'Napoli all-in: drastisch plan om De Bruyne te halen'

214 stemmen
'Napoli all-in: drastisch plan om De Bruyne te halen'

Het transferdossier van Kevin De Bruyne lijkt een verrassende wending te krijgen. De voorbije weken leek de Rode Duivel op weg te zijn naar de MLS, waar Chicago Fire zich manifesteerde als de belangrijkste kandidaat om hem binnen te halen. Maar plots lijkt een verlengd verblijf in Europa een pak waarschijnlijker.

In Italië verscheen immers het bericht dat Napoli zich in de strijd om De Bruyne zou mengen. Daar zou er onze landgenoot een mooie sportieve uitdaging wachten. Hij zou er aan de zijde van Romelu Lukaku volgend seizoen in de Champions League kunnen spelen, want Napoli is op weg naar de titel in de Serie A.

LEES OOK: Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

Napoli kan inspanning doen voor De Bruyne

Het enige vraagteken blijft hoe de Italianen aan de financiële eisen van De Bruyne zullen voldoen. Zelfs als hij bereid blijkt om fors in te leveren, dan nog zal Napoli een forse inspanning moeten doen om hem te kunnen betalen.

Momenteel is Lukaku de grootverdiener in Napels met een netto jaarsalaris van 6 miljoen euro, maar volgens Calciomercato zou De Bruyne makkelijk meer kunnen gaan verdienen. De club zou immers de financiële ruimte hebben om volgend seizoen financieel verder te gaan.

Osimhen en Anguissa moeten ruimte maken

Dat komt doordat de rekeningen van Napoli flink gespijsd zullen worden. In de zomer komt de boekhoudkundige ruimte vrij van de verkoop van Kvaratskhelia, die in januari voor 70 miljoen euro naar PSG trok.

Daarnaast wil Napoli in de zomer ook Victor Osimhen en Frank Zambo Anguissa te gelde maken. Niet alleen zouden zij allebei een fikse transfersom moeten opleveren, op die manier verdwijnen ook weer twee zware contracten uit de boekhouding. Daardoor zou Napoli de middelen hebben om De Bruyne een aanlokkelijk voorstel te doen voor twee seizoenen, met optie op een derde jaar.

🚀

Zie je De Bruyne bij Napoli tekenen?

Meest recent

Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

44
44
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

32
32
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

180
180
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

138
138
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

37
37
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

355
355
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

146
146
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

447
447
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

56
56
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

109
109
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

44
44
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

339
339
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

689
689
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

514
514
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

149
149
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1114
1114
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

176
176
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

77
77
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

665
665
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

249
249
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

515
515
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

252
252
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

278
278
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1271
1271
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

642
642

Meer sportnieuws