Vanhaezebrouck onthult aanbiedingen Duivels en buitenland

door
Vanhaezebrouck onthult aanbiedingen Duivels en buitenland

Zien we Hein Vanhaezebrouck volgend seizoen terug in een dugout? Na zijn vertrek bij AA Gent nam de 61-jarige coach een sabbatjaar waarin hij enkel aan de slag ging als analist. Vanaf de zomer lijkt hij wel open te staan voor nieuwe aanbiedingen.

Nadat Vanhaezebrouck jarenlang vereenzelvigd leek met de Buffalo's, is het uitkijken welke volgende stap hij nog zal zetten. Bondscoach worden van de Rode Duivels zal er niet meer inzitten, nadat de KBVB in januari voor Rudi Garcia koos als opvolger van Domenico Tedesco.

LEES OOK: Opvolger Coosemans? 'Anderlecht aast op Duitse doelman'

Vanhaezebrouck stuurde Rode Duivels wandelen

Nochtans lag de naam van Vanhaezebrouck wel op tafel. "Ik heb contact gehad met Peter Willems, de CEO van de bond", onthult hij bij RTBF. "Maar voor mij was het niet het juiste moment. Niet omdat ik geen interesse had, maar de timing was niet optimaal. Daarna heb ik niets meer gehoord. Ofwel hadden ze de boodschap begrepen, ofwel waren ze niet geïnteresseerd in mijn profiel."

Wat wel nog tot de mogelijkheden lijkt te behoren, is een eerste buitenlandse avontuur. Tot dusver werkte Vanhaezebrouck enkel in België, ondanks dat hij op een gegeven moment voorbestemd leek om de stap naar een grotere competitie te zetten.

Duitse clubs vingen ook bot

Hij legt uit waarom het er nooit van kwam. "Ik heb een interessante aanbieding gekregen uit Saudi-Arabië, maar ik ben natuurlijk niet de enige. RB Leipzig heeft met ook gecontacteerd, want sportief directeur Ralf Rangnick wou een trainer die zijn visie over het spel en de pressing deelde."

"Wolfsburg was ook geïnteresseerd nadat we hen met Gent hadden getroffen in Europa. Technisch directeur Klaus Allofs wou me absoluut, maar mijn familiale situatie liet het op dat moment niet toe. Daardoor ben ik nooit naar het buitenland gegaan. Maar nu ben ik wel bereid om de praten", besluit hij.

Zal Vanhaezebrouck nog aan de slag gaan in het buitenland?

Meest recent

Garcia houdt adem in: eerste verdict Courtois bekend

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie voor het aanstaande oefenkamp van de Rode Duivels bekend. De ...

19
19
Senegal moet Afrika Cup-overwinning afstaan aan Marokko

Terwijl de ogen van voetbalminnend Europa op de achtste finale van de Champions League gericht zijn, ...

38
38
CL uitslagen: Arsenal redt Engelse eer, Courtois valt uit

Na een straffe comeback tegen FK Bodø/Glimt kroonde Sporting CP zich dinsdag tot de ...

37
37
'AA Gent tast in buidel: eerste zomeraanwinst lekt uit'

Tenzij het straks nog misloopt tegen rode lantaarn Dender mag AA Gent zich opmaken voor de ...

78
78
'Verhaeghe haalt gram: nieuwe goudmijn Club Brugge'

Dankzij een klinkende zege tegen Atlético Madrid kwalificeerde Club NXT zich dinsdag voor de ...

261
261
'Anderlecht zoekt TD: vijf kandidaten op shortlist'

Jérémy Taravel mag het seizoen volmaken als T1 van RSC Anderlecht, maar een andere ...

362
362
Champions League: Noors sprookje strandt tegen Debast

De returns van de achtste finales in de Champions League werden dinsdag afgetrapt door Sporting CP ...

64
64
'Penders zet zich schrap: één man bepaalt toekomst'

Het wordt uitkijken naar wat Rudi Garcia deze week zal doen met Mike Penders. Enerzijds spelen de ...

45
45
'Club maakt zich op voor waanzinnig transferoffensief'

Het belooft bij Club Brugge een zeer drukke zomer te gaan worden. Het lijkt erop dat zowat half ...

263
263
PSV krijgt cruciaal nieuws over blessure Fernandez

PSV is dit seizoen weer onbedreigd op weg naar de titel in de Eredivisie. Het zag ook weer enkele ...

20
20
'KV Mechelen verliest sensatie: Engeland lonkt'

KV Mechelen zag in het voorbije halfjaar heel wat ervaren sterkhouders vertrekken, maar wist zich ...

176
176
'Garcia klaar om Bruggeling te dumpen bij Rode Duivels'

Rudi Garcia staat voor een keuze die in Brugge hard kan aankomen. In de strijd om een vast plek ...

256
256
'Anderlecht ziet transferrecord in rook opgaan'

Anderlecht moet nog wachten op zekerheid over de Champions' Play-Off na de nederlaag van vorig ...

295
295
Opvolger Coosemans? 'Anderlecht aast op Duitse doelman'

Bij Anderlecht moeten in de komende maanden nog heel wat hete hangijzers uitgeklaard worden. De ...

146
146
Vanhaezebrouck enthousiast: Rode Duivel voor Mechelen?

De Champions' Play-Off leek de voorbije vijftien jaar wel vervloekt voor KV Mechelen, maar straks ...

75
75
Joos hoopt op eindelijke doorbraak Genk-talent

Voor KRC Genk wordt het een week die de teneur van het hele seizoen kan bepalen. Donderdag kunnen ze ...

177
177
'PSG verbaast iedereen met JPL-transfer'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen eindelijk de Champions League in de wacht te slepen en lijkt ...

110
110
Anderlecht strikt talent na stormachtige ontwikkeling

Voor Anderlecht blijft Neerpede een goudmijn en in moeilijke tijden is dat zelfs meer dan ooit het ...

168
168
Club heeft goud in handen: "Zij staan verder dan wij"

Club NXT heeft dinsdag opnieuw voor een straffe prestatie gezorgd in de Youth League. In de ...

371
371
'STVV slikt ferme blessuredomper'

STVV ging vorig weekend dan wel onderuit in de Limburgse derby tegen Genk, maar mag nog steeds zeer ...

121
121
Kompany kan opgelucht ademhalen voor CL-clash

Bayern München moet woensdag zijn ticket voor de kwartfinale van de Champions League over de ...

44
44
Opgelet Rode Duivels: FIFA reageert op plan Iran

De voorbije weken rezen er plots grote vraagtekens rond één van de tegenstanders van ...

246
246
Club NXT vernedert Atletico en schrijft geschiedenis

Club NXT heeft een nieuwe pagina bijgeschreven in zijn sprookje in de Youth League. De Brugse ...

348
348
Jackpot Cercle: ‘AS Monaco klopt aan met miljoenen’

Cercle Brugge kijkt dit seizoen weer tegen degradatiezorgen aan, maar toch zijn er enkele ...

235
235
Nieuwe TD Anderlecht direct met kopzorgen: drie dossiers

Het rommelt achter de schermen bij RSC Anderlecht. Jeremy Taravel mag als hoofdtrainer het seizoen ...

307
307

Meer sportnieuws