'Hasi out: wordt deze grote naam nieuwe coach van Anderlecht?'

door
'Hasi out: wordt deze grote naam nieuwe coach van Anderlecht?'

In theorie ligt de derde plaats nog binnen handbereik voor Anderlecht, maar na de verloren bekerfinale is het duidelijk dat Besnik Hasi de vooropgestelde doelen niet zal halen. En dus is het nog maar de vraag of de opvolger van David Hubert na dit seizoen nog op post mag blijven.

Zelf staat Hasi naar verluidt alvast open voor een verlengd verblijf in het Lotto Park, al weigert hij momenteel wel om vragen over zijn toekomst te beantwoorden. Net zoals Olivier Renard, die afgelopen zondag wel ontkende dat het lot van zijn coach mits een nederlaag tegen Club Brugge sowieso bezegeld zou zijn.

LEES OOK: 'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

Frutos adviseert Renard

Niettemin valt het sterk te betwijfelen of de optie in diens contract straks zal worden gelicht. Nochtans zou dat volgens clubcoryfee Nicolas Frutos geen slecht idee zijn. "Ik verkies altijd continuïteit en stabiliteit", liet de voormalige goalgetter van de Brusselaars in La Tribune zijn licht schijnen op het prangende dossier.

"Dus ik zou doordoen met Hasi en nu rekenen op Renard, die tijdens de zomermercato ook tijd moet krijgen om iets op te bouwen, om met hem samen te blijven werken op een gevestigde wijze", vindt Frutos dat Paars-Wit moet verdergaan op de ingeslagen weg. Al is Philippe Albert een andere mening toegedaan.

Hasi out, Van Bommel in?

"Wie volgend seizoen trainer moet zijn? Mark van Bommel", klinkt het tenslotte overtuigend. Een suggestie waar de rest van de tafel zich ook in kan vinden. Meer nog: Borsellino Swann vermoedt dat de voormalige succestrainer van Antwerp ongetwijfeld reeds op Renard zijn shortlist met eventuele kandidaten prijkt.

Na het ontslag van Brian Riemer was Van Bommel alleszins al in beeld om het roer over te nemen in Neerpede, waar toen wel nog Jesper Fredberg de plak zwaaide als sportief directeur. Toen bedankte de Nederlander uiteindelijk ook zelf vriendelijk voor de aanbieding, maar wie weet heeft Renard wel meer succes.

Wie is volgens u een betere trainer voor RSCA?

Meest recent

Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

17
17
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

192
192
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

73
73
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

202
202
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

287
287
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

92
92
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

216
216
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

280
280
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

54
54
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

490
490
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

397
397
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

159
159
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

474
474
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

432
432
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

83
83
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

370
370
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

598
598
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

222
222
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

264
264
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

315
315
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

310
310
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

385
385
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

564
564
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

205
205
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

316
316

Meer sportnieuws