Napoli droomt van De Bruyne, maar er is één groot probleem

door
Napoli droomt van De Bruyne, maar er is één groot probleem

Het is intussen al enkele weken zeker dat Kevin De Bruyne na dit seizoen zal vertrekken bij Manchester City, waar zijn aflopende contract niet verlengd wordt. Waar zijn toekomst wel zal liggen, is voorlopig nog niet duidelijk. De strijd om zijn handtekening is volop aan de gang.

De laatste tijd leek de Amerikaanse MLS de meest waarschijnlijke bestemming te worden voor De Bruyne. Daar is na het afhaken van Inter Miami momenteel Chicago Fire de ploeg met de beste papieren om de Rode Duivel te strikken.

Maar woensdagavond werd nog een zeer opmerkelijk gerucht gelanceerd. In Italië is men ervan overtuigd dat Napoli een poging wil wagen om De Bruyne binnen te halen. Met de aanwezigheid van maatje Romelu Lukaku beschikken de Italianen alvast over een mooie troef.

LEES OOK: 'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Transfer De Bruyne financieel complex

Het Laatste Nieuws buigt zich ook over het dossier en stelt dat het voor Napoli niet onmogelijk, maar wel zeer moeilijk zal worden om De Bruyne te strikken. Dat heeft vooral te maken met de financiële kant van de zaak.

De Bruyne verdiende de voorbije jaren bruto meer dan 25 miljoen euro per jaar bij City en zal dus stevig moeten inleveren om naar Napels te komen, want daar verdienen Lukaku en co zowat de helft. Bovendien dreigt naast het brutoloon nog een ander struikelblok.

Nog geen concreet voorstel

Bij Napoli houden ze de portretrechten van hun spelers immers doorgaans voor de club, iets wat bij City niet het geval was. Dat zou De Bruyne jaarlijks nog eens enkele miljoenen aan inkomsten uit sponsoring kunnen kosten.

Het valt dus maar af te wachten of Napoli en De Bruyne elkaar zullen vinden. Concreet zijn de onderhandelingen sowieso nog niet op dit moment. Napoli en De Bruyne zullen zich eerst elk focussen op het einde van hun respectievelijke seizoenen, pas daarna zal het transfervraagstuk wellicht aangesneden worden.

Zou Napoli een mooie stap zijn voor De Bruyne?

Meest recent

‘Alarm bij Club Brugge: Mignolet-bom op springen’

Simon Mignolet ligt opnieuw zwaar onder vuur bij Club Brugge. Na zijn pijnlijke fout tegen ...

134
134
Ito slaat mea culpa: "Had niet mogen gebeuren"

KRC Genk is donderdagavond met de schrik vrijgekomen in de Europa League. Bijna vergooide het tegen ...

8
8
Taravel tot einde seizoen T1? Broer reageert duidelijk

Het is intussen bijna vier weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd als trainer van Anderlecht. ...

37
37
'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

29
29
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

104
104
Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

296
296
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

151
151
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

99
99
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

120
120
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

98
98
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

245
245
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

58
58
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

43
43
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

733
733
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

465
465
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

236
236
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

415
415
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

241
241
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

191
191
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

254
254
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

217
217
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

1050
1050
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

147
147
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

146
146

Meer sportnieuws