'Real schiet in actie: transferdeal van 58 miljoen'

door
'Real schiet in actie: transferdeal van 58 miljoen'

Komend weekend staat de vierde Clasico van het seizoen op het programma. Real Madrid moet dan winnen op het veld van FC Barcelona om een kans op de landstitel te behouden. Ondertussen is de Koninklijke echter al volop bezig met het smeden van transferplannen.

In La Liga zijn er nog vier speeldagen te gaan. Die vat Barcelona aan als koploper. De Catalanen tellen momenteel 79 punten, dat zijn er vier meer dan Real Madrid. De clash van komende zondag op de Montjuïc wordt dus een onbetwist scharniermoment. Verliest Real, dan lijkt de titelstrijd beslist.

De druk is dus bijzonder groot, indien de Koninklijke geen kampioen speelt is het seizoen immers volledig mislukt. Zo sneuvelde de titelverdediger vroegtijdig in de Champions League. In de finales van de Supercopa en Copa del Rey toonde de aartsrivaal uit Catalonië zich telkens de kwelduivel van dienst.

LEES OOK: 'Alle remmen los bij City: volgende PL-ster op komst'

Versterking defensie

Die tegenvallende prestaties blijven niet zonder gevolgen. De trainerswissel tussen Carlo Ancelotti en Xabi Alonso is aanstaande. Daarnaast wordt ook een drukke zomermercato verwacht. De transferplannen zullen wel eerst doorgesproken moeten worden met de nieuwe coach, maar versterking voor centraal in de defensie is nu al een prioriteit.

Het aflopende contract van Jesus Vallejo zal niet worden verlengd, David Alaba mag naar verluidt op zoek naar een nieuwe uitdaging. Antonio Rüdiger wordt op zijn beurt een jaartje ouder, terwijl het maar de vraag is hoe Eder Militao zal terugkeren na een maandenlange revalidatie. Er moet dus een nieuwe defensieleider gezocht worden. En daarvoor lonkt men naar de Premier League.

Spaanse goudhaantje

Real wordt immers al een tijdje gelinkt aan William Saliba, steunpilaar van Arsenal FC. Die moet echter bijzonder veel geld kosten en dus zou Real bereid zijn te wachten tot zijn contract afloopt. Op korte termijn zou het vizier dan ook weerlegd worden op Dean Huijssen, zo schrijft Marca. De kersverse international van Spanje heeft een puik seizoen bij Bournemouth achter de rug. De 20-jarige geldt dan ook als een absoluut toptalent. Hij heeft echter een afkoopclausule van zo'n 58 miljoen euro, wat een haalbare som is voor een club als Real. Er heerst wel flinke concurrentie uit de Premier League, met name van Chelsea FC.

Real Madrid is de grootste club ter wereld ...

Meest recent

Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Na 25 speeldagen is het opnieuw FC Barcelona dat bovenaan het klassement staat in La Liga. De ...

1
1
'Trainersbommetje Anderlecht: contact met Deense kampioenenmaker'

RSC Anderlecht nam exact drie weken geleden afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach en heeft nog ...

113
113
SK Beveren dendert voort: promotiefeest na knotsgek slot

Op prachtige wijze heeft SK Beveren nu al de promotie veiliggesteld. De Waaslanders zetten op het ...

71
71
Malinwa droomt meer dan ooit van PO1 na klinische zege

Meer dan ooit mogen ze bij KV Mechelen dromen van de Champions' Play-Offs. Malinwa profiteerde ...

32
32
Zulte Waregem - Anderlecht: Taravel voert drie wissels door

Door het puntenverlies van enkele concurrenten, kan RSC Anderlecht zondagavond een gouden zaak doen ...

66
66
Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli opnieuw duur puntenverlies geleden. Ondanks een late ...

49
49
Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Club Brugge heeft tussen zijn duels tegen Atlético Madrid door, geen steken laten vallen in ...

208
208
"Rot op!" - Genk-sterkhouder valt keihard door de mand

KRC Genk heeft zijn sterke reeks van de laatste weken zondagmiddag op abrupte wijze tot een einde ...

252
252
'Kompany in zijn nopjes: herkansing Bayern voor toptransfer'

Bayern München speelde zaterdag tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist uiteindelijk toch ...

63
63
Sleutelmatch Anderlecht: 'Taravel grijpt in met basiself'

Na de zwakke resultaten van de voorbije weken, is de deelname van RSC Anderlecht aan de Champions' ...

479
479
PO I-koorts daalt in Genk: Standard opent gehaktmolen

De strijd om PO1 wordt week na week een rollercoaster die verschillende zijsporen heeft. Deze keer ...

132
132
Transferflop dreigt bij Club: miljoenenaankoop 'spoorloos'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen in het aanwerven van versterking. Het ...

536
536
AA Gent likt zijn wonden: "Enorme ontgoocheling"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

239
239
Vandenbroeck bekent kleur: de sterkste tegenstanders in JPL

Zulte Waregem wil zondagavond de drie punten thuis houden tegen RSC Anderlecht. Opnieuw een mooie ...

170
170
Club verovert Europa: "Als ze zo in competitie spelen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

642
642
Absolute rotavond Courtois: Spaanse media vellen verdict

In de Spaanse Primera Division krijgt FC Barcelona zondagnamiddag een uitgelezen kans om de ...

80
80
Union komt met nieuws na noodlottige fase David

Union SG wist zaterdagavond zijn leidersplaats met succes te verdedigen en won op eigen veld met 2-1 ...

148
148
Anderlecht met rug tegen muur: "Als ze Schreuder echt willen ..."

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

392
392
Genk vs. Standard: opstellingen Hayen en Euvrard bekend

KRC Genk zit momenteel in een goede vorm en wist zijn vijf laatste matchen te winnen. Die lijn wil ...

45
45
Brusselmans breekt helemaal: "Denk na over de dood"

Herman Brusselmans maakte onlangs bekend dat hij niet meer zal opdraven in de jury van De Slimste ...

92
92
TRANSFERUURTJE: Schok rond De Bruyne, nieuwe club Mignolet?

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

428
428
De Spor herleeft: Is Erik Van Looy de geheime redder?

Sporting Hasselt werd onder leiding van Rik Verheye en Sam Kerkhofs een echte 'cultclub'. De Spor ...

197
197
‘Strijd om Moreira barst los: monstersom op tafel’

De opmars van Diego Moreira is indrukwekkend. De buitenspeler groeide bij Strasbourg uit tot een ...

54
54
Schoofs zet titelstrijd op scherp: oorlog met Club en STVV

Union SG won op de valreep van Royal Antwerp FC en blijft op titelkoers. De landskampioen staat op ...

227
227
Club-vloek van Tresoldi: onheil voor Atlético Madrid?

Club Brugge speelde in het Jan Breydelstadion 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de ...

249
249

Meer sportnieuws