De Mil komt met onheilspellende boodschap voor Charleroi

door
De Mil komt met onheilspellende boodschap voor Charleroi

Charleroi is goed op weg om de Europe Play-Off naar zich toe te trekken. Op drie speeldagen voor het einde staat het aan de leiding met vier punten voorsprong op eerste achtervolger Westerlo, dat vrijdagavond bovendien op bezoek komt op Mambourg.

Als de Zebra's winnen en KV Mechelen een dag later niet wint van Standard, kan de zaak dit weekend zelfs al helemaal beklonken zijn. In dat geval mag Charleroi dromen van een Europees ticket, al zal het daarvoor wel nog in een barrage moeten afrekenen met de nummer vijf uit de Champions' Play-Off.

LEES OOK: Charleroi in crisis na volgende nederlaag: "Dit kan niet"

De Mil sluit vertrek bij Charleroi niet uit

Het zou een mooie kroon zijn op het werk van Rik De Mil, die van Charleroi dit seizoen één van de best voetballende teams in de Jupiler Pro League maakte. De resultaten volgden niet altijd, maar de trainer krijgt wel veel lof voor zijn werk.

De Mil voelt zich dan ook in zijn sas in het Zwarte Land, maar desondanks sluit hij niet uit dat hij in de zomer andere oorden zal opzoeken. "Als er iets moois op mijn pad komt, ga ik daar over nadenken en over spreken", stelt hij in Het Nieuwsblad.

Interessante aanbieding zal overwogen worden

Hij beseft immers dat het snel kan keren. "Doe ik het volgend jaar een maand slecht, lig ik misschien buiten", weet hij. "Maar ook hier: ik denk daar op dit moment niet aan. Ik heb nooit onder stoelen of banken gestoken dat ik heel graag iets wil winnen en mijn eerste idee is om dat met Charleroi te doen. Maar stel dat er ooit een trein zou passeren, dan zou ik daar wel over nadenken. Dat is niet meer dan logisch."

Charleroi moet dus toch een beetje vrezen voor een vertrek van zijn succescoach, al lijkt de kans op dit moment toch het grootst dat De Mil zal blijven. Hij streek in maart 2024 neer bij de club en heeft er nog een contract voor één jaar.

Moet Charleroi er alles aan doen om De Mil te houden?

Meest recent

OHL 'in shock': Mazzu verandert álles in Leuven

Wat een week voor OH Leuven. Felice Mazzu werd aangesteld en wist in de beker te winnen van Seraing ...

14
14
Yannick Ferrera baalt enorm na pijnlijk nieuws

Yannick Ferrera ging enkele maanden geleden aan de slag bij Zamalek, een zeer grote club in de ...

12
12
Albert ziet iets bij Anderlecht wat niémand verwachtte

RSC Anderlecht won met 3-1 van KV Mechelen. Vooral de eerste dertig minuten waren goed, nadien was ...

93
93
Treurnis bij Anderlecht en KRC Genk: "50 miljoen euro!"

RSC Anderlecht en KRC Genk hebben enorm goede jeugdopleidingen. Er kwamen al veel spelers via die ...

53
53
Degryse luidt alarmbellen voor Club Brugge én Union SG

Union SG en Club Brugge wonnen hun matchen. Zulte Waregem en FCV Dender werden al bij al vlot over ...

124
124
'Anderlecht doet gek: strikt Braziliaanse doelpuntenmachine'

Anderlecht gaat voluit voor een linksvoetige doelpuntenmachine met Raphinha-aura. De 23-jarige ...

365
365
Monsterdeal voor Patro: miljoenen euro’s op komst

Patro Eisden is bezig aan een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft de afgelopen jaren voor ...

68
68
KRC Genk tankt vertrouwen: Smets geeft grote ambitie prijs

KRC Genk won met 0-1 van KVC Westerlo. Die zege was niet helemaal verdiend, maar daar maalden ze ...

66
66
Hubert scherp na vlotte zege en viseert twee spelers

Union SG won met 1-4 op het veld van Zulte Waregem. De Brusselaars moesten niet eens doorduwen aan ...

61
61
Plots sterkhouder bij STVV: "Als ik het voor het zeggen had…"

STVV speelde een beresterke partij tegen Royal Antwerp FC. Het won met 1-0, maar de score had hoger ...

45
45
Vandenbempt verbaasd over Anderlecht-ster: “Totaal onverwacht”

RSC Anderlecht speelde bij momenten goed tegen KV Mechelen. Ze wonnen verdiend met 3-1 van KV ...

411
411
STVV bibbert: smaakmaker hint naar vertrek

STVV blijft het dit seizoen uitstekend doen. De Kanaries legden zondagavond ook Antwerp over de knie ...

107
107
Extra troef: aanwinst breekt eindelijk door bij Union

Union blijft in de competitie gewoon domineren. Het behield dit weekend zijn koppositie door met ...

42
42
Groot ongeloof bij Cercle: "Echt onacceptabel"

De dertiende speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een spektakelstuk. La ...

101
101
AC Milan zet topper naar zijn hand en houdt Serie A spannend

De titelstrijd in de Serie A lijkt dit seizoen razend spannend te gaan worden. Ook na tien ...

45
45
Antwerp-pion afgemaakt: "Doet mijn bloed koken"

Het lijkt alleen maar van kwaad naar erger te gaan bij Antwerp. De bekerzege tegen Eupen bracht in ...

298
298
Karetsas fleurt weer op en slaat terug na kritiek

Genk beleeft een wisselvallig seizoen, maar wist zondag wel nog eens de drie punten te pakken. Het ...

56
56
STVV blijft verbazen: "Proberen dit vast te houden"

We zijn intussen toch al bijna halfweg de reguliere competitie, maar er blijven bovenin het ...

61
61
Will Still is droomjob na enkele maanden alweer kwijt

De voorbije jaren maakten enkele jonge Belgische trainers stevige opgang. Eén van hen was ...

109
109
Wolven vloeren Cercle na onwaarschijnlijke rollercoaster

La Louvière blijft dit seizoen verrassen en voegde daar vanavond opnieuw een knap resultaat ...

37
37
Wils doet zeer pijnlijke vaststelling over Antwerp

Het lijkt bij Antwerp nu helemaal crisis te zijn. De Great Old is zondag weggezakt naar de ...

276
276
Samoise bikkelhard na wanprestatie van AA Gent

AA Gent krijgt de boel maar niet écht aan het draaien. Goed wordt te vaak afgewisseld met ...

213
213
FC Barcelona trekt met zege in de tas naar Brugge

FC Barcelona komt komende week naar België om er Club Brugge partij te geven. Zij hebben een ...

113
113
STVV dompelt tienkoppig Antwerp in nog diepere crisis

STVV blijft verder bouwen aan een mooi seizoen. Op Stayen ging nu ook Antwerp voor de bijl, dat ...

78
78
Defour ziet gemis bij Anderlecht: "Zo iemand hebben ze niet"

Dat de zomermercato van RSC Anderlecht geen succes was, dat is geen geheim meer. Die analyse maakte ...

189
189

Meer sportnieuws