'Ommekeer compleet: De Bruyne vol voor Europese topclub'

1424
'Ommekeer compleet: De Bruyne vol voor Europese topclub'

Nog drie competitieduels en één bekerfinale, dan zit de uiterst succesvolle passage van Kevin De Bruyne bij Manchester City erop. Even leek het erop dat de Rode Duivel zijn carrière vervolgens zou voortzetten in de VS. Maar zijn dossier lijkt nu een totale ommekeer te krijgen.

De Bruyne en City hebben een enorm succeshuwelijk achter de rug. In 2015 betaalde de Engelse topclub een slordige 75 miljoen euro om de spelmaker over te nemen van VfL Wolfsburg. Maar de Belg bleek elke cent waard. Hij groeide in het Etihad Stadium uit tot één van de beste spelmakers in de geschiedenis van de Premier League.

Met KDB in de machinekamer veroverde City ook de ene prijs na de andere. Op zijn palmares staan onder meer zes Engelse bekers, een handvol supercups en bekers én de Champions League. Maar aan die gouden periode komt weldra een einde. Zo zal het afgelopende contract van De Bruyne níét verlengd worden.

LEES OOK: 'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Geen Saudi-Arabië of MLS

Sinds dat nieuws officieel werd bevestigd, wordt er volop gespeculeerd over zijn toekomst. De spelmaker is immers lang niet van plan om zijn kicksen aan de haak te hangen. Aanvankelijk leek hij wel een lucratieve stap terug te zetten. Eerst werd Saudi-Arabië genoemd, vervolgens de MLS als beoogde bestemming.

Maar inmiddels kende het dossier een drastische ommekeer. Zo meldt INews dat De Bruyne zelf zijn zinnen heeft gezet op een nieuwe club in één van de Europese topcompetities. Zo'n overgang geldt momenteel als de absolute prioriteit. En er heerst ook concrete interesse vanuit die Europese topcompetities.

Aston Villa niet uitgeteld

Zo raakte de voorbije dagen bekend dat SSC Napoli aan zijn mouw trekt en de koploper uit de Serie A is momenteel de meest concrete piste. De vermeende interesse van Liverpool FC werd dan weer snel ontkend. Bovengenoemde bron meldt echter dat Aston Villa wél nog in de race zit. Napoli zou op dit moment iets verder gevorderd zijn, maar de club uit Birmingham kan nog een inhaalbeweging inzetten. Allicht wacht Villa wel tot het uitsluitsel heeft over een eventuele Champions League-deelname.

De Bruyne speelt volgend seizoen voor een Europese ploeg ...

Meest recent

Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

27
27
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

78
78
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

43
43
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

148
148
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

72
72
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

49
49
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

301
301
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

24
24
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

431
431
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

49
49
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

650
650
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

65
65
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

549
549
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

214
214
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1049
1049
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

163
163
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

28
28
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

211
211
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

16
16
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

103
103
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

330
330
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

257
257
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

125
125
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

306
306

Meer sportnieuws