Napoli droomt van De Bruyne, maar er is één groot probleem

306
Napoli droomt van De Bruyne, maar er is één groot probleem

Het is intussen al enkele weken zeker dat Kevin De Bruyne na dit seizoen zal vertrekken bij Manchester City, waar zijn aflopende contract niet verlengd wordt. Waar zijn toekomst wel zal liggen, is voorlopig nog niet duidelijk. De strijd om zijn handtekening is volop aan de gang.

De laatste tijd leek de Amerikaanse MLS de meest waarschijnlijke bestemming te worden voor De Bruyne. Daar is na het afhaken van Inter Miami momenteel Chicago Fire de ploeg met de beste papieren om de Rode Duivel te strikken.

Maar woensdagavond werd nog een zeer opmerkelijk gerucht gelanceerd. In Italië is men ervan overtuigd dat Napoli een poging wil wagen om De Bruyne binnen te halen. Met de aanwezigheid van maatje Romelu Lukaku beschikken de Italianen alvast over een mooie troef.

LEES OOK: 'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Transfer De Bruyne financieel complex

Het Laatste Nieuws buigt zich ook over het dossier en stelt dat het voor Napoli niet onmogelijk, maar wel zeer moeilijk zal worden om De Bruyne te strikken. Dat heeft vooral te maken met de financiële kant van de zaak.

De Bruyne verdiende de voorbije jaren bruto meer dan 25 miljoen euro per jaar bij City en zal dus stevig moeten inleveren om naar Napels te komen, want daar verdienen Lukaku en co zowat de helft. Bovendien dreigt naast het brutoloon nog een ander struikelblok.

Nog geen concreet voorstel

Bij Napoli houden ze de portretrechten van hun spelers immers doorgaans voor de club, iets wat bij City niet het geval was. Dat zou De Bruyne jaarlijks nog eens enkele miljoenen aan inkomsten uit sponsoring kunnen kosten.

Het valt dus maar af te wachten of Napoli en De Bruyne elkaar zullen vinden. Concreet zijn de onderhandelingen sowieso nog niet op dit moment. Napoli en De Bruyne zullen zich eerst elk focussen op het einde van hun respectievelijke seizoenen, pas daarna zal het transfervraagstuk wellicht aangesneden worden.

Zou Napoli een mooie stap zijn voor De Bruyne?

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

9
9
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

31
31
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

104
104
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

26
26
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

29
29
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

51
51
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

61
61
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

95
95
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

119
119
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

46
46
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

55
55
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

286
286
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

619
619
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

77
77
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

24
24
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

150
150
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

80
80
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

154
154
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

184
184
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

343
343
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

654
654
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

245
245
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

199
199
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

591
591
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

103
103

Meer sportnieuws