'Real heeft opmerkelijk keepersplan na rentree Courtois'

door
'Real heeft opmerkelijk keepersplan na rentree Courtois'

Het was niet meteen de zomer van Thibaut Courtois. In juni kwam de doelman in het middelpunt van een storm te staan omdat hij zijn kat gestuurd had voor de interland tegen Estland, wat leidde tot een publiekelijk rondje moddergooien met bondscoach Domenico Tedesco. Begin augustus volgde een nieuwe klap.

Op training bij Real Madrid liep Courtois toen immers een zware knieblessure op. Hij scheurde zijn kruisbanden af en daardoor wordt een afwezigheid van maar liefst acht maanden voorspeld. Het maakte dat Real Madrid plots met een keepersprobleem zat. Als noodoplossing werd Kepa Arrizabalaga nog snel gehuurd van Chelsea.

Keepersprobleem in de maak

Een aankoopoptie werd niet opgenomen in de deal en dus keert de Spanjaard na het seizoen in principe terug naar Engeland. Daarnaast zal Real dan ook wellicht afscheid nemen van Andriy Lunin. De 24-jarige Oekraïner wou afgelopen zomer al vertrekken omdat hij aan spelen wil toekomen, maar moest door de blessure van Courtois toch blijven.

Als Lunin ook zou vertrekken, dreigt Real echter met een nieuwe keeperskwestie te zitten. Dan blijft er immers geen enkele doublure meer over voor Courtois en daar zal een mouw aan gepast moeten worden. Daarvoor denken ze bij de Koninklijke volgens Fichajes echter aan een zeer verrassende oplossing.

Real rekent op jeugd

Real zou namelijk overwegen om gewoon géén nieuwe doelman aan te trekken. In plaats daarvan zouden ze het vertrouwen willen gunnen aan hun eigen jeugd, waarbij vooral Fran Gonzalez gezien wordt als een kandidaat om door te schuiven naar de A-kern.

De 18-jarige Spaanse jeugdinternational werd een dik jaar geleden weggehaald bij Cultural Leonesa en komt momenteel nog uit voor de U19 van Real. In principe is de volgende stap dan om even te reiken bij Castilla, de B-ploeg, maar mogelijk mag hij die dus overslaan.

POLL: Zou dat een goed plan zijn?

Meest recent

'Bertaccini bekroont topseizoen met knaltransfer'

STVV kan zich zaterdag definitief van het behoud in de Jupiler Pro League verzekeren als het wint ...

7
7
Hein voorspelt kampioen: "Zij hebben de beste ploeg, maar..."

Er staan nog maar drie speeldagen op het programma in de Challenger Pro League en dat betekent dat ...

72
72
'Dender gaat lopen met revelatie uit 1B'

FCV Dender was dit seizoen één van de aangename verrassingen in de Jupiler Pro League. ...

20
20
Vormer zet verrassende eerste stap in trainerscarrière

Vorige zomer zette Ruud Vormer op 36-jarige leeftijd een punt achter een rijkgevulde ...

204
204
TRANSFERUURTJE: 'Club houdt smaakmaker, 2 nieuwe targets Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

146
146
Beerschot schiet in actie: ‘Gesprekken met opvolger Kuyt’

Dirk Kuyt zal hoogstwaarschijnlijk aan het einde van het seizoen afscheid nemen van Beerschot. De ...

130
130
Kompany heeft duidelijke boodschap voor Belgische coaches

Vincent Kompany boekte een eerste succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester werd ...

67
67
KAA Gent slaat toe: contract tot 2027

KAA Gent heeft niet getwijfeld bij de contractsituatie van Abdoul Ayinde. Het 19-jarige talent is ...

52
52
‘Slapende reus in België: “Zelfde potentieel als Liverpool”

Club Brugge is al een tijdje de alleenheerser in België, maar Union SG en KRC Genk kloppen op ...

194
194
‘Bestemming KDB: Michèle Lacroix gespot op huizenjacht’

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne? De afgelopen weken werden verschillende opties naar voren ...

251
251
Knaltransfer? Mokio geeft interesse grootmacht toe

Jorthy Mokio kon in het verleden al naar FC Barcelona en na zijn topseizoen bij Ajax is de interesse ...

70
70
'Bizar: club verneemt deal met AA Gent via sociale media'

Bij AA Gent maken ze zich op voor het nieuwe seizoen. Voor de A-ploeg wordt het nog afwachten of ze ...

208
208
'Kogel door de kerk: datum intrede Alonso bij Real bekend'

Bij Real Madrid rommelde het de voorbije weken. De uitschakeling in de kwartfinales van de Champions ...

73
73
Goudhaantje stuurt aan op vertrek bij Westerlo

Westerlo maakt nog een waterkansje op een Europees ticket, maar dan moet het vrijdagavond wel winnen ...

105
105
Vanhaezebrouck onthult aanbiedingen Duivels en buitenland

Zien we Hein Vanhaezebrouck volgend seizoen terug in een dugout? Na zijn vertrek bij AA Gent nam de ...

100
100
De Mil komt met onheilspellende boodschap voor Charleroi

Charleroi is goed op weg om de Europe Play-Off naar zich toe te trekken. Op drie speeldagen voor het ...

76
76
Coucke poseert in Parijs, fan reageert met scherpe oproep

Marc Coucke heeft een weekend met twee gezichten achter de rug. Zondag zag de grote baas van ...

540
540
'Napoli of MLS? Dit is de prioriteit van De Bruyne'

De toekomst van Kevin De Bruyne blijft voor heel wat beroering zorgen. Zolang de Rode Duivel nergens ...

106
106
'Atletico wil verbazen: pikante transfer bij Barça'

FC Barcelona kreeg deze week een mokerslag met de uitschakeling door Inter in de halve finale van de ...

109
109
Transferplan onthuld: deze verdediger moet RSCA redden

Anderlecht staat voor een defensieve heropbouw nu Jan Vertonghen stopt en Adryelson vertrekt. ...

306
306

Meer sportnieuws