'De Bruyne geeft groen licht: straffe bestemming bekend?'

door
'De Bruyne geeft groen licht: straffe bestemming bekend?'

Sinds hij een aantal weken geleden officieel zijn afscheid aankondigde bij Manchester City wordt er druk gespeculeerd over de toekomst van Kevin De Bruyne. Inter Miami blijkt inmiddels alvast afgehaakt in de race om de handtekening van de 33-jarige middenvelder, die de opties wel nog steeds voor het uitkiezen heeft.

In de MLS hoopt Chicago Fire nog altijd om De Bruyne, wiens aflopend contract in het Etihad Stadium na 108 goals en 177 assists in 418 matchen niet meer wordt verlengd, naar de MLS te lokken. Al kan de 109-voudig Rode Duivel ook gewoon in Europa blijven. Italiaanse media beweren namelijk dat Napoli een oogje op hem heeft laten vallen.

LEES OOK: 'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

De Bruyne naar Napoli?

Die interesse blijkt zelfs al behoorlijk concrete vormen aan te nemen, zo bevestigt Sacha Tavolieri. Volgens de transferexpert zat de entourage van De Bruyne intussen niet alleen al rond de tafel met sportief directeur Giovanni Manna, zelf zou KDB het licht ook reeds op groen hebben gezet voor een eventuele overstap naar het zuiden van Italië.

Met dank aan (ex-)spelers Dries Mertens en Romelu Lukaku, wiens aanwezigheid een stevige troef blijkt in het complexe dossier. Zijn (voormalige) collega's bij het nationale elftal zouden De Bruyne met hun positieve feedback warm hebben gemaakt voor Napels, dat allicht volgende week al met een eerste schriftelijk voorstel op de proppen komt.

'Neen' tegen Liverpool

Deels ook om de financiële verwachtingen van onze landgenoot, die er dus een duo kan vormen met Lukaku, in kaart te brengen. Tenslotte strijkt De Bruyne momenteel nog een vorstelijk salaris op. Hoewel de huidige koploper in de Serie A naar verluidt bereid is om een inspanning te leveren zal hij dan ook ongetwijfeld aan loon moeten inboeten.

Afwachten dus of er een overeenkomst uit de bus valt. Nog volgens Tavolieri mag Liverpool alvast definitief uit het lijstje met potentiële kandidaten worden geschrapt. Nadat het spraakmakende gerucht eerder in Anfield al werd ontkracht zou De Bruyne zelf er evenmin voor openstaan om naar een andere ploeg in de Premier League te verhuizen.

Wie is momenteel belangrijker voor de Rode Duivels?

Meest recent

Club krijgt klappen in Lissabon: "Hij is dé zwakke schakel"

In de Champions League dreigt Club Brugge een flinke kater te gaan oplopen. Op het veld van Sporting ...

114
114
Club Brugge van hemel naar hel: VAR kwelduivel van dienst

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdagavond op tegen Sporting CP. Even leek er een ...

127
127
Oorlogsverklaring aan DAZN: Pro League dropt fors statement

Het Belgische clubvoetbal rekent momenteel af met een heuse crisis. Rechtenhouder DAZN heeft het ...

144
144
Union verbluft Europa: "Heksenketel ongemakkelijk stil"

Union SG heeft dinsdagavond voor een zoveelste hoogtepunt gezorgd. In de Champions League gingen de ...

253
253
Uitslagen UCL: Pocognoli vloekt ondanks monumentale blunder

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli heeft woensdag twee dure punten verspeeld in de ...

28
28
Loting WK '26: Duivels moeten deze 'Poule des Doods' vrezen

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

128
128
Sporting-Club Brugge: grote favoriet nu al bekend

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Sporting CP. Een jaartje ...

336
336
Eén verrassing in basiself Club, Sporting met 3 nieuwe namen

Om 21u staat Club Brugge voor zijn vijfde opdracht in de Champions League. Het hoopt verder te gaan ...

154
154
'Anderlecht moet bliksemsnel toeslaan voor toptalent'

Het wordt uitkijken wat Anderlecht tijdens de wintermercato zal doen. Sportief directeur Olivier ...

166
166
Fink spreekt klare taal over Europese ambities

Donderdag mag KRC Genk weer aan de bak in de Europa League. Daarin krijgt het voor zijn vijfde ...

35
35
Benteke krijgt slecht nieuws: transfer in de maak?

Het was bij de Rode Duivels de voorbije maanden zoeken in de spits, maar aan Christian Benteke werd ...

58
58
Goots stelt zich grote vragen bij aanpak Antwerp

Antwerp wacht zondag een aartsmoeilijke uitwedstrijd tegen Club Brugge. De Great Old zal die ...

137
137
Pro League stapt naar rechtbank in DAZN-conflict

Er heerste de voorbije maanden al grote onzekerheid over de toekomst van het televisiecontract voor ...

151
151
DAZN-bom: één fatale clausule verplettert Belgisch voetbal

Eén zinnetje in de tender, zogezegd om de fan te beschermen, dreigt nu het hele Belgische ...

398
398
'Strijd om David helemaal los: 3 Engelse clubs all-in'

Vorig seizoen ontpopte Promise David zich tot dé revelatie bij Union. In deze jaargang heeft ...

62
62
'Renard-aankoop in lastig parket bij Anderlecht'

Olivier Renard is intussen zowat een jaar aan de slag als sportief directeur bij Anderlecht. Zijn ...

131
131
Union prijkt dankzij transfers in zeer straf lijstje

Union blijft maar indruk maken. Dinsdagavond zorgde het voor een nieuwe stunt in de Champions League ...

42
42
Mourinho vol lof: Belg verrast hem compleet

Benfica won dinsdagavond met 0-2 op het veld van Ajax. Bij de Amsterdammers kwamen drie Belgen in ...

126
126
Wijnants verrast: ‘Deze JPL-outsider haalt gewoon de top zes

Topclubs als KRC Genk, Standard, Royal Antwerp FC en AA Gent stellen tot op heden toch teleur in de ...

157
157
KRC Genk slijpt de messen: derde stunt op komst?

KRC Genk neemt het donderdag op tegen FC Basel in de Europa League. De Limburgers kunnen mits een ...

278
278
Club Brugge in Youth League onderuit tegen Sporting CP

Club Brugge werkte zopas in de Youth League de match af tegen Sporting CP.  Blauw-Zwart heeft ...

78
78
Top kijkt mee: hoe Debast grote dromen mag koesteren

Club Brugge neemt het vanavond in Lissabon op tegen Sporting CP. Dat is jammer genoeg zonder Rode ...

131
131
Kwakkelend Standard krijgt nieuwe dubbele tegenvaller

Standard droomt ervan om de top zes weer te bestormen, maar deed de voorbije weken geen goede zaken. ...

193
193
Gouden transfer voor Union: "Gündogan zijn ster doofde uit"

Union SG speelde een sterke wedstrijd tegen Galatasaray en won zeker niet onverdiend met 0-1. De ...

90
90
Marseille krijgt belangrijke raad over transfer Vermeeren

Dinsdagavond maakte Olympique Marseille in de Champions League een einde aan een waanzinnige reeks. ...

144
144

Meer sportnieuws