Vanhaezebrouck onthult aanbiedingen Duivels en buitenland

door
Vanhaezebrouck onthult aanbiedingen Duivels en buitenland

Zien we Hein Vanhaezebrouck volgend seizoen terug in een dugout? Na zijn vertrek bij AA Gent nam de 61-jarige coach een sabbatjaar waarin hij enkel aan de slag ging als analist. Vanaf de zomer lijkt hij wel open te staan voor nieuwe aanbiedingen.

Nadat Vanhaezebrouck jarenlang vereenzelvigd leek met de Buffalo's, is het uitkijken welke volgende stap hij nog zal zetten. Bondscoach worden van de Rode Duivels zal er niet meer inzitten, nadat de KBVB in januari voor Rudi Garcia koos als opvolger van Domenico Tedesco.

LEES OOK: ‘Club Brugge strijdt met Europese top om supertalent’

Vanhaezebrouck stuurde Rode Duivels wandelen

Nochtans lag de naam van Vanhaezebrouck wel op tafel. "Ik heb contact gehad met Peter Willems, de CEO van de bond", onthult hij bij RTBF. "Maar voor mij was het niet het juiste moment. Niet omdat ik geen interesse had, maar de timing was niet optimaal. Daarna heb ik niets meer gehoord. Ofwel hadden ze de boodschap begrepen, ofwel waren ze niet geïnteresseerd in mijn profiel."

Wat wel nog tot de mogelijkheden lijkt te behoren, is een eerste buitenlandse avontuur. Tot dusver werkte Vanhaezebrouck enkel in België, ondanks dat hij op een gegeven moment voorbestemd leek om de stap naar een grotere competitie te zetten.

Duitse clubs vingen ook bot

Hij legt uit waarom het er nooit van kwam. "Ik heb een interessante aanbieding gekregen uit Saudi-Arabië, maar ik ben natuurlijk niet de enige. RB Leipzig heeft met ook gecontacteerd, want sportief directeur Ralf Rangnick wou een trainer die zijn visie over het spel en de pressing deelde."

"Wolfsburg was ook geïnteresseerd nadat we hen met Gent hadden getroffen in Europa. Technisch directeur Klaus Allofs wou me absoluut, maar mijn familiale situatie liet het op dat moment niet toe. Daardoor ben ik nooit naar het buitenland gegaan. Maar nu ben ik wel bereid om de praten", besluit hij.

Zal Vanhaezebrouck nog aan de slag gaan in het buitenland?

Meest recent

Winterversterking voor Genk: Hayen doet boekje open

Nicky Hayen heeft niet lang zonder job gezeten. Amper twee weken na zijn veelbesproken ontslag bij ...

45
45
'Club troeft Anderlecht af: miljoenenaanwinst op komst'

Na een vrij wisselvallige eerste helft van het seizoen, wil Club Brugge KV tijdens de wintermercato ...

192
192
Kompany verovert Europa: spectaculaire uitspraak Micah Richards

Verschillende Belgische protagonisten uit de voetbalwereld kunnen terugblikken op een geslaagd 2025. ...

104
104
'Club bibbert en beeft: steunpilaar kiest nieuwe ploeg'

Club Brugge vat de komende mercato aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord te houden. ...

279
279
Anderlecht vangt jackpot: Renard & Hasi kopen krediet

De voorbije drie jaar leek hij gedoemd om in de categorie miscasts te belanden, maar samen met ...

255
255
'Genk-Club Brugge: Hayen & Leko hakken knopen door'

Op tweede kerstdag wordt de laatste speeldag van het jaar ingezet. De opvallendste affiche is ...

343
343
Harde cijfers tonen aan: Belgisch voetbal in verval

Naar jaarlijkse gewoonte verliet afgelopen zomer heel wat talent de Belgische velden. Doorgaans ...

129
129
Club Brugge versus Anderlecht: transferoorlog barst los

Vrede op aarde allemaal goed en wel, de voorbije weken had de Jupiler Pro League toch meer weg van ...

224
224
Hazard verbaast vriend en vijand met toekomstplannen

Na een fraaie reeks van 16 op 21 hoopt RSC Anderlecht het jaar vrijdag tegen Charleroi in schoonheid ...

243
243
Kerstmis in de JPL: het verlanglijstje van elke club

De komende dagen staan de laatste matchen van het jaar nog op het programma, maar op Kerstmis ...

165
165
'Raskin mag kruis maken over knaltransfer'

Voor Nicolas Raskin was 2025 het jaar van de grote doorbraak bij de Rode Duivels. De 24-jarige ...

69
69
Alweer straffe transfer Union: "Ik zei meteen ja"

Elk seizoen moet Union weer opnieuw beginnen, maar elk seizoen slaagt de landskampioen er toch weer ...

188
188
'Charleroi hakt trainersknoop door'

De voorbije weken was er een heuse trainerswals bij de Belgische topclubs. KRC Genk stelde na het ...

180
180
Godts krijgt schop onder de kont: "Als het eruit komt..."

Ajax beleefde een moeilijke eersteseizoenshelft, al leek er de laatste weken toch beterschap ...

51
51
'Arsenal grijpt mis bij Club Brugge'

Club Brugge zag in 2025 de nodige sterkhouders vertrekken en in 2026 lijkt dat scenario zich opnieuw ...

609
609
Euvrard trekt straffe vergelijking tussen Standard en STVV

De komende dagen krijgen we kerstvoetbal in de Jupiler Pro League, met daarbij enkele stevige ...

101
101
'Barça rooft België leeg: ook deal met AA Gent?'

FC Barcelona lijkt de voorbije maanden volop kennis gemaakt te hebben met België. De Spaanse ...

559
559
'Club Brugge en co grijpen naast sensatie uit 1B'

De Challenger Pro League blijkt alsmaar meer een uitstekende kweekvijver voor talent voor de Jupiler ...

226
226
Buitenkansje voor Standard? "Ik zou het niet doen"

Standard vierde Kerstmis als de nummer zes in het klassement en dat was toch een verrassing. De ...

248
248
TRANSFERUURTJE: 'Broos naar Belgische topclub, sensationele comeback Origi'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

342
342
Angulo doet onthulling over Hasi: “Altijd zéér boos”

RSC Anderlecht ziet dit seizoen een nieuwe Nilson Angulo opstaan. De buitenspeler leek onder Brian ...

202
202
Vanaken laat Mbappé achter zich, Mechele derde

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge en ook dit seizoen is hij ...

148
148
'Vossen-rel ontploft na pijnlijke stilte Vandenbroeck'

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De ervaren aanvaller was de ...

752
752
Pech voor Jonge Duivels: "Ik heb België altijd afgewezen"

De Rode Duivels hebben de voorbije jaren een stevige verjongingskuur ondergaan en er lijkt nog heel ...

126
126
Drie floptransfers bij Union? Hubert geeft uitleg

Union moest de voorbije maanden weer volop aan de bak om verschillende sterkhouders te vertrekken. ...

101
101

Meer sportnieuws