Fink houdt adem in: smaakmaker Genk in de lappenmand?

274 stemmen
Fink houdt adem in: smaakmaker Genk in de lappenmand?

KRC Genk lijkt uitgeteld in de titelrace, al kan de wereld er plots weer helemaal anders uitzien mochten de Limburgers er zondag in eigen huis in slagen om Club Brugge te kloppen. In aanloop naar dat cruciale duel houdt Thorsten Fink wel zijn adem in.

Tenslotte zou de Duitse coach wel eens slecht nieuws kunnen krijgen uit de ziekenboeg in de Cegeka Arena. Woensdag tekende daar nochtans diens voltallige selectie present op het oefenveld, waar Bryan Heynen en Christopher Bonsu Baah tijdens de afsluitende wedstrijdvorm wel langs de kant beleven om overbelasting te voorkomen.

LEES OOK: Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Bangoura out, Karetsas in?

Met hen lijkt er echter niets ernstigs aan de hand. Een opluchting voor Fink, die het reeds zonder de geschorste Ibrahima Bangoura moet stellen. Zijn gedoodverfde vervanger is Nikolas Sattlberger, al kan Fink er ook voor kiezen om Patrik Hrosovsky een rij achteruit te trekken en Konstantinos Karetsas nog eens een basisplaats te gunnen.

Nadat hij zich in de reguliere competitie tot een van de smaakmakers ontpopte is er in de play-offs voorlopig slechts een bijrol weggelegd voor de 17-jarige spelverdeler. De kans dat hij nog eens aan de aftrap zal verschijnen oogt evenwel gering, want donderdag gaf Karetsas volgens Het Belang van Limburg verstek voor de groepstraining.

Genk vreest genadeschot

Het toptalent bleek nog niet helemaal hersteld van de lichte blessure die hij daags voordien opliep in een duel met Tolu Arokodare. De krant verwacht wel dat Karetsas vrijdag de training hervat om de topper van zondag voor te bereiden. Normaal gezien komt de wedstrijd dus niet in het gedrang, al komt een basisplek wie weet dus te vroeg.

Hoewel hij de voorbije weken minder vaak een beroep deed op diens dribbelkunsten, en hij ook in Jan Breydel op de bank begon, kruist Fink ongetwijfeld zijn vingers dat de tiener straks tijdig opgelapt geraakt. Tenslotte bewees Karetsas nu al meermaals dat hij als joker eveneens handig van pas kan komen om een wedstrijd open te breken.

🚀

Denkt u dat Karetsas zondag zal starten?

Meest recent

Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

23
23
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

25
25
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

130
130
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

95
95
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

750
750
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

47
47
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

313
313
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

141
141
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

493
493
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

585
585
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

74
74
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

135
135
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

729
729
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

87
87
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

67
67
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

64
64
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

41
41
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

154
154
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

118
118
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

111
111
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

96
96
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

146
146
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

48
48
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

113
113
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

228
228

Meer sportnieuws