Schrikmomentje op training Genk voor clash met Club

514 stemmen
Schrikmomentje op training Genk voor clash met Club

Na de recente 1 op 15 lijkt KRC Genk definitief uit de titelstrijd geslagen. Maar de Limburgers willen er desondanks alles aan doen om komend weekend toch te winnen van Club Brugge. Daarvoor zal coach Thorsten Fink allicht kunnen rekenen op een quasi volledige kern.

De winnaar van de reguliere competitie begon met 6 op 6 aan de Champions' Play-Offs. Vervolgens begon de motor echter te sputteren. Racing ging namelijk onderuit in de duels tegen directe titelconcurrenten Club Brugge en Union SG. Vervolgens hield het slechts één puntje over aan het tweeluik tegen Antwerp FC. En afgelopen weekend ging ook de terugmatch tegen Union verloren.

LEES OOK: De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Jacht op tweede plaats

Daardoor lijkt de titeldroom gaan vliegen. Met nog drie speeldagen te gaan telt Genk zes punten achterstand op Union en vijf stuks op Club Brugge. Het heeft enkel nog een rechtstreeks duel tegen Club te goed. Racing zal dus zelf alles moeten winnen en hopen dat Union én Club elk nog maximum een drietal punten pakken.

Maar als komend weekend op eigen veld gewonnen wordt van Club Brugge, komt Genk plots op twee punten van de tweede plaats. En die geeft recht op de voorrondes van de Champions League. Bovendien kunnen de Limburgers revanche nemen voor de nederlaag in de heenmatch én voor de uitschakeling in de Croky Cup van eerder dit seizoen.

Duel Karetsas-Tolu

Momenteel wordt de clash van zondag dan ook tot in de puntjes voorbereid. Al was er op de training van woensdag wel één schrikmomentje. Na een duel met Tolu Arokodare leek Kos Karetsas immers een blessure op te lopen, zo stelde Het Belang van Limburg vast. De Griekse spelmaker stopte iets vroeger met de sessie.

Al was dat vooral uit voorzorg, van een ernstige blessure lijkt geen sprake. Bryan Heynen en Christopher Bonsu Baah sloegen de wedstrijdvormen dan weer over om overbelasting te voorkomen. Zij worden echter gewoon fit verwacht voor de topper van zondag. Momenteel lijkt de geschorste Ibrahima Bangoura dan de enige afwezige te gaan worden.

Genk gaat nog tweede worden ...

Meest recent

Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

112
112
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

231
231
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

165
165
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

55
55
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

104
104
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

122
122
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

503
503
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

239
239
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

74
74
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

187
187
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

98
98
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

38
38
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

377
377
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

79
79
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

40
40
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

589
589
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

644
644
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

119
119
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

18
18
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

293
293
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

196
196
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

109
109
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

178
178
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

348
348
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

324
324

Meer sportnieuws