'Club Brugge droomt via omweg nog van topaanwinst'

door
'Club Brugge droomt via omweg nog van topaanwinst'

Club Brugge zal komende zomer ongetwijfeld weer willen toeslaan op de transfermarkt. De regerende landskampioen is tenslotte nog altijd op zoek naar een definitieve vervanger voor de in januari vertrokken Krépin Diatta, vermits Tahith Chong slechts gehuurd werd van Manchester United. De voorbije maanden werd één naam nadrukkelijk naar voor geschoven.


Club zou in januari immers tevergeefs een poging gewaagd hebben om Christos Tzolis weg te kapen bij PAOK, waar Vincent Mannaert komende zomer naar verluidt een nieuwe poging wou wagen voor de winger. Het ziet er echter naar uit dat Blauw-Zwart inmiddels te laat komt. Goal stelt namelijk dat Europese topclubs als Manchester United en Borussia Dortmund de 19-jarige Griek op de radar hebben staan. PAOK zou diens vraagprijs dan ook reeds hebben opgetrokken tot een slordige 20 miljoen, waarmee Tzolis geen spek meer lijkt voor de Brugse bek. Al wordt de Belgische landskampioen in het artikel wel nog steeds vermeld.

UPDATE 01/04
Het ziet er dus naar uit dat Club mag fluiten naar Tzolis, zelfs indien de momenteel aan PAOK verhuurde Michael Krmencik in de deal wordt betrokken. Toch kan de koploper de tienersensatie via een omweg misschien alsnog naar Jan Breydel lokken. Een maand geleden circuleerde immers het gerucht dat dat Manchester United een samenwerking overweegt met Blauw-Zwart, waar het aangekochte talenten dan tijdelijk zou stallen en klaarstomen in afwachting van hun debuut in Old Trafford. Zeker indien de arbeidsvoorwaarden in Engeland strenger worden in het kader van de Brexit.

In die zin zit er naast een verlengd verblijf van Chong, en een eventuele huur van spits Daryl Dike, wie weet dus ook een tijdelijke passage van Tzolis in. Tenminste, indien United straks aan het langste eind trekt én bereid is hem meteen uit te lenen aan de Bruggelingen. Zelf liet de zesvoudig international een tijdje geleden trouwens nog weten dat de Premier League en Bundesliga zijn voorkeur wegdroegen, dus die jacht mag Club wellicht sowieso al opgeven. Tot slot krijgen we Tzolis binnenkort mogelijk van dichtbij aan het werk te zien, want op 3 juni spelen de Rode Duivels een oefenpot tegen Griekenland.

POLL: Hopen op huurlingen van Manchester United is voor Club ...

Meest recent

Dat is ballen hebben: Engeland grijpt in bij transvrouwen

De voetbalwereld is ingedeeld in mannenvoetbal en vrouwenvoetbal, maar door de genderfluïditeit ...

0
0
AZ komt met groot nieuws over Maarten Martens

Vincent Kompany wist dit seizoen met Bayern München de titel te veroveren in de Bundesliga en ...

5
5
'Bertaccini bekroont topseizoen met knaltransfer'

STVV kan zich zaterdag definitief van het behoud in de Jupiler Pro League verzekeren als het wint ...

46
46
Hein voorspelt kampioen: "Zij hebben de beste ploeg, maar..."

Er staan nog maar drie speeldagen op het programma in de Challenger Pro League en dat betekent dat ...

134
134
'Dender gaat lopen met revelatie uit 1B'

FCV Dender was dit seizoen één van de aangename verrassingen in de Jupiler Pro League. ...

27
27
Vormer zet verrassende eerste stap in trainerscarrière

Vorige zomer zette Ruud Vormer op 36-jarige leeftijd een punt achter een rijkgevulde ...

249
249
TRANSFERUURTJE: 'Club houdt smaakmaker, 2 nieuwe targets Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

171
171
Beerschot schiet in actie: ‘Gesprekken met opvolger Kuyt’

Dirk Kuyt zal hoogstwaarschijnlijk aan het einde van het seizoen afscheid nemen van Beerschot. De ...

147
147
Kompany heeft duidelijke boodschap voor Belgische coaches

Vincent Kompany boekte een eerste succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester werd ...

78
78
KAA Gent slaat toe: contract tot 2027

KAA Gent heeft niet getwijfeld bij de contractsituatie van Abdoul Ayinde. Het 19-jarige talent is ...

64
64
‘Slapende reus in België: “Zelfde potentieel als Liverpool”

Club Brugge is al een tijdje de alleenheerser in België, maar Union SG en KRC Genk kloppen op ...

221
221
‘Bestemming KDB: Michèle Lacroix gespot op huizenjacht’

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne? De afgelopen weken werden verschillende opties naar voren ...

267
267
Knaltransfer? Mokio geeft interesse grootmacht toe

Jorthy Mokio kon in het verleden al naar FC Barcelona en na zijn topseizoen bij Ajax is de interesse ...

74
74
'Bizar: club verneemt deal met AA Gent via sociale media'

Bij AA Gent maken ze zich op voor het nieuwe seizoen. Voor de A-ploeg wordt het nog afwachten of ze ...

222
222
'Kogel door de kerk: datum intrede Alonso bij Real bekend'

Bij Real Madrid rommelde het de voorbije weken. De uitschakeling in de kwartfinales van de Champions ...

78
78
Goudhaantje stuurt aan op vertrek bij Westerlo

Westerlo maakt nog een waterkansje op een Europees ticket, maar dan moet het vrijdagavond wel winnen ...

115
115
Vanhaezebrouck onthult aanbiedingen Duivels en buitenland

Zien we Hein Vanhaezebrouck volgend seizoen terug in een dugout? Na zijn vertrek bij AA Gent nam de ...

103
103
De Mil komt met onheilspellende boodschap voor Charleroi

Charleroi is goed op weg om de Europe Play-Off naar zich toe te trekken. Op drie speeldagen voor het ...

80
80
Coucke poseert in Parijs, fan reageert met scherpe oproep

Marc Coucke heeft een weekend met twee gezichten achter de rug. Zondag zag de grote baas van ...

557
557
'Napoli of MLS? Dit is de prioriteit van De Bruyne'

De toekomst van Kevin De Bruyne blijft voor heel wat beroering zorgen. Zolang de Rode Duivel nergens ...

106
106

Meer sportnieuws