'Hasi out: wordt deze grote naam nieuwe coach van Anderlecht?'

3981 stemmen
'Hasi out: wordt deze grote naam nieuwe coach van Anderlecht?'

In theorie ligt de derde plaats nog binnen handbereik voor Anderlecht, maar na de verloren bekerfinale is het duidelijk dat Besnik Hasi de vooropgestelde doelen niet zal halen. En dus is het nog maar de vraag of de opvolger van David Hubert na dit seizoen nog op post mag blijven.

Zelf staat Hasi naar verluidt alvast open voor een verlengd verblijf in het Lotto Park, al weigert hij momenteel wel om vragen over zijn toekomst te beantwoorden. Net zoals Olivier Renard, die afgelopen zondag wel ontkende dat het lot van zijn coach mits een nederlaag tegen Club Brugge sowieso bezegeld zou zijn.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

Frutos adviseert Renard

Niettemin valt het sterk te betwijfelen of de optie in diens contract straks zal worden gelicht. Nochtans zou dat volgens clubcoryfee Nicolas Frutos geen slecht idee zijn. "Ik verkies altijd continuïteit en stabiliteit", liet de voormalige goalgetter van de Brusselaars in La Tribune zijn licht schijnen op het prangende dossier.

"Dus ik zou doordoen met Hasi en nu rekenen op Renard, die tijdens de zomermercato ook tijd moet krijgen om iets op te bouwen, om met hem samen te blijven werken op een gevestigde wijze", vindt Frutos dat Paars-Wit moet verdergaan op de ingeslagen weg. Al is Philippe Albert een andere mening toegedaan.

Hasi out, Van Bommel in?

"Wie volgend seizoen trainer moet zijn? Mark van Bommel", klinkt het tenslotte overtuigend. Een suggestie waar de rest van de tafel zich ook in kan vinden. Meer nog: Borsellino Swann vermoedt dat de voormalige succestrainer van Antwerp ongetwijfeld reeds op Renard zijn shortlist met eventuele kandidaten prijkt.

Na het ontslag van Brian Riemer was Van Bommel alleszins al in beeld om het roer over te nemen in Neerpede, waar toen wel nog Jesper Fredberg de plak zwaaide als sportief directeur. Toen bedankte de Nederlander uiteindelijk ook zelf vriendelijk voor de aanbieding, maar wie weet heeft Renard wel meer succes.

Wie is volgens u een betere trainer voor RSCA?

Meest recent

'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

0
0
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

7
7
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

52
52
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

111
111
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

31
31
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

110
110
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

24
24
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

125
125
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

241
241
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

86
86
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

351
351
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

479
479
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

134
134
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

204
204
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

275
275
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

160
160
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

275
275
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

532
532
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

154
154
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

161
161
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

160
160
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

164
164
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

150
150
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

309
309
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

380
380

Meer sportnieuws