'Real schiet in actie: transferdeal van 58 miljoen'

247 stemmen
'Real schiet in actie: transferdeal van 58 miljoen'

Komend weekend staat de vierde Clasico van het seizoen op het programma. Real Madrid moet dan winnen op het veld van FC Barcelona om een kans op de landstitel te behouden. Ondertussen is de Koninklijke echter al volop bezig met het smeden van transferplannen.

In La Liga zijn er nog vier speeldagen te gaan. Die vat Barcelona aan als koploper. De Catalanen tellen momenteel 79 punten, dat zijn er vier meer dan Real Madrid. De clash van komende zondag op de Montjuïc wordt dus een onbetwist scharniermoment. Verliest Real, dan lijkt de titelstrijd beslist.

De druk is dus bijzonder groot, indien de Koninklijke geen kampioen speelt is het seizoen immers volledig mislukt. Zo sneuvelde de titelverdediger vroegtijdig in de Champions League. In de finales van de Supercopa en Copa del Rey toonde de aartsrivaal uit Catalonië zich telkens de kwelduivel van dienst.

LEES OOK: 'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

Versterking defensie

Die tegenvallende prestaties blijven niet zonder gevolgen. De trainerswissel tussen Carlo Ancelotti en Xabi Alonso is aanstaande. Daarnaast wordt ook een drukke zomermercato verwacht. De transferplannen zullen wel eerst doorgesproken moeten worden met de nieuwe coach, maar versterking voor centraal in de defensie is nu al een prioriteit.

Het aflopende contract van Jesus Vallejo zal niet worden verlengd, David Alaba mag naar verluidt op zoek naar een nieuwe uitdaging. Antonio Rüdiger wordt op zijn beurt een jaartje ouder, terwijl het maar de vraag is hoe Eder Militao zal terugkeren na een maandenlange revalidatie. Er moet dus een nieuwe defensieleider gezocht worden. En daarvoor lonkt men naar de Premier League.

Spaanse goudhaantje

Real wordt immers al een tijdje gelinkt aan William Saliba, steunpilaar van Arsenal FC. Die moet echter bijzonder veel geld kosten en dus zou Real bereid zijn te wachten tot zijn contract afloopt. Op korte termijn zou het vizier dan ook weerlegd worden op Dean Huijssen, zo schrijft Marca. De kersverse international van Spanje heeft een puik seizoen bij Bournemouth achter de rug. De 20-jarige geldt dan ook als een absoluut toptalent. Hij heeft echter een afkoopclausule van zo'n 58 miljoen euro, wat een haalbare som is voor een club als Real. Er heerst wel flinke concurrentie uit de Premier League, met name van Chelsea FC.

Real Madrid is de grootste club ter wereld ...

Meest recent

Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

22
22
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

111
111
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

554
554
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

72
72
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

134
134
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

39
39
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

55
55
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

29
29
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

139
139
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

160
160
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

22
22
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

143
143
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

25
25
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

285
285
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

246
246
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

374
374
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

183
183
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

107
107
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

160
160
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

830
830
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

502
502
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

364
364
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

265
265
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

48
48

Meer sportnieuws