Fink houdt adem in: smaakmaker Genk in de lappenmand?

door
Fink houdt adem in: smaakmaker Genk in de lappenmand?

KRC Genk lijkt uitgeteld in de titelrace, al kan de wereld er plots weer helemaal anders uitzien mochten de Limburgers er zondag in eigen huis in slagen om Club Brugge te kloppen. In aanloop naar dat cruciale duel houdt Thorsten Fink wel zijn adem in.

Tenslotte zou de Duitse coach wel eens slecht nieuws kunnen krijgen uit de ziekenboeg in de Cegeka Arena. Woensdag tekende daar nochtans diens voltallige selectie present op het oefenveld, waar Bryan Heynen en Christopher Bonsu Baah tijdens de afsluitende wedstrijdvorm wel langs de kant beleven om overbelasting te voorkomen.

LEES OOK: Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

Bangoura out, Karetsas in?

Met hen lijkt er echter niets ernstigs aan de hand. Een opluchting voor Fink, die het reeds zonder de geschorste Ibrahima Bangoura moet stellen. Zijn gedoodverfde vervanger is Nikolas Sattlberger, al kan Fink er ook voor kiezen om Patrik Hrosovsky een rij achteruit te trekken en Konstantinos Karetsas nog eens een basisplaats te gunnen.

Nadat hij zich in de reguliere competitie tot een van de smaakmakers ontpopte is er in de play-offs voorlopig slechts een bijrol weggelegd voor de 17-jarige spelverdeler. De kans dat hij nog eens aan de aftrap zal verschijnen oogt evenwel gering, want donderdag gaf Karetsas volgens Het Belang van Limburg verstek voor de groepstraining.

Genk vreest genadeschot

Het toptalent bleek nog niet helemaal hersteld van de lichte blessure die hij daags voordien opliep in een duel met Tolu Arokodare. De krant verwacht wel dat Karetsas vrijdag de training hervat om de topper van zondag voor te bereiden. Normaal gezien komt de wedstrijd dus niet in het gedrang, al komt een basisplek wie weet dus te vroeg.

Hoewel hij de voorbije weken minder vaak een beroep deed op diens dribbelkunsten, en hij ook in Jan Breydel op de bank begon, kruist Fink ongetwijfeld zijn vingers dat de tiener straks tijdig opgelapt geraakt. Tenslotte bewees Karetsas nu al meermaals dat hij als joker eveneens handig van pas kan komen om een wedstrijd open te breken.

Denkt u dat Karetsas zondag zal starten?

Meest recent

HUMO publiceert enorme Mannaert-bom: heftig incident met RSCA-topman

Ongeveer een jaar geleden werd Vincent Mannaert aangeduid als nieuwe sportief directeur bij de KBVB. ...

64
64
Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

145
145
De Bruyne krijgt cruciaal transfernieuws bij Napoli

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

43
43
Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

137
137
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

124
124
Club Brugge davert: is dit de laatste druppel voor Hayen?

Nog geen maand geleden gold Nicky Hayen nog als de wondercoach van Club Brugge. Vandaag gaat het ...

334
334
Nieuwe uitdager voor titel? "Schrijf ons nog niet af"

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

368
368
'Sterke man Bayern heeft groot nieuws voor Kompany'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

133
133
'Club op de dool: grote gevolgen op transfermarkt'

Club Brugge verkeert momenteel in een behoorlijke dip. Van zijn laatste vier wedstrijden, verloor de ...

257
257
DAZN dropt nieuwe A-bom: 'faillissement verschillende clubs'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal blijft maar escaleren. Maandag raakte bekend ...

639
639
Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst luidt alarmbel

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

241
241
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

363
363
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

318
318
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

367
367
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

236
236
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

93
93
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

806
806
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

182
182
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

554
554
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

176
176
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

378
378
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

190
190
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

183
183
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

407
407
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

629
629

Meer sportnieuws