'Real schiet in actie: transferdeal van 58 miljoen'

door
'Real schiet in actie: transferdeal van 58 miljoen'

Komend weekend staat de vierde Clasico van het seizoen op het programma. Real Madrid moet dan winnen op het veld van FC Barcelona om een kans op de landstitel te behouden. Ondertussen is de Koninklijke echter al volop bezig met het smeden van transferplannen.

In La Liga zijn er nog vier speeldagen te gaan. Die vat Barcelona aan als koploper. De Catalanen tellen momenteel 79 punten, dat zijn er vier meer dan Real Madrid. De clash van komende zondag op de Montjuïc wordt dus een onbetwist scharniermoment. Verliest Real, dan lijkt de titelstrijd beslist.

De druk is dus bijzonder groot, indien de Koninklijke geen kampioen speelt is het seizoen immers volledig mislukt. Zo sneuvelde de titelverdediger vroegtijdig in de Champions League. In de finales van de Supercopa en Copa del Rey toonde de aartsrivaal uit Catalonië zich telkens de kwelduivel van dienst.

LEES OOK: 'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

Versterking defensie

Die tegenvallende prestaties blijven niet zonder gevolgen. De trainerswissel tussen Carlo Ancelotti en Xabi Alonso is aanstaande. Daarnaast wordt ook een drukke zomermercato verwacht. De transferplannen zullen wel eerst doorgesproken moeten worden met de nieuwe coach, maar versterking voor centraal in de defensie is nu al een prioriteit.

Het aflopende contract van Jesus Vallejo zal niet worden verlengd, David Alaba mag naar verluidt op zoek naar een nieuwe uitdaging. Antonio Rüdiger wordt op zijn beurt een jaartje ouder, terwijl het maar de vraag is hoe Eder Militao zal terugkeren na een maandenlange revalidatie. Er moet dus een nieuwe defensieleider gezocht worden. En daarvoor lonkt men naar de Premier League.

Spaanse goudhaantje

Real wordt immers al een tijdje gelinkt aan William Saliba, steunpilaar van Arsenal FC. Die moet echter bijzonder veel geld kosten en dus zou Real bereid zijn te wachten tot zijn contract afloopt. Op korte termijn zou het vizier dan ook weerlegd worden op Dean Huijssen, zo schrijft Marca. De kersverse international van Spanje heeft een puik seizoen bij Bournemouth achter de rug. De 20-jarige geldt dan ook als een absoluut toptalent. Hij heeft echter een afkoopclausule van zo'n 58 miljoen euro, wat een haalbare som is voor een club als Real. Er heerst wel flinke concurrentie uit de Premier League, met name van Chelsea FC.

🚀

Real Madrid is de grootste club ter wereld ...

Meest recent

'Anderlecht gaat vol voor oude bekende'

Anderlecht wacht nog steeds op zijn nieuwe sportief directeur, maar ondertussen moet er ook al ...

10
10
'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

87
87
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

27
27
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

490
490
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

56
56
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

54
54
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

285
285
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

66
66
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

332
332
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

364
364
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

55
55
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

168
168
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

145
145
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

81
81
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

39
39
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

271
271
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

54
54
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

47
47
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

224
224
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

124
124
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

317
317
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

235
235
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

309
309
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

727
727
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

292
292

Meer sportnieuws