Filip Joos haalt uit in Paus-debat: “Gaan we dit blijven doen?”

214
Filip Joos haalt uit in Paus-debat: “Gaan we dit blijven doen?”

Heel de wereld is momenteel in de ban van 'Het Conclaaf'. We hebben het uiteraard niet over het politiek programma van Eric Goens, maar de verkiezing van de nieuwe paus. Ook de voetbalwereld 'eerde' de afgelopen weken de kerkelijke leider, al toonde Filip Joos nu zijn ongenoegen.

LEES OOK: Filip Joos in oog van de storm: "Hoe ver tot VRT ingrijpt?"

Meest bekeken schoorsteen ter wereld

De schoorsteen van de Sixtijnse Kapel moet momenteel zowat het meest bekeken beeld zijn op de wereld. Daaruit kwam al een paar keer zwarte rook, geen goed teken.

Pas vanaf het moment dat er witte rook te zien is, hebben we effectief ook een nieuwe Paus. Hij moet de opvolger worden van de betreurde Paus Franciscus, die op 88-jarige leeftijd stierf.

"Dat is toch niet normaal?"

Ook in de voetbalwereld is het overlijden van de Paus een 'hot item', al schieten bepaalde rituelen nu in het verkeerde keelgat, onder meer bij Filip Joos in 90 Minutes.

Joos haalde aan dat er wel enorm veel minuten stilte werden gehouden in de Belgische/buitenlandse stadions. "Gaan we dit blijven doen tot de volgende Paus gekozen is?", zo geeft hij aan in 90 Minutes. "Dat is toch niet normaal? Wanneer besluit het voetbal om ermee te stoppen".

Waarna zich een amusante discussie ontspint tussen de verschillende gasten. "We zijn een lekenstaat" geeft Joos aan, waarna Joris Brys meteen inpikt: "Georges?" Zo leiden alle wegen naar Georges Leekens geeft de podcast aan:

Hoort u Filip Joos graag bezig?

Meest recent

Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

125
125
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

61
61
Ref van Driessche verrast voetbalwereld met spraakmakend geheim

De ene dag staat hij op het veld om de grootste voetbalsterren in het gareel te houden, ooit stond ...

237
237
Nainggolan maakt Beerschot-fans met grond gelijk: "Junkies!"

De supporters van Beerschot hebben zaterdag tijdens de wedstrijd tegen Francs Borains nog eens ...

157
157
Nilis en Stijnen halen hard uit: "Laagste van het laagste!"

Een pijnlijke herinnering die voor Luc Nilis nog altijd bijzonder zwaar weegt, is opnieuw opgerakeld ...

343
343
Coucke gaat los over Anderlecht, tot één onthulling iedereen wegblaast

Marc Coucke is een man van vele werelden. In Happy Hour, de VTM-talkshow van Ruben Van Gucht, sprak ...

125
125
"Ik moet niet zwijgen"-Vannieuwkerke in shock na kustoorlog

De soap bij KV Diksmuide Oostende blijft maar nieuwe hoofdstukken krijgen. Nadat Claude Vindevogel ...

66
66
Nainggolan in grote problemen? Parket vraagt heftige celstraf

Radja Nainggolan riskeert een bijzonder zware straf. De voormalige Rode Duivel, die tegenwoordig bij ...

191
191
586.000 euro en één bizarre regel: Man Utd-fan Littler stunt

Luke Littler is een supporter van Manchester United, maar in zijn nieuwe Netflix-show draait alles ...

49
49
Vannieuwkerke slaat keihard terug na ongeziene soap aan kust

De soap bij KV Diksmuide Oostende krijgt opnieuw een opvallend vervolg. Claude Vindevogel, de ...

79
79
Grote zorgen bij Courtois en Gerzig: "Ontzettend bang"

Thibaut Courtois is al jaren een grote naam bij Real Madrid en vrouwlief Mishel Gerzig is eveneens ...

97
97
Bart Verhaeghe is het grondig beu: "Stop ermee!"

Bart Verhaeghe heeft er genoeg van. De voorzitter van Club Brugge liet zich opvallend scherp uit ...

207
207
Bart Verhaeghe verrast met grote beslissing over dochter Lisa

Bart Verhaeghe heeft met Club Brugge de voorbije jaren grote successen geboekt, ook op het Europese ...

508
508
Nainggolan vrijdag voor de rechter: waarvan wordt hij verdacht?

Radja Nainggolan beleeft een woelig seizoen bij Patro Eisden, want de resultaten van de ploeg vallen ...

99
99
Marc Coucke getroffen door spijkerharde beslissing

Voor Coucke zijn het niet meteen de leukste weken. De zakenman kreeg onlangs dan wel goed nieuws in ...

220
220
Alderweireld breekt bij Kompany-nieuws: "Waanzin is het!"

Het nieuws sloeg vorige week in als een bom, ook bij mensen die Vincent Kompany door en door kennen. ...

104
104
Noa Lang verrast vriend en vijand: "Ik wil je hebben"

Noa Lang heeft op het voetbalveld al meermaals laten zien dat hij graag de aandacht naar zich toe ...

79
79
Overmars duikt plots op: de rel die zijn carrière veranderde

Marc Overmars was jarenlang een van de grootste namen in het Nederlandse voetbal. Bij Ajax groeide ...

122
122
Beerput bij KVDO? Apache legt gevoelige rol Vannieuwkerke bloot

Karl Vannieuwkerke is veel meer dan een bekend televisiegezicht in het verhaal rond KV Diksmuide ...

152
152
Onverwachte BV steunt Van Gucht om liefdesleven: "Dappere ridder"

Ruben Van Gucht heeft van zijn privéleven bijna een publiek personage gemaakt. Terwijl de ene ...

29
29
Filip Joos in oog van de storm: "Hoe ver tot VRT ingrijpt?"

Filip Joos doet het weer. De voetbalcommentator van de VRT ligt opnieuw onder vuur na politieke ...

573
573
Pfaff deelt emotionele woorden met Kompany: "Jij bent..."

De voetbalwereld leeft mee met Vincent Kompany, die enkele dagen geleden na een training bij Bayern ...

100
100
Van Gucht over zijn bankrekening: "Ik steek mijn middelvinger op"

Ruben Van Gucht ligt al geruime tijd onder een vergrootglas. Over zijn privéleven, zijn werk ...

201
201
Club Brugge in rouw: "Zijn klaroen zal altijd bijblijven"

Blauw-Zwart pakte gisteren een nieuwe zege, thuis tegen STVV was Tresoldi andermaal de grote man. ...

330
330
Tessa Wullaert ziet één groot probleem bij Deschacht

De storm rond de Red Flames ging de laatste weken maar niet liggen. Eerst was er een aangebrand ...

206
206

Meer sportnieuws