Club Brugge komt met straf nieuws voor volgend seizoen

2335 stemmen
Club Brugge komt met straf nieuws voor volgend seizoen

Club Brugge heeft enkele uiterst succesvolle jaren achter de rug, wat ook de populariteit doet boomen als nooit tevoren. En de ook naar volgend seizoen toe zullen de supporters weer massaal op post zijn. Zo vliegen de abonnementen als zoete broodjes de deur uit.

Na de landstitel van 2005 beleefde Club Brugge een bijzonder moeizame en turbulente periode, waarin het lange tijd met lege handen achterbleef. Maar de bekerwinst van 2015 zorgde voor een ommekeer. Plots groeide Blauw-Zwart weer uit tot een ware prijzenmachine. 

LEES OOK: Europese tickets: waarom STVV en co meevieren met Union

Gouden jaren in Brugge

Sindsdien kroonde Club zich zes keer tot landskampioen, enkel in 2023 viel het nog uit de top 2 van het eindklassement. Daarnaast legde het enkele straffe campagnes af op Europees niveau. En afgelopen weekend werd de tweede Beker van België op 10 jaar tijd gewonnen.

De Bruggelingen scoorden echter ook naast het veld. Mede door enkele knappe transfers en inkomsten uit prijzengelden, boekte Club ongezien financiële winsten. Commercieel gezien werd Blauw-Zwart een benchmark voor andere ploegen. Al die successen hebben natuurlijk ook een grote aantrekkingskracht.

Abonnementen vliegen de deur uit

Zo waren de thuiswedstrijden van de Belgische titelverdediger, zeker de topmatchen, de voorbije seizoenen doorgaans uitverkocht. En aan de steun van de supporters zal het ook komend seizoen niet ontbreken. Via de officiële kanalen meldt Club namelijk dat er nu al 20.000 abonemmenten voor volgend seizoen zijn verkocht. Straf nieuws gezien louter nog de voorrangsperiode voor de huidige abonnees loopt.

Pas vanaf volgende week donderdag kunnen mensen op de wachtlijst een abonnement kopen, op vrijdag start de eventuele vrije verkoop. Vorig seizoen werden alle abonnementen aan een recordtempo verkocht. Toen waren ze allemaal, zo'n 24.000 stuks, de deur uit tegen begin juni. De kans is groot dat het dit jaar nog vroeger zal zijn.

Club is momenteel de best geleide ploeg in België ...

Meest recent

Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

56
56
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

27
27
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

9
9
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

110
110
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

48
48
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

50
50
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

39
39
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

273
273
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

173
173
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

211
211
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

113
113
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

143
143
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

346
346
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

283
283
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

233
233
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

196
196
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

288
288
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

229
229
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

93
93
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

56
56
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

544
544
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

239
239
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

402
402
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

186
186
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

144
144

Meer sportnieuws