Schokkende wending! 'Europese gigant meldt zich voor De Bruyne'

door stemmen
Schokkende wending! 'Europese gigant meldt zich voor De Bruyne'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen transfervrij bij Manchester City en dus wordt volop gespeculeerd over zijn toekomst. Het Amerikaanse Chicago Fire leek over de beste papieren te beschikken. Maar nu zouden ook twee topclubs uit het Europese voetbal zich aan het front gemeld hebben.

In april kondigde KDB aan dat hij geen contractverlenging krijgt van de club en na het seizoen dus zal vertrekken uit Manchester. De sportieve leiding vond dat het stilaan tijd was om door te schakelen. Bovendien zou een vertrek van de spelmaker heel wat salarisbudget vrij maken. Maar achter die beslissing worden steeds meer vraagtekens geplaatst.

Dat heeft vooral te maken met de vormcurve van de Rode Duivel zelf. Mede door blessureleed had De Bruyne het tijdens de eerste maanden van het seizoen lastig om op constante basis zijn stempel te drukken. Inmiddels voetbalt hij echter weer pijnvrij en staat hij opnieuw op een bijzonder hoog niveau te spelen. Ook is hij terug steeds vaker beslissend.

LEES OOK: Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Napoli droomt groots

Zijn goede prestaties van de laatste weken zouden nu ook enkele Europese clubs hebben doen wakker schieten. Zo beweert de Italiaanse transferwatcher Gianluca Di Marzio dat SSC Napoli concreet in de markt is voor de Belgische spelmaker. De koploper uit de Serie A zou in De Bruyne een ideale aanwinst zien om volgend seizoen weer op drie fronten te gaan strijden.

Met zijn ervaring en winnaarsmentaliteit zou KDB één van de leiders kunnen worden als Napoli volgend seizoen zijn rentree in de Champions League maakt. Met het aantrekken van een speler van zijn kaliber willen sportief directeur Giovanni Manna en preses Aurelio De Laurentiis hun grote ambities onderstrepen. Ze zouden dan ook bereid zijn tot een financiële inspanning.

Schoktransfer naar Liverpool?

Bovendien heeft Napoli met Romelu Lukaku een belangrijke troefkaart in handen om de Rode Duivel te overtuigen. De interesse vanuit Napels wordt overigens bevestigd bij Sky Italia. Al lanceert men daar nog een veel spraakmakender gerucht. Zo zou ook Liverpool FC interesse tonen in een transfervrije overgang van De Bruyne. Die was als jonge knaap alvast een fan van de Reds. Toch lijkt een schok-transfer naar de Engelse kampioen momenteel zeer onwaarschijnlijk.

Zo valt het te betwijfelen of de spelmaker, die weldra 34 jaar wordt en steeds vaker last heeft van blessures, in deze fase van zijn carrière geschikt is voor het fysiek veeleisende spel van coach Arne Slot. Bovendien lijkt het onwaarschijnlijk dat De Bruyne als clubboegbeeld zal kiezen voor één van de grootste directe concurrenten van Manchester City.

🚀

Napoli zou een ideale bestemming zijn voor De Bruyne ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

32
32
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

48
48
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

71
71
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

288
288
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

498
498
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

335
335
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

165
165
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

108
108
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

71
71
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

189
189
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

358
358
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

185
185
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

95
95
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

33
33
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

255
255
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

267
267
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

415
415
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

410
410
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

277
277
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

47
47
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

157
157
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

140
140
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

50
50
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

197
197
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

92
92

Meer sportnieuws