'Misnoegde Club-joker hakt knoop door over vertrek'

1618
'Misnoegde Club-joker hakt knoop door over vertrek'

Club Brugge heeft dit seizoen alweer minstens één trofee op zak met de beker, terwijl het ook kan terugblikken op een uitstekende campagne in de Champions League. Het kan in de komende weken de kers op de taart zetten met de beker, al heeft het daarvoor wel wat hulp nodig van Union.

Het gaat Blauw-Zwart dus voor de wind, maar desondanks is niet alles helemaal peis en vree op het Belfius Basecamp. Nicky Hayen houdt vast aan een duidelijke basiself en daardoor lopen niet alle spelers er even gelukkig bij.

LEES OOK: Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Siquet niet tevreden met statuut als invaller

Zo liet Hugo Siquet deze week zijn onvrede duidelijk blijken. De 22-jarige rechtsachter kwam dit seizoen maar met mondjesmaat aan spelen toe, want op zijn positie gaf Hayen de voorbije maanden de voorkeur aan Joaquin Seys en Kyriani Sabbe.

In de bekerfinale mocht Siquet wel nog eens starten doordat Sabbe op het laatste moment moest afhaken. Al was dat volgens Het Nieuwsblad enkel voor de buitenwereld een verrassing. Sabbe was al de hele week geblesseerd, maar Club verzweeg dat om Anderlecht te verrassen. Met succes, want Siquet was goed voor een assist.

Transfer lijkt niet aan de orde

Het is echter nog maar de vraag of Siquet zal blijven staan eens Sabbe en Seys weer terugkeren. Maar desondanks zou een transfer niet aan de orde zijn. Siquet zou zich absoluut nog willen bewijzen bij Club.

Hij verkoos in de zomer een overgang naar Blauw-Zwart boven aanbiedingen van Dortmund en RB Leipzig, omdat hij dacht zich beter te kunnen ontwikkelen bij Club. In januari kwamen er opnieuw een buitenlandse aanbieding, maar ook die liet hij links liggen. Volgend seizoen lijken er door het waarschijnlijke vertrek van De Cuyper alvast meer mogelijkheden te liggen.

Moet Siquet meer speelkansen krijgen bij Club?

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

41
41
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

69
69
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

10
10
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

39
39
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

24
24
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

91
91
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

52
52
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

21
21
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

13
13
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

372
372
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

79
79
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

87
87
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

60
60
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

155
155
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

288
288
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

98
98
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

33
33
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

328
328
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

154
154
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

55
55
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

41
41

Meer sportnieuws