'Napoli all-in: drastisch plan om De Bruyne te halen'

214 stemmen
'Napoli all-in: drastisch plan om De Bruyne te halen'

Het transferdossier van Kevin De Bruyne lijkt een verrassende wending te krijgen. De voorbije weken leek de Rode Duivel op weg te zijn naar de MLS, waar Chicago Fire zich manifesteerde als de belangrijkste kandidaat om hem binnen te halen. Maar plots lijkt een verlengd verblijf in Europa een pak waarschijnlijker.

In Italië verscheen immers het bericht dat Napoli zich in de strijd om De Bruyne zou mengen. Daar zou er onze landgenoot een mooie sportieve uitdaging wachten. Hij zou er aan de zijde van Romelu Lukaku volgend seizoen in de Champions League kunnen spelen, want Napoli is op weg naar de titel in de Serie A.

LEES OOK: 'De Bruyne en Lukaku verwelkomen nieuwe Belg bij Napoli'

Napoli kan inspanning doen voor De Bruyne

Het enige vraagteken blijft hoe de Italianen aan de financiële eisen van De Bruyne zullen voldoen. Zelfs als hij bereid blijkt om fors in te leveren, dan nog zal Napoli een forse inspanning moeten doen om hem te kunnen betalen.

Momenteel is Lukaku de grootverdiener in Napels met een netto jaarsalaris van 6 miljoen euro, maar volgens Calciomercato zou De Bruyne makkelijk meer kunnen gaan verdienen. De club zou immers de financiële ruimte hebben om volgend seizoen financieel verder te gaan.

Osimhen en Anguissa moeten ruimte maken

Dat komt doordat de rekeningen van Napoli flink gespijsd zullen worden. In de zomer komt de boekhoudkundige ruimte vrij van de verkoop van Kvaratskhelia, die in januari voor 70 miljoen euro naar PSG trok.

Daarnaast wil Napoli in de zomer ook Victor Osimhen en Frank Zambo Anguissa te gelde maken. Niet alleen zouden zij allebei een fikse transfersom moeten opleveren, op die manier verdwijnen ook weer twee zware contracten uit de boekhouding. Daardoor zou Napoli de middelen hebben om De Bruyne een aanlokkelijk voorstel te doen voor twee seizoenen, met optie op een derde jaar.

🚀

Zie je De Bruyne bij Napoli tekenen?

Meest recent

Recordtransfer Tzolis op koers: insider heeft cruciaal nieuws

Met een geweldige campagne in de Play-Offs loodste Christos Tzolis Club Brugge naar zijn 20ste ...

7
7
Collectieve ergernis op WK: "Hopelijk trekt FIFA het niet door"

Het wereldkampioenschap draait stilaan op toerental. Zaterdagavond en zondagnacht/ochtend staan ...

30
30
"Puur voetbal" - Alderweireld verklaart liefde voor één Duivel

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

37
37
Miljoenen views: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

De Belgische Celine Dept maakt al jaren met content met de grootste namen in het mondiale voetbal. ...

31
31
'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

51
51
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

417
417
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

474
474
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

114
114
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

333
333
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

167
167
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

261
261
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

203
203
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

1109
1109
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

83
83
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

447
447
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

291
291
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

683
683
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

791
791
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

86
86
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

174
174
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

828
828
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

98
98
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

75
75
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

72
72
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

44
44

Meer sportnieuws