Club Brugge komt met straf nieuws voor volgend seizoen

door
Club Brugge komt met straf nieuws voor volgend seizoen

Club Brugge heeft enkele uiterst succesvolle jaren achter de rug, wat ook de populariteit doet boomen als nooit tevoren. En de ook naar volgend seizoen toe zullen de supporters weer massaal op post zijn. Zo vliegen de abonnementen als zoete broodjes de deur uit.

Na de landstitel van 2005 beleefde Club Brugge een bijzonder moeizame en turbulente periode, waarin het lange tijd met lege handen achterbleef. Maar de bekerwinst van 2015 zorgde voor een ommekeer. Plots groeide Blauw-Zwart weer uit tot een ware prijzenmachine. 

LEES OOK: 'Club op de dool: grote gevolgen op transfermarkt'

Gouden jaren in Brugge

Sindsdien kroonde Club zich zes keer tot landskampioen, enkel in 2023 viel het nog uit de top 2 van het eindklassement. Daarnaast legde het enkele straffe campagnes af op Europees niveau. En afgelopen weekend werd de tweede Beker van België op 10 jaar tijd gewonnen.

De Bruggelingen scoorden echter ook naast het veld. Mede door enkele knappe transfers en inkomsten uit prijzengelden, boekte Club ongezien financiële winsten. Commercieel gezien werd Blauw-Zwart een benchmark voor andere ploegen. Al die successen hebben natuurlijk ook een grote aantrekkingskracht.

Abonnementen vliegen de deur uit

Zo waren de thuiswedstrijden van de Belgische titelverdediger, zeker de topmatchen, de voorbije seizoenen doorgaans uitverkocht. En aan de steun van de supporters zal het ook komend seizoen niet ontbreken. Via de officiële kanalen meldt Club namelijk dat er nu al 20.000 abonemmenten voor volgend seizoen zijn verkocht. Straf nieuws gezien louter nog de voorrangsperiode voor de huidige abonnees loopt.

Pas vanaf volgende week donderdag kunnen mensen op de wachtlijst een abonnement kopen, op vrijdag start de eventuele vrije verkoop. Vorig seizoen werden alle abonnementen aan een recordtempo verkocht. Toen waren ze allemaal, zo'n 24.000 stuks, de deur uit tegen begin juni. De kans is groot dat het dit jaar nog vroeger zal zijn.

Club is momenteel de best geleide ploeg in België ...

Meest recent

Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

3
3
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

39
39
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

31
31
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

85
85
Nieuwe twist in DAZN-affaire: cruciaal nieuws voor abonnees

Het Belgisch voetbal blijft voorlopig dan toch te bekijken via de app van DAZN. Maar ondertussen zit ...

471
471
Alderweireld klaar en duidelijk over titel Anderlecht

Na zestien speeldagen blijft Union SG het klassement aanvoeren, gevolgd door Club Brugge. Maar na de ...

134
134
HUMO publiceert enorme Mannaert-bom: heftig incident met RSCA-topman

Ongeveer een jaar geleden werd Vincent Mannaert aangeduid als nieuwe sportief directeur bij de KBVB. ...

395
395
Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

270
270
'De Bruyne krijgt grote transferplannen Napoli te horen'

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

107
107
Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

220
220
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

149
149
Club Brugge davert: is dit de laatste druppel voor Hayen?

Nog geen maand geleden gold Nicky Hayen nog als de wondercoach van Club Brugge. Vandaag gaat het ...

453
453
Nieuwe uitdager voor titel? "Schrijf ons nog niet af"

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

390
390
'Sterke man Bayern heeft groot nieuws voor Kompany'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

174
174
'Club op de dool: grote gevolgen op transfermarkt'

Club Brugge verkeert momenteel in een behoorlijke dip. Van zijn laatste vier wedstrijden, verloor de ...

329
329
DAZN dropt nieuwe A-bom: 'faillissement verschillende clubs'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal blijft maar escaleren. Maandag raakte bekend ...

828
828
Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst luidt alarmbel

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

275
275
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

483
483
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

347
347
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

391
391
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

243
243
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

99
99
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

931
931
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

195
195
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

581
581

Meer sportnieuws