Vanhaezebrouck onthult aanbiedingen Duivels en buitenland

door
Vanhaezebrouck onthult aanbiedingen Duivels en buitenland

Zien we Hein Vanhaezebrouck volgend seizoen terug in een dugout? Na zijn vertrek bij AA Gent nam de 61-jarige coach een sabbatjaar waarin hij enkel aan de slag ging als analist. Vanaf de zomer lijkt hij wel open te staan voor nieuwe aanbiedingen.

Nadat Vanhaezebrouck jarenlang vereenzelvigd leek met de Buffalo's, is het uitkijken welke volgende stap hij nog zal zetten. Bondscoach worden van de Rode Duivels zal er niet meer inzitten, nadat de KBVB in januari voor Rudi Garcia koos als opvolger van Domenico Tedesco.

LEES OOK: 'RB Leipzig ziet héél interessante piste bij Anderlecht'

Vanhaezebrouck stuurde Rode Duivels wandelen

Nochtans lag de naam van Vanhaezebrouck wel op tafel. "Ik heb contact gehad met Peter Willems, de CEO van de bond", onthult hij bij RTBF. "Maar voor mij was het niet het juiste moment. Niet omdat ik geen interesse had, maar de timing was niet optimaal. Daarna heb ik niets meer gehoord. Ofwel hadden ze de boodschap begrepen, ofwel waren ze niet geïnteresseerd in mijn profiel."

Wat wel nog tot de mogelijkheden lijkt te behoren, is een eerste buitenlandse avontuur. Tot dusver werkte Vanhaezebrouck enkel in België, ondanks dat hij op een gegeven moment voorbestemd leek om de stap naar een grotere competitie te zetten.

Duitse clubs vingen ook bot

Hij legt uit waarom het er nooit van kwam. "Ik heb een interessante aanbieding gekregen uit Saudi-Arabië, maar ik ben natuurlijk niet de enige. RB Leipzig heeft met ook gecontacteerd, want sportief directeur Ralf Rangnick wou een trainer die zijn visie over het spel en de pressing deelde."

"Wolfsburg was ook geïnteresseerd nadat we hen met Gent hadden getroffen in Europa. Technisch directeur Klaus Allofs wou me absoluut, maar mijn familiale situatie liet het op dat moment niet toe. Daardoor ben ik nooit naar het buitenland gegaan. Maar nu ben ik wel bereid om de praten", besluit hij.

Zal Vanhaezebrouck nog aan de slag gaan in het buitenland?

Meest recent

Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

20
20
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

125
125
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

34
34
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

313
313
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

247
247
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

129
129
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

125
125
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

58
58
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

77
77
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

107
107
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

218
218
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

61
61
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

80
80
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

605
605
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

183
183
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

265
265
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

335
335
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

46
46
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

152
152
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

55
55
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

570
570
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

173
173
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

295
295
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

440
440

Meer sportnieuws