Club Brugge komt met straf nieuws voor volgend seizoen

door
Club Brugge komt met straf nieuws voor volgend seizoen

Club Brugge heeft enkele uiterst succesvolle jaren achter de rug, wat ook de populariteit doet boomen als nooit tevoren. En de ook naar volgend seizoen toe zullen de supporters weer massaal op post zijn. Zo vliegen de abonnementen als zoete broodjes de deur uit.

Na de landstitel van 2005 beleefde Club Brugge een bijzonder moeizame en turbulente periode, waarin het lange tijd met lege handen achterbleef. Maar de bekerwinst van 2015 zorgde voor een ommekeer. Plots groeide Blauw-Zwart weer uit tot een ware prijzenmachine. 

LEES OOK: Union gaat voor stunt en roept straffe taal richting Kompany

Gouden jaren in Brugge

Sindsdien kroonde Club zich zes keer tot landskampioen, enkel in 2023 viel het nog uit de top 2 van het eindklassement. Daarnaast legde het enkele straffe campagnes af op Europees niveau. En afgelopen weekend werd de tweede Beker van België op 10 jaar tijd gewonnen.

De Bruggelingen scoorden echter ook naast het veld. Mede door enkele knappe transfers en inkomsten uit prijzengelden, boekte Club ongezien financiële winsten. Commercieel gezien werd Blauw-Zwart een benchmark voor andere ploegen. Al die successen hebben natuurlijk ook een grote aantrekkingskracht.

Abonnementen vliegen de deur uit

Zo waren de thuiswedstrijden van de Belgische titelverdediger, zeker de topmatchen, de voorbije seizoenen doorgaans uitverkocht. En aan de steun van de supporters zal het ook komend seizoen niet ontbreken. Via de officiële kanalen meldt Club namelijk dat er nu al 20.000 abonemmenten voor volgend seizoen zijn verkocht. Straf nieuws gezien louter nog de voorrangsperiode voor de huidige abonnees loopt.

Pas vanaf volgende week donderdag kunnen mensen op de wachtlijst een abonnement kopen, op vrijdag start de eventuele vrije verkoop. Vorig seizoen werden alle abonnementen aan een recordtempo verkocht. Toen waren ze allemaal, zo'n 24.000 stuks, de deur uit tegen begin juni. De kans is groot dat het dit jaar nog vroeger zal zijn.

Club is momenteel de best geleide ploeg in België ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge laat zich gaan, optater Kompany'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

75
75
'Fredberg strikt ex-sterkhouder van Anderlecht'

Jesper Fredberg werkte twee jaar voor RSC Anderlecht. De Deen bezorgde RSCA nét geen titel en ...

102
102
STVV vindt wéér parel: Vrancken onder de indruk

STVV won met 1-2 van La Louvière en liep zo twee punten in op leider Union SG. De Truienaars ...

53
53
Anderlecht heeft ruwe diamant: Hasi velt oordeel

RSC Anderlecht haalde sinds januari 2025 héél veel spelers in huis. Ook bij RSCA ...

211
211
Diakhon onder stoom: "Door hen lukt het nu wél"

Bij Club Brugge komt Mamadou Diakhon steeds meer boven water. De winger van 9 miljoen euro doet het ...

261
261
Hubert verklaart zeer matige prestatie van Union SG

Als Union SG dit seizoen weer de titel wil winnen, zal het toch stilaan beter moeten gaan ...

56
56
"Teleurgesteld dat ik geen kans kreeg bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren een aantal talenten. De Brusselaars zagen een ...

134
134
'Monsterdeal Union SG: Liverpool krijgt gouden kans'

Union SG heeft zich in de Champions League regelmatig kunnen tonen. Eén speler heeft daar ...

180
180
Goudklompen in de JPL: RSCA, Club & co tellen hun geld

Er is méér dan genoeg talent in België. Het is een positief teken dat er steeds ...

133
133
'KRC Genk heeft 'vervanger' Sadick nu al beet'

KRC Genk heeft het financieel goed voor elkaar, maar de Limburgers moeten jaarlijks voor tientallen ...

397
397
Brandon Mechele breekt stilzwijgen met emotioneel nieuws

Club Brugge won gisteren na een waar spektakelstuk met de nodige moeite van Zulte Waregem. Bij ...

591
591
Lukaku als voorbeeld: grote RSCA-droom leeft weer

Bij RSC Anderlecht hebben ze een geweldige jeugdopleiding en de Brusslaars zijn een garantie op ...

151
151
‘Anderlecht slaat hard toe: MLS-topper staat al klaar’

Anderlecht heeft z’n oog laten vallen op een jonge verdediger uit de MLS. Linksvoetig, ...

733
733
Forbs en Diakhon beiden verrast: "Heel raar"

Club Brugge won verdiend met 4-3 van Zulte Waregem. Blauw-Zwart slikt nog veel te veel tegengoals, ...

400
400
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

195
195
STVV als voorbeeld: straffe cijfers spreken boekdelen

STVV is een club die al jaren een gezond financieel beleid levert. Geen gekke aankopen, maar ...

138
138
Verhaeghe krijgt kritiek: "daar begon de ‘miserie’"

Club Brugge kent voorlopig een wisselvallig seizoen. Voorzitter Bart Verhaeghe scoorde de afgelopen ...

441
441
Hubert versus Hasi: een héél opvallende balans

David Hubert en Besnik Hasi zijn de laatste twee trainers van RSC Anderlecht. Is die wissel van de ...

204
204
Broederstrijd in OHL-Union: "Mama zal blij zijn, wij niet"

De partij tussen OH Leuven en Union was voor velen een speciale wedstrijd. Beide trainers hadden ...

37
37
'Drukte bij KVM: 2 smaakmakers op vertrekken, nieuw target'

Het beloven nog drukke dagen te worden bij KV Mechelen. Er lijken immers heel wat transfers op til ...

246
246
Mbappé loodst Real naar zege, Marseille maakt statement

Real Madrid heeft zich voorlopig op kop genesteld in LaLiga. Het wipt minstens voor even over ...

105
105
Union ontsnapt dankzij VAR aan nederlaag in Leuven

De terugkeer van David Hubert naar Den Dreef heeft Union geen zege opgeleverd. Een stug OH Leuven ...

402
402
Leko kondigt enorme domper aan voor Marseille

Club Brugge heeft in de voorbije week vertrouwen kunnen tanken. Na de bekeruitschakeling tegen ...

394
394
Nainggolan beslissend, Lommel wint op valreep

Radja Nainggolan maakte deze winter een veelbesproken transfer van Lokeren naar Patro Eisden. ...

60
60
Leko en Verhaeghe niet op zelfde lijn: "Ik kon niet kwaad zijn"

Club Brugge heeft zaterdagavond gedaan wat het moest doen door Zulte Waregem te kloppen. Ze moesten ...

971
971

Meer sportnieuws