'Real schiet in actie: transferdeal van 58 miljoen'

247 stemmen
'Real schiet in actie: transferdeal van 58 miljoen'

Komend weekend staat de vierde Clasico van het seizoen op het programma. Real Madrid moet dan winnen op het veld van FC Barcelona om een kans op de landstitel te behouden. Ondertussen is de Koninklijke echter al volop bezig met het smeden van transferplannen.

In La Liga zijn er nog vier speeldagen te gaan. Die vat Barcelona aan als koploper. De Catalanen tellen momenteel 79 punten, dat zijn er vier meer dan Real Madrid. De clash van komende zondag op de Montjuïc wordt dus een onbetwist scharniermoment. Verliest Real, dan lijkt de titelstrijd beslist.

De druk is dus bijzonder groot, indien de Koninklijke geen kampioen speelt is het seizoen immers volledig mislukt. Zo sneuvelde de titelverdediger vroegtijdig in de Champions League. In de finales van de Supercopa en Copa del Rey toonde de aartsrivaal uit Catalonië zich telkens de kwelduivel van dienst.

LEES OOK: Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Versterking defensie

Die tegenvallende prestaties blijven niet zonder gevolgen. De trainerswissel tussen Carlo Ancelotti en Xabi Alonso is aanstaande. Daarnaast wordt ook een drukke zomermercato verwacht. De transferplannen zullen wel eerst doorgesproken moeten worden met de nieuwe coach, maar versterking voor centraal in de defensie is nu al een prioriteit.

Het aflopende contract van Jesus Vallejo zal niet worden verlengd, David Alaba mag naar verluidt op zoek naar een nieuwe uitdaging. Antonio Rüdiger wordt op zijn beurt een jaartje ouder, terwijl het maar de vraag is hoe Eder Militao zal terugkeren na een maandenlange revalidatie. Er moet dus een nieuwe defensieleider gezocht worden. En daarvoor lonkt men naar de Premier League.

Spaanse goudhaantje

Real wordt immers al een tijdje gelinkt aan William Saliba, steunpilaar van Arsenal FC. Die moet echter bijzonder veel geld kosten en dus zou Real bereid zijn te wachten tot zijn contract afloopt. Op korte termijn zou het vizier dan ook weerlegd worden op Dean Huijssen, zo schrijft Marca. De kersverse international van Spanje heeft een puik seizoen bij Bournemouth achter de rug. De 20-jarige geldt dan ook als een absoluut toptalent. Hij heeft echter een afkoopclausule van zo'n 58 miljoen euro, wat een haalbare som is voor een club als Real. Er heerst wel flinke concurrentie uit de Premier League, met name van Chelsea FC.

Real Madrid is de grootste club ter wereld ...

Meest recent

'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

32
32
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

20
20
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

13
13
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

260
260
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

229
229
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

43
43
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

95
95
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

227
227
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

114
114
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

230
230
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

123
123
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

164
164
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

101
101
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

64
64
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

69
69
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

493
493
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

238
238
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

318
318
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

309
309
Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

81
81
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

1061
1061
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

338
338
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

377
377
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

459
459
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

149
149

Meer sportnieuws