'Hasi out: wordt deze grote naam nieuwe coach van Anderlecht?'

3981 stemmen
'Hasi out: wordt deze grote naam nieuwe coach van Anderlecht?'

In theorie ligt de derde plaats nog binnen handbereik voor Anderlecht, maar na de verloren bekerfinale is het duidelijk dat Besnik Hasi de vooropgestelde doelen niet zal halen. En dus is het nog maar de vraag of de opvolger van David Hubert na dit seizoen nog op post mag blijven.

Zelf staat Hasi naar verluidt alvast open voor een verlengd verblijf in het Lotto Park, al weigert hij momenteel wel om vragen over zijn toekomst te beantwoorden. Net zoals Olivier Renard, die afgelopen zondag wel ontkende dat het lot van zijn coach mits een nederlaag tegen Club Brugge sowieso bezegeld zou zijn.

LEES OOK: TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

Frutos adviseert Renard

Niettemin valt het sterk te betwijfelen of de optie in diens contract straks zal worden gelicht. Nochtans zou dat volgens clubcoryfee Nicolas Frutos geen slecht idee zijn. "Ik verkies altijd continuïteit en stabiliteit", liet de voormalige goalgetter van de Brusselaars in La Tribune zijn licht schijnen op het prangende dossier.

"Dus ik zou doordoen met Hasi en nu rekenen op Renard, die tijdens de zomermercato ook tijd moet krijgen om iets op te bouwen, om met hem samen te blijven werken op een gevestigde wijze", vindt Frutos dat Paars-Wit moet verdergaan op de ingeslagen weg. Al is Philippe Albert een andere mening toegedaan.

Hasi out, Van Bommel in?

"Wie volgend seizoen trainer moet zijn? Mark van Bommel", klinkt het tenslotte overtuigend. Een suggestie waar de rest van de tafel zich ook in kan vinden. Meer nog: Borsellino Swann vermoedt dat de voormalige succestrainer van Antwerp ongetwijfeld reeds op Renard zijn shortlist met eventuele kandidaten prijkt.

Na het ontslag van Brian Riemer was Van Bommel alleszins al in beeld om het roer over te nemen in Neerpede, waar toen wel nog Jesper Fredberg de plak zwaaide als sportief directeur. Toen bedankte de Nederlander uiteindelijk ook zelf vriendelijk voor de aanbieding, maar wie weet heeft Renard wel meer succes.

Wie is volgens u een betere trainer voor RSCA?

Meest recent

Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

1
1
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

127
127
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

25
25
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

42
42
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

33
33
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

34
34
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

153
153
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

19
19
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

67
67
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

48
48
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

146
146
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

136
136
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

34
34
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

54
54
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

63
63
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

345
345
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

177
177
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

52
52
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

244
244
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

155
155
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

151
151
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

97
97
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

453
453
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

348
348
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

137
137

Meer sportnieuws