Vanhaezebrouck onthult aanbiedingen Duivels en buitenland

door
Vanhaezebrouck onthult aanbiedingen Duivels en buitenland

Zien we Hein Vanhaezebrouck volgend seizoen terug in een dugout? Na zijn vertrek bij AA Gent nam de 61-jarige coach een sabbatjaar waarin hij enkel aan de slag ging als analist. Vanaf de zomer lijkt hij wel open te staan voor nieuwe aanbiedingen.

Nadat Vanhaezebrouck jarenlang vereenzelvigd leek met de Buffalo's, is het uitkijken welke volgende stap hij nog zal zetten. Bondscoach worden van de Rode Duivels zal er niet meer inzitten, nadat de KBVB in januari voor Rudi Garcia koos als opvolger van Domenico Tedesco.

LEES OOK: ‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Vanhaezebrouck stuurde Rode Duivels wandelen

Nochtans lag de naam van Vanhaezebrouck wel op tafel. "Ik heb contact gehad met Peter Willems, de CEO van de bond", onthult hij bij RTBF. "Maar voor mij was het niet het juiste moment. Niet omdat ik geen interesse had, maar de timing was niet optimaal. Daarna heb ik niets meer gehoord. Ofwel hadden ze de boodschap begrepen, ofwel waren ze niet geïnteresseerd in mijn profiel."

Wat wel nog tot de mogelijkheden lijkt te behoren, is een eerste buitenlandse avontuur. Tot dusver werkte Vanhaezebrouck enkel in België, ondanks dat hij op een gegeven moment voorbestemd leek om de stap naar een grotere competitie te zetten.

Duitse clubs vingen ook bot

Hij legt uit waarom het er nooit van kwam. "Ik heb een interessante aanbieding gekregen uit Saudi-Arabië, maar ik ben natuurlijk niet de enige. RB Leipzig heeft met ook gecontacteerd, want sportief directeur Ralf Rangnick wou een trainer die zijn visie over het spel en de pressing deelde."

"Wolfsburg was ook geïnteresseerd nadat we hen met Gent hadden getroffen in Europa. Technisch directeur Klaus Allofs wou me absoluut, maar mijn familiale situatie liet het op dat moment niet toe. Daardoor ben ik nooit naar het buitenland gegaan. Maar nu ben ik wel bereid om de praten", besluit hij.

Zal Vanhaezebrouck nog aan de slag gaan in het buitenland?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

22
22
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

44
44
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

173
173
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

96
96
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

32
32
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

193
193
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

53
53
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

282
282
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

155
155
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

82
82
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

67
67
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

113
113
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

345
345
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

149
149
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

71
71
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

174
174
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

63
63
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

376
376
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

244
244
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

762
762
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

155
155
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

422
422
Kompany verovert het voetbal: "FIFA of UEFA leiden"

Vincent Kompany was een topper als speler en ook als coach. We haalden al aan dat hij de grootste ...

78
78
'Schoonmaak KRC Genk: twee ervaren pionnen op de wip'

Bij KRC Genk gaan ze in de zomer toch wel wat spelers van de hand doen. De Limburgers zullen enkele ...

456
456
'Vertrek Rigaux concreet: Verhaeghe neemt standpunt in'

Moet Club Brugge weldra zijn sportieve leiding opnieuw herschikken? Die kans is behoorlijk groot. ...

580
580

Meer sportnieuws