Hein voorspelt kampioen: "Zij hebben de beste ploeg, maar..."

door
Hein voorspelt kampioen:

Er staan nog maar drie speeldagen op het programma in de Challenger Pro League en dat betekent dat de titelstrijd weldra beslist zal worden. We lijken daarin af te stevenen op een duel tussen Union en Club Brugge, want KRC Genk lijkt na een één op vijftien uitgeteld.

De Limburgers volgen al op zes punten van de koppositie en moeten dus al hopen dat hun concurrenten nog stevige steken laten vallen, terwijl ze zelf al een zowat perfect rapport zullen moeten voorleggen. Dat wordt dus een moeilijk verhaal.

LEES OOK: Hein in clinch met Garcia: liever JPL-klepper dan De Cat

Vanhaezebrouck vindt dat Club beste ploeg heeft...

Tussen Union en Club bedraagt de kloof slechts één puntje. De Brusselaars beginnen als leider aan het laatste drieluik en staan er goed voor om eindelijk kampioen te worden, nadat ze de voorbije drie seizoenen telkens op een zucht van de titel strandden.

Hein Vanhaezebrouck denkt dat het Union dit seizoen zal lukken. "Om eerlijk te zijn: ik moet zeggen dat Club de beste elf en de beste kern heeft", stelt hij wel bij RTBF. "Maar ze hebben hun lot niet meer in eigen hand en zullen moeten hopen op een fout van Union. En zelf mogen ze ook niets laten liggen, met nog verplaatsingen naar Genk en Anderlecht. Dat is nooit makkelijk."

...maar voorspelt titel voor Union

Ondanks dat ze matig aan het seizoen begonnen, van ver komen en handig profiteerden van de halvering van de punten, zou Vanhaezebrouck Union ook een zeer mooie kampioen vinden.

"Een kampioen verdient altijd zijn titel", vindt hij. "Het zou voor Union ook de bekroning zijn van een project. Het bestuur levert daar al jaren ongelooflijk werk. En dat zonder veel poeha of grote woorden. In alle soberheid."

Wie zal kampioen worden?

Meest recent

Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

32
32
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

26
26
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

125
125
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

57
57
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

110
110
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

101
101
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

200
200
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

446
446
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

95
95
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

199
199
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

52
52
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

171
171
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

83
83
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

139
139
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

291
291
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

269
269
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

137
137
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

306
306
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

225
225
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

245
245
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

847
847
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

264
264
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

687
687
Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

138
138
Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

89
89

Meer sportnieuws