'Napoli of MLS? Dit is de prioriteit van De Bruyne'

door
'Napoli of MLS? Dit is de prioriteit van De Bruyne'

De toekomst van Kevin De Bruyne blijft voor heel wat beroering zorgen. Zolang de Rode Duivel nergens zijn handtekening gezet heeft, zal de geruchtenmolen op volle toeren blijven draaien. De voorbije dagen ging die in overdrive.

Dat had alles te maken met de berichten die woensdagavond plots vanuit Italië doorsijpelden. Daar klonk het dat Napoli zich in de strijd zou mengen voor De Bruyne. Daarmee is er een eerste Europese club die zich concreet meldt voor onze landgenoot.

LEES OOK: Terugkeer naar België? De Bruyne dropt mysterieuze uitspraak

MLS niet de voorkeur van De Bruyne

Tot dusver zag het er immers niet meteen naar uit dat De Bruyne zijn carrière in Europa zou verderzetten. Ondanks dat hij wel altijd de deur opengezet had voor een andere Europese club, leek de enige concrete interesse voorlopig uit de Verenigde Staten te komen.

Daar is het momenteel vooral Chicago Fire dat aan zijn mouw trekt. In de MLS zal De Bruyne wellicht meer kunnen verdienen. Maar volgens Het Laatste Nieuws is die competitie desondanks niet de eerste keuze van de bijna 34-jarige.

Last dance op WK in 2026

Die wil immers absoluut nog een laatste keer schitteren in het shirt van de Rode Duivels op het WK in 2026. Om daar in optimale vorm aan de aftrap te kunnen verschijnen, zal hij echter ook in een competitie van voldoende niveau moeten spelen. Daarnaast voelde De Bruyne in de voorbije weken ook dat hij nog steeds het verschil kan maken in Europa.

Het sportieve verhaal lijkt dan ook de grootste troef te worden van Napoli, dat een zeer serieuze optie lijkt voor De Bruyne. Zo zou vrouwlief Michèle vorige maand al in de Italiaanse stad vertoefd hebben om er huizen te bekijken.

Zal De Bruyne nog schitteren op het WK in 2026?

Meest recent

Niet enkel in België: Guardiola verwoest arbitrage én VAR

Manchester City nam het in de heenwedstrijd van de halve finale van de FA Cup op in en tegen ...

1
1
Het beeld van de Croky Cup: Bayat explodeert door VAR

Club Brugge kreeg in de Croky Cup een mokerslag van jewelste. Sporting Charleroi zette de winnaar ...

29
29
Oosting duwt door: twee spelers mogen niet weg

Bij Royal Antwerp FC zijn het naast het veld zware tijden. Zeno Van den Bosch trekt na het seizoen ...

106
106
Burgess deelt flinke waarschuwing uit aan Club Brugge & co

Union SG speelde zijn beste matchen in de Champions League, waar ze het spel niet moeten maken. In ...

73
73
RAFC-fan Tom Waes laat masker vallen: schaamte, pijn en twijfel

Tom Waes schittert weer op het grote scherm. De Antwerp-fan was deze week nog te zien in het ...

41
41
Kerk verklaart bloedvorm én nieuwe wind bij Antwerp

Het was zwoegen en zweten, maar Royal Antwerp FC plaatste zich ten koste van La Louvière voor ...

74
74
Zomeraanwinst weg bij KV Mechelen, Boufal vindt nieuwe club

De transfermarkt draait op volle toeren. Er worden veel transfers afgerond. Met daarbij KV Mechelen ...

83
83
Ajax slaat toe en heeft 'iconische' transfer helemaal beet

Ajax is een ploeg die al een aantal jaren op de dool is. Ook dit seizoen zullen ze geen kampioen ...

39
39
Belabberde prestatie Club Brugge: Leko onthult dé reden

Club Brugge blijft bijzonder wisselvallig voor de dag komen dit seizoen. Ze verloren kansloos met ...

439
439
Verrassing bij Anderlecht: "Hij wordt vaste basisspeler"

RSC Anderlecht heeft de voorbije jaren erg moeilijke periodes gehad, zowel op sportief als ...

566
566
"Hij was onzichtbaar" - drie buizen na bekerfiasco Club

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

346
346
Bayat zorgt voor nieuwe stunt vlak na beker-exploot Charleroi

Sporting Charleroi is met een grote stunt aan de tweede seizoenshelft begonnen. De Carolo's ...

122
122
Horror bij de Beckham's: vuile ruzie met grote verdwijntruc

Wat zich afspeelt achter de glamour van de Beckham dynastie begint steeds meer op een open wond te ...

32
32
‘Club Brugge winterbom: Bailey als stunttransfer?’

Club Brugge zoekt deze winter een aanvallende injectie, maar niet zonder twijfel. De naam Bailey ...

608
608
Club Brugge kookt over: Tzolis ontsnapt na bizarre actie

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de Croky Cup. In de slotfase liepen de ...

521
521
City op finalekoers: Engelse pers ontploft over Doku

Manchester City staat met anderhalf been in de finale van de Engelse League Cup. De Citizens wonnen ...

196
196
'Antwerp bibbert en beeft: bekerheld richting uitgang'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

245
245
Gezichtsverlies Club Brugge: Verhaeghe stormt vroegtijdig weg

Club Brugge is met een enorme tegenvaller aan de tweede seizoenshelft begonnen. De regerende ...

636
636
'Anderlecht bibbert: Spaanse clubs springen op Angulo'

Anderlecht hoopt zich tijdens deze wintermercato nog stevig te kunnen versterken. Daarvoor wil het ...

346
346
Frustratie na uitschakeling Club: "Het is een schande"

Club Brugge zal zichzelf niet opvolgen als bekerwinnaar. Blauw-Zwart beleefde dinsdag immers een ...

557
557
Antwerp zwoegt zich in slot verlengingen naar halve finale

Antwerp heeft zich niet laten verrassen in de Croky Cup. De Great Old moest wel zwoegen om de halve ...

153
153
Doku en aanwinst zetten City met anderhalf been op Wembley

Manchester City is nog altijd in de running voor zijn eerste prijs van het seizoen. Het zette ...

44
44
Meesterlijke Guiagon bezorgt Club pijnlijke bekerexit

Club Brugge zal dit seizoen niet opnieuw de Croky Cup winnen. De kwartfinale werden dinsdagavond het ...

214
214
'OHL mengt zich in strijd om sensatie uit 1B'

De wintermercato moet in België nog echt losbarsten, maar er lijken alvast enkele spraakmakende ...

210
210
'Beerschot wil transferslag slaan bij Club Brugge'

Beerschot hoopt zich nog te kunnen mengen in de strijd om promotie naar de Jupiler Pro League, maar ...

145
145

Meer sportnieuws