Vanhaezebrouck onthult aanbiedingen Duivels en buitenland

door
Vanhaezebrouck onthult aanbiedingen Duivels en buitenland

Zien we Hein Vanhaezebrouck volgend seizoen terug in een dugout? Na zijn vertrek bij AA Gent nam de 61-jarige coach een sabbatjaar waarin hij enkel aan de slag ging als analist. Vanaf de zomer lijkt hij wel open te staan voor nieuwe aanbiedingen.

Nadat Vanhaezebrouck jarenlang vereenzelvigd leek met de Buffalo's, is het uitkijken welke volgende stap hij nog zal zetten. Bondscoach worden van de Rode Duivels zal er niet meer inzitten, nadat de KBVB in januari voor Rudi Garcia koos als opvolger van Domenico Tedesco.

LEES OOK: 'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

Vanhaezebrouck stuurde Rode Duivels wandelen

Nochtans lag de naam van Vanhaezebrouck wel op tafel. "Ik heb contact gehad met Peter Willems, de CEO van de bond", onthult hij bij RTBF. "Maar voor mij was het niet het juiste moment. Niet omdat ik geen interesse had, maar de timing was niet optimaal. Daarna heb ik niets meer gehoord. Ofwel hadden ze de boodschap begrepen, ofwel waren ze niet geïnteresseerd in mijn profiel."

Wat wel nog tot de mogelijkheden lijkt te behoren, is een eerste buitenlandse avontuur. Tot dusver werkte Vanhaezebrouck enkel in België, ondanks dat hij op een gegeven moment voorbestemd leek om de stap naar een grotere competitie te zetten.

Duitse clubs vingen ook bot

Hij legt uit waarom het er nooit van kwam. "Ik heb een interessante aanbieding gekregen uit Saudi-Arabië, maar ik ben natuurlijk niet de enige. RB Leipzig heeft met ook gecontacteerd, want sportief directeur Ralf Rangnick wou een trainer die zijn visie over het spel en de pressing deelde."

"Wolfsburg was ook geïnteresseerd nadat we hen met Gent hadden getroffen in Europa. Technisch directeur Klaus Allofs wou me absoluut, maar mijn familiale situatie liet het op dat moment niet toe. Daardoor ben ik nooit naar het buitenland gegaan. Maar nu ben ik wel bereid om de praten", besluit hij.

Zal Vanhaezebrouck nog aan de slag gaan in het buitenland?

Meest recent

STVV houdt hart vast: weldra witte rook over Vrancken

STVV kent een droomseizoen in de Jupiler Pro League. De club hoopt dat ze Wouter Vrancken nog langer ...

13
13
Snoop Dogg zorgt voor stevig bommetje in Engels voetbal

Iedereen kent Snoop Dogg vooral als rapper. Hij was vele jaren een van de beste rappers en hij ...

7
7
Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Rudi Garcia heeft zijn WK-selectie wellicht al zo goed als in zijn hoofd voor het WK van komende ...

37
37
'Anderlecht rondt verrassende deal af in Serie A'

Bij RSC Anderlecht gaat er de komende dagen ingaand wellicht nog weinig gebeuren. Bij RSCA Futures ...

139
139
'Cercle Brugge verwent fans met twee toptransfers'

Cercle Brugge gaat de komende dagen nog een aantal stevige transfers afronden. De Bruggelingen gaan ...

86
86
Lierse SK en Lokeren trakteren fans op aanwinsten

In de Challenger Pro League hebben Sporting Lokeren en Lierse SK nog twee nieuwe spelers ...

35
35
'Club Brugge slikt: in extremis transferbom bij Atlético'

Club Brugge weet waar het aan toe is in de tussenronde van de Champions League. Om de 1/8ste ...

280
280
Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Zondagmiddag zullen de zenuwen hooggespannen staan op Sclessin. Zowel Standard als RSC Anderlecht ...

218
218
'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club Brugge maakte afgelopen woensdag voor de ogen van heel Europa indruk met een 3-0-zege tegen ...

522
522
Boskamp deelt hallucinant verhaal: "Dat bij AA Gent..."

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

73
73
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

136
136
Nainggolan's nieuwe leven verrast: Stephanie onthult alles

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

48
48
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

397
397
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

326
326
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

180
180
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

184
184
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

139
139
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

107
107
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

490
490
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

94
94
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

353
353
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

145
145
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

904
904
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

468
468
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

148
148

Meer sportnieuws