KAA Gent slaat toe: contract tot 2027

door
KAA Gent slaat toe: contract tot 2027

KAA Gent heeft niet getwijfeld bij de contractsituatie van Abdoul Ayinde. Het 19-jarige talent is een absolute sterkhouder bij Jong Gent en maakte zelfs zijn debuut al in de hoofdmacht. Zijn verbintenis werd dan ook logischerwijs verlengd.

Ayinde werd in de zomer van 2023 overgenomen van Rahimo FC uit Burkina Faso, het thuisland van de linkervleugelverdediger. In Eerste Nationale werd hij bij Jong Gent meteen een vaste titularis. Ayinde is niet meer weg te denken uit de formatie van Thomas Matton.

LEES OOK: De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

Groot talent

In Gent gelooft men steevast in het talent van de linksback. ‘KAA Gent heeft het contract verlengd van Abdoul Ayinde. De 19-jarige Burkinees was afgelopen seizoen een van de sterkhouders bij Jong KAA Gent, dat de titel veroverde in Eerste Nationale’, klinkt het op de webstek van de Buffalo’s.

De 19-jarige verdediger miste amper minuten. ‘Ayinde was een vaste waarde op de linksachter in het elftal van Thomas Matton. Hij miste in het kampioenenseizoen maar 1 van de 30 competitiewedstrijden en maakte bijna altijd de 90 minuten vol. Abdoul tekende nu een nieuwe overeenkomst tot 2027. We wensen hem heel veel succes!’

Stap naar A-kern

Nu is het nog wachten op de definitieve stap naar de A-kern. Op 11 februari 2024 maakte Ayinde alvast zijn debuut al voor de hoofdmacht van de Buffalo’s. Hij mocht tegen Cercle Brugge invallen. Afgelopen seizoen moest hij aldus wvooral genoegen nemen met een glansrol bij Jong Gent.

Moet KAA Gent meer talenten van Jong Gent laten doorstromen naar de A-kern?

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

22
22
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

56
56
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

104
104
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

180
180
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

244
244
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

93
93
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

74
74
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

173
173
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

513
513
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

199
199
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

740
740
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

189
189
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

128
128
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

159
159
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

236
236
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

662
662
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

67
67
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

374
374
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

320
320
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

185
185
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

429
429
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

204
204
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

73
73
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

55
55
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

325
325

Meer sportnieuws