'Hasi out: wordt deze grote naam nieuwe coach van Anderlecht?'

door
'Hasi out: wordt deze grote naam nieuwe coach van Anderlecht?'

In theorie ligt de derde plaats nog binnen handbereik voor Anderlecht, maar na de verloren bekerfinale is het duidelijk dat Besnik Hasi de vooropgestelde doelen niet zal halen. En dus is het nog maar de vraag of de opvolger van David Hubert na dit seizoen nog op post mag blijven.

Zelf staat Hasi naar verluidt alvast open voor een verlengd verblijf in het Lotto Park, al weigert hij momenteel wel om vragen over zijn toekomst te beantwoorden. Net zoals Olivier Renard, die afgelopen zondag wel ontkende dat het lot van zijn coach mits een nederlaag tegen Club Brugge sowieso bezegeld zou zijn.

LEES OOK: ‘Anderlecht raast door: weer twee pionnen ontslagen’

Frutos adviseert Renard

Niettemin valt het sterk te betwijfelen of de optie in diens contract straks zal worden gelicht. Nochtans zou dat volgens clubcoryfee Nicolas Frutos geen slecht idee zijn. "Ik verkies altijd continuïteit en stabiliteit", liet de voormalige goalgetter van de Brusselaars in La Tribune zijn licht schijnen op het prangende dossier.

"Dus ik zou doordoen met Hasi en nu rekenen op Renard, die tijdens de zomermercato ook tijd moet krijgen om iets op te bouwen, om met hem samen te blijven werken op een gevestigde wijze", vindt Frutos dat Paars-Wit moet verdergaan op de ingeslagen weg. Al is Philippe Albert een andere mening toegedaan.

Hasi out, Van Bommel in?

"Wie volgend seizoen trainer moet zijn? Mark van Bommel", klinkt het tenslotte overtuigend. Een suggestie waar de rest van de tafel zich ook in kan vinden. Meer nog: Borsellino Swann vermoedt dat de voormalige succestrainer van Antwerp ongetwijfeld reeds op Renard zijn shortlist met eventuele kandidaten prijkt.

Na het ontslag van Brian Riemer was Van Bommel alleszins al in beeld om het roer over te nemen in Neerpede, waar toen wel nog Jesper Fredberg de plak zwaaide als sportief directeur. Toen bedankte de Nederlander uiteindelijk ook zelf vriendelijk voor de aanbieding, maar wie weet heeft Renard wel meer succes.

Wie is volgens u een betere trainer voor RSCA?

Meest recent

Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

15
15
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

112
112
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

116
116
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

44
44
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

85
85
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

151
151
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

62
62
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

54
54
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

94
94
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

31
31
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

80
80
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

91
91
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

305
305
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

113
113
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

403
403
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

121
121
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

195
195
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

303
303
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

403
403
Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Yannick Carrasco kende al een héél mooie carrière, waarbij vooral zijn periode ...

80
80
Speler Club trapt niet in val: "Of ik naar Atlético wil?"

Nicolo Tresoldi praat regellmatig met buitenlandse media. De aanvaller gaf een interview aan het ...

144
144
Anderlecht switcht: enorme koerswijziging op komst

RSC Anderlecht blijft maar veranderen van visie, dat blijkt ook nu weer. Deze keer willen ze meer en ...

573
573
Verhuurde JPL-spelers: twee huurlingen tonen hun klasse

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

35
35
Atlético alert: AS waarschuwt voor twee Club-spelers

Club Brugge droomt ervan om zijn straffe Champions League-prestaties van vorige seizoen te evenaren. ...

156
156
Bizar tafereel in Benfica-Real: "Niet goed bij zijn hoofd"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

109
109

Meer sportnieuws