Fink houdt adem in: smaakmaker Genk in de lappenmand?

door
Fink houdt adem in: smaakmaker Genk in de lappenmand?

KRC Genk lijkt uitgeteld in de titelrace, al kan de wereld er plots weer helemaal anders uitzien mochten de Limburgers er zondag in eigen huis in slagen om Club Brugge te kloppen. In aanloop naar dat cruciale duel houdt Thorsten Fink wel zijn adem in.

Tenslotte zou de Duitse coach wel eens slecht nieuws kunnen krijgen uit de ziekenboeg in de Cegeka Arena. Woensdag tekende daar nochtans diens voltallige selectie present op het oefenveld, waar Bryan Heynen en Christopher Bonsu Baah tijdens de afsluitende wedstrijdvorm wel langs de kant beleven om overbelasting te voorkomen.

LEES OOK: Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

Bangoura out, Karetsas in?

Met hen lijkt er echter niets ernstigs aan de hand. Een opluchting voor Fink, die het reeds zonder de geschorste Ibrahima Bangoura moet stellen. Zijn gedoodverfde vervanger is Nikolas Sattlberger, al kan Fink er ook voor kiezen om Patrik Hrosovsky een rij achteruit te trekken en Konstantinos Karetsas nog eens een basisplaats te gunnen.

Nadat hij zich in de reguliere competitie tot een van de smaakmakers ontpopte is er in de play-offs voorlopig slechts een bijrol weggelegd voor de 17-jarige spelverdeler. De kans dat hij nog eens aan de aftrap zal verschijnen oogt evenwel gering, want donderdag gaf Karetsas volgens Het Belang van Limburg verstek voor de groepstraining.

Genk vreest genadeschot

Het toptalent bleek nog niet helemaal hersteld van de lichte blessure die hij daags voordien opliep in een duel met Tolu Arokodare. De krant verwacht wel dat Karetsas vrijdag de training hervat om de topper van zondag voor te bereiden. Normaal gezien komt de wedstrijd dus niet in het gedrang, al komt een basisplek wie weet dus te vroeg.

Hoewel hij de voorbije weken minder vaak een beroep deed op diens dribbelkunsten, en hij ook in Jan Breydel op de bank begon, kruist Fink ongetwijfeld zijn vingers dat de tiener straks tijdig opgelapt geraakt. Tenslotte bewees Karetsas nu al meermaals dat hij als joker eveneens handig van pas kan komen om een wedstrijd open te breken.

Denkt u dat Karetsas zondag zal starten?

Meest recent

Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

11
11
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

12
12
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

10
10
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

113
113
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

215
215
Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

72
72
Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

45
45
Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

135
135
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

97
97
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

46
46
Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

127
127
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

15
15
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

395
395
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

145
145
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

46
46
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

47
47
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

112
112
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

253
253
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

345
345
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

623
623
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

281
281
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

260
260
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

225
225
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

169
169
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

534
534

Meer sportnieuws