'Misnoegde Club-joker hakt knoop door over vertrek'

1618 stemmen
'Misnoegde Club-joker hakt knoop door over vertrek'

Club Brugge heeft dit seizoen alweer minstens één trofee op zak met de beker, terwijl het ook kan terugblikken op een uitstekende campagne in de Champions League. Het kan in de komende weken de kers op de taart zetten met de beker, al heeft het daarvoor wel wat hulp nodig van Union.

Het gaat Blauw-Zwart dus voor de wind, maar desondanks is niet alles helemaal peis en vree op het Belfius Basecamp. Nicky Hayen houdt vast aan een duidelijke basiself en daardoor lopen niet alle spelers er even gelukkig bij.

LEES OOK: Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Siquet niet tevreden met statuut als invaller

Zo liet Hugo Siquet deze week zijn onvrede duidelijk blijken. De 22-jarige rechtsachter kwam dit seizoen maar met mondjesmaat aan spelen toe, want op zijn positie gaf Hayen de voorbije maanden de voorkeur aan Joaquin Seys en Kyriani Sabbe.

In de bekerfinale mocht Siquet wel nog eens starten doordat Sabbe op het laatste moment moest afhaken. Al was dat volgens Het Nieuwsblad enkel voor de buitenwereld een verrassing. Sabbe was al de hele week geblesseerd, maar Club verzweeg dat om Anderlecht te verrassen. Met succes, want Siquet was goed voor een assist.

Transfer lijkt niet aan de orde

Het is echter nog maar de vraag of Siquet zal blijven staan eens Sabbe en Seys weer terugkeren. Maar desondanks zou een transfer niet aan de orde zijn. Siquet zou zich absoluut nog willen bewijzen bij Club.

Hij verkoos in de zomer een overgang naar Blauw-Zwart boven aanbiedingen van Dortmund en RB Leipzig, omdat hij dacht zich beter te kunnen ontwikkelen bij Club. In januari kwamen er opnieuw een buitenlandse aanbieding, maar ook die liet hij links liggen. Volgend seizoen lijken er door het waarschijnlijke vertrek van De Cuyper alvast meer mogelijkheden te liggen.

Moet Siquet meer speelkansen krijgen bij Club?

Meest recent

Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

8
8
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

9
9
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

93
93
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

54
54
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

453
453
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

32
32
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

188
188
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

176
176
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

407
407
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

393
393
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

379
379
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

71
71
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

99
99
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

162
162
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

83
83
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

88
88
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

200
200
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

159
159
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

133
133
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

258
258
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

523
523
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

324
324
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

154
154
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

33
33
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

33
33

Meer sportnieuws