Schrikmomentje op training Genk voor clash met Club

door
Schrikmomentje op training Genk voor clash met Club

Na de recente 1 op 15 lijkt KRC Genk definitief uit de titelstrijd geslagen. Maar de Limburgers willen er desondanks alles aan doen om komend weekend toch te winnen van Club Brugge. Daarvoor zal coach Thorsten Fink allicht kunnen rekenen op een quasi volledige kern.

De winnaar van de reguliere competitie begon met 6 op 6 aan de Champions' Play-Offs. Vervolgens begon de motor echter te sputteren. Racing ging namelijk onderuit in de duels tegen directe titelconcurrenten Club Brugge en Union SG. Vervolgens hield het slechts één puntje over aan het tweeluik tegen Antwerp FC. En afgelopen weekend ging ook de terugmatch tegen Union verloren.

LEES OOK: Genk vloekt: winning-goal Karetsas niet genoeg voor top 8

Jacht op tweede plaats

Daardoor lijkt de titeldroom gaan vliegen. Met nog drie speeldagen te gaan telt Genk zes punten achterstand op Union en vijf stuks op Club Brugge. Het heeft enkel nog een rechtstreeks duel tegen Club te goed. Racing zal dus zelf alles moeten winnen en hopen dat Union én Club elk nog maximum een drietal punten pakken.

Maar als komend weekend op eigen veld gewonnen wordt van Club Brugge, komt Genk plots op twee punten van de tweede plaats. En die geeft recht op de voorrondes van de Champions League. Bovendien kunnen de Limburgers revanche nemen voor de nederlaag in de heenmatch én voor de uitschakeling in de Croky Cup van eerder dit seizoen.

Duel Karetsas-Tolu

Momenteel wordt de clash van zondag dan ook tot in de puntjes voorbereid. Al was er op de training van woensdag wel één schrikmomentje. Na een duel met Tolu Arokodare leek Kos Karetsas immers een blessure op te lopen, zo stelde Het Belang van Limburg vast. De Griekse spelmaker stopte iets vroeger met de sessie.

Al was dat vooral uit voorzorg, van een ernstige blessure lijkt geen sprake. Bryan Heynen en Christopher Bonsu Baah sloegen de wedstrijdvormen dan weer over om overbelasting te voorkomen. Zij worden echter gewoon fit verwacht voor de topper van zondag. Momenteel lijkt de geschorste Ibrahima Bangoura dan de enige afwezige te gaan worden.

Genk gaat nog tweede worden ...

Meest recent

Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

14
14
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

25
25
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

162
162
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

190
190
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

587
587
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

152
152
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

32
32
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

315
315
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

188
188
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

769
769
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

262
262
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

345
345
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

196
196
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

99
99
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

602
602
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

254
254
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

123
123
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

554
554
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

469
469
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

698
698
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

256
256
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

543
543
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

362
362
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

98
98
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

570
570

Meer sportnieuws