'Bertaccini bekroont topseizoen met knaltransfer'

382 stemmen
'Bertaccini bekroont topseizoen met knaltransfer'

STVV kan zich zaterdag definitief van het behoud in de Jupiler Pro League verzekeren als het wint tegen KV Kortrijk of op zijn minst een evenaardig resultaat haalt als Cercle. Daarmee zouden de Kanaries opgelucht kunnen ademhalen na een moeilijk jaar.

Vorig seizoen waren de Kanaries nog één van de revelaties, maar ze konden het vertrek van succestrainer Thorsten Fink en sterkhouders als Matte Smets, Jarne Steuckers, Aboubakary Koita en Zion Suzuki niet opvangen. Daardoor bengelden ze vrijwel het hele seizoen onderin.

LEES OOK: Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Bertaccini kan naar Ligue 1

Desondanks stonden er wel enkele nieuwe revelaties op. Met voorsprong de grootste was Adriano Bertaccini. De 24-jarige aanvaller ontpopte zich in zijn eerste volledige seizoen op het hoogste niveau tot een goalgetter pur sang.

Met 20 doelpunten in de Jupiler Pro League staat Bertaccini momenteel zelfs op gelijke hoogte met Tolu Arokodare in de strijd om de Gouden Stier. Zijn torinstinct zorgde ervoor dat hij in januari al aan een transfer gelinkt werd en ook deze zomer zal er zonder twijfel interesse zijn.

Sportief directeur van Lens in tribune

Sacha Tavolieri stelt dat de toekomst van Bertaccini weleens in de Ligue 1 zou kunnen liggen. Vorig weekend werd Diego Lopez, de sportief directeur van RC Lens, gespot op de tribune tijdens de wedstrijd tegen Beerschot. De transferspecialist vermoedt dat hij er was voor Bertaccini.

Bij Lens zou Bertaccini onder een Belgische coach kunnen werken, want Will Still is er sinds dit seizoen trainer. Op twee speeldagen voor het einde staat de Noord-Franse club op de achtste plaats in de Ligue 1.

🚀

Is Bertaccini klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

62
62
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

224
224
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

68
68
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

16
16
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

176
176
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

65
65
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

62
62
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

42
42
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

331
331
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

190
190
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

231
231
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

117
117
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

153
153
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

390
390
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

285
285
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

246
246
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

206
206
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

297
297
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

236
236
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

96
96
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

58
58
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

561
561
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

244
244
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

410
410
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

191
191

Meer sportnieuws