'Beerschot-Wilrijk neemt afscheid van twee dure vogels én publiekslieveling'

door
'Beerschot-Wilrijk neemt afscheid van twee dure vogels én publiekslieveling'

Bij Beerschot-Wilrijk weten ze nog niet zeker of ze volgend seizoen dan wel in 1A of 1B spelen. Daarvoor is het wachten op de uitkomst van Operatie Propere Handen. Desondanks zijn ze op het Kiel wel al bezig met de ploeg voor volgend seizoen voor te bereiden en daarbij zullen ook enkele spelers vertrekken.


Zo weet Gazet van Antwerpen dat vier spelers zeker al de club zullen verlaten. Jan Van den Bergh tekende al bij AA Gent, terwijl ook de aflopende contracten van Emil Abaz, Rubin Okotie en Erwin Hoffer niet verlengd worden. Vooral het vertrek van de twee Oostenrijkers zal een slok op de borrel schelen, want ze hoorden bij de grootverdieners van de club. Al is er nog een waterkansje dat Hoffer blijft, want de spits is naar verluidt bereid in te leveren.

Verder lijkt het er ook op dat met Mo Messoudi een oudgediende de club zal verlaten. De 35-jarige kwam dit seizoen amper nog in actie en lijkt al bezig te zijn met de volgende stappen in zijn carrière, als analist of trainer. Zijn overeenkomst loopt ook in de zomer af, maar wordt wel automatisch verlengd bij promotie. Gezien zijn situatie dit seizoen, lijken zowel club als speler daar echter niet voor te staan springen.

POLL: Moet Beerschot Hoffer houden als hij inlevert?

Meest recent

'Club wrijft zich in de handen: goudhaantje blijft'

Er lijkt Club Brugge een zeer drukke transferzomer te wachten te staan. Door de sterke prestaties in ...

43
43
'Peperdure transfer Barça: ideale aanvulling op Yamal'

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League na een sensationeel tweeluik tegen ...

100
100
Tóch vertrek bij Genk? Vader Karetsas doet boekje open

KRC Genk lijkt dan toch naast de landstitel te grijpen, maar legde in de voorbije maanden wel een ...

280
280
'Arsenal richt zicht na CL-uitschakeling op sterkhouder Club'

Arsenal FC sneuvelde woensdagavond in de halve finales van de Champions League. Om volgend seizoen ...

272
272
Engelse finale in Europa League, Chelsea treft Real Betis

De Europa League krijgt dit seizoen een volledige Engelse finale. Manchester United en Tottenham ...

68
68
Ballon d'Or 2025: nieuwe favoriet na halve finales UCL

De ontknoping van het seizoen nadert zijn climax in zowat alle grote competities. Zo zijn sinds deze ...

139
139
Cercle-coach haalt messcherp uit: "Dit pik ik niet!"

Komend weekend valt het doek over de Play-Downs. De twee directe degradanten zijn inmiddels bepaald, ...

230
230
Club-fans voeren druk op: deadline burgemeester Anderlecht

De verwerpelijke incidenten in de marge van de bekerfinale blijven nazinderen. Het gemeentebestuur ...

273
273
Kopzorgen Garcia: volgende steunpilaar Duivels valt uit

Binnen een maandje blazen de Rode Duivels verzamelen voor hun eerste WK-kwalificatieduels. In ...

140
140
'Ommekeer compleet: De Bruyne vol voor Europese topclub'

Nog drie competitieduels en één bekerfinale, dan zit de uiterst succesvolle passage ...

376
376
Oorzaak voor instorting Genk: "Ze wijzen naar penalty's, maar ..."

Het heeft er alle schijn van dat de winnaar van de reguliere competitie ook dit jaar naast de ...

310
310
Nieuwe vaste waarde bij Duivels? "Hij is een blijver"

Binnen een maandje is het zover, dan beginnen de Rode Duivels aan het kwalificatiecampagne voor het ...

487
487
Magie voor 2 miljoen? Club Brugge ruikt gouden kans

Club Brugge toont concrete interesse in Leo Scienza, een 26-jarige Braziliaanse winger van ...

442
442
'Vertrek Vandenhaute zadelt Anderlecht met groot probleem op'

RSC Anderlecht zal andermaal een seizoen afsluiten zonder grote prijs. Bij een deel van de achterban ...

770
770
'Real schiet in actie: transferdeal van 58 miljoen'

Komend weekend staat de vierde Clasico van het seizoen op het programma. Real Madrid moet dan winnen ...

138
138
Fink de mist in bij KRC Genk: "Vreemde communicatie"

Na een pijnlijke 1 op 15 lijkt KRC Genk volledig uit de titelstrijd geslagen. Coach Thorsten Fink ...

465
465
Gent laat Anderlecht stof happen: nieuwe spits binnen

AA Gent gaat op sportief vlak door een moeilijke periode en dreigt het grote kneusje van de ...

239
239
Club Brugge komt met straf nieuws voor volgend seizoen

Club Brugge heeft enkele uiterst succesvolle jaren achter de rug, wat ook de populariteit doet ...

1271
1271
'Man City zorgt voor transferschok met grote CL-uitblinker'

Manchester City leeft momenteel toe naar de finale van de FA Cup binnen anderhalve week. Ondertussen ...

155
155
Fink houdt adem in: smaakmaker Genk in de lappenmand?

KRC Genk lijkt uitgeteld in de titelrace, al kan de wereld er plots weer helemaal anders uitzien ...

202
202

Meer sportnieuws