'Real schiet in actie: transferdeal van 58 miljoen'

247 stemmen
'Real schiet in actie: transferdeal van 58 miljoen'

Komend weekend staat de vierde Clasico van het seizoen op het programma. Real Madrid moet dan winnen op het veld van FC Barcelona om een kans op de landstitel te behouden. Ondertussen is de Koninklijke echter al volop bezig met het smeden van transferplannen.

In La Liga zijn er nog vier speeldagen te gaan. Die vat Barcelona aan als koploper. De Catalanen tellen momenteel 79 punten, dat zijn er vier meer dan Real Madrid. De clash van komende zondag op de Montjuïc wordt dus een onbetwist scharniermoment. Verliest Real, dan lijkt de titelstrijd beslist.

De druk is dus bijzonder groot, indien de Koninklijke geen kampioen speelt is het seizoen immers volledig mislukt. Zo sneuvelde de titelverdediger vroegtijdig in de Champions League. In de finales van de Supercopa en Copa del Rey toonde de aartsrivaal uit Catalonië zich telkens de kwelduivel van dienst.

LEES OOK: 'Alonso eist ophefmakende reünie: schoktransfer Chelsea'

Versterking defensie

Die tegenvallende prestaties blijven niet zonder gevolgen. De trainerswissel tussen Carlo Ancelotti en Xabi Alonso is aanstaande. Daarnaast wordt ook een drukke zomermercato verwacht. De transferplannen zullen wel eerst doorgesproken moeten worden met de nieuwe coach, maar versterking voor centraal in de defensie is nu al een prioriteit.

Het aflopende contract van Jesus Vallejo zal niet worden verlengd, David Alaba mag naar verluidt op zoek naar een nieuwe uitdaging. Antonio Rüdiger wordt op zijn beurt een jaartje ouder, terwijl het maar de vraag is hoe Eder Militao zal terugkeren na een maandenlange revalidatie. Er moet dus een nieuwe defensieleider gezocht worden. En daarvoor lonkt men naar de Premier League.

Spaanse goudhaantje

Real wordt immers al een tijdje gelinkt aan William Saliba, steunpilaar van Arsenal FC. Die moet echter bijzonder veel geld kosten en dus zou Real bereid zijn te wachten tot zijn contract afloopt. Op korte termijn zou het vizier dan ook weerlegd worden op Dean Huijssen, zo schrijft Marca. De kersverse international van Spanje heeft een puik seizoen bij Bournemouth achter de rug. De 20-jarige geldt dan ook als een absoluut toptalent. Hij heeft echter een afkoopclausule van zo'n 58 miljoen euro, wat een haalbare som is voor een club als Real. Er heerst wel flinke concurrentie uit de Premier League, met name van Chelsea FC.

🚀

Real Madrid is de grootste club ter wereld ...

Meest recent

Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

39
39
Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

Wouter Vandenhaute zou samen met Toby Alderweireld en nog andere mensen Royal Antwerp FC willen ...

127
127
'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

69
69
De Cuyper en Duivels willen meer: "WK nog niet geslaagd"

De Rode Duivels spelen in de achtste finales tegen de Verenigde Staten. Dat belooft weer een ...

25
25
Basisplek Doku in acuut gevaar: verbazende Duivel staat klaar

Na de povere prestatie tegen Senegal, staan de basisplaatsen van een aantal Rode Duivels onder druk. ...

332
332
'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking op verschillende posities. Daarnaast zoekt het ...

200
200
Tielemans ruikt toptransfer na straffe WK-stunt

Youri Tielemans heeft op het WK gedaan wat topclubs graag zien: opstaan wanneer alles verkeerd ...

174
174
België-VS: Pochettino spreekt straffe taal over Duivels

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

438
438
Alle 1/8ste finales op een rij: met België en twéé grote krakers

De kaarten zijn een tweede keer geschud op het WK 2026. Zaterdagnacht werden de laatste duels in de ...

171
171
Kaapverdië doet Messi en co flink schrikken, ook Colombia door

Op het wereldkampioenschap 2026 zijn de laatste matchen in de 1/16de finales achter de rug. ...

83
83
De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

101
101
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

78
78
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

53
53
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

236
236
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

97
97
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

342
342
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

381
381
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

99
99
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

373
373
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

44
44
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

534
534
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

375
375
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

471
471
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

166
166
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

84
84

Meer sportnieuws