Napoli droomt van De Bruyne, maar er is één groot probleem

door
Napoli droomt van De Bruyne, maar er is één groot probleem

Het is intussen al enkele weken zeker dat Kevin De Bruyne na dit seizoen zal vertrekken bij Manchester City, waar zijn aflopende contract niet verlengd wordt. Waar zijn toekomst wel zal liggen, is voorlopig nog niet duidelijk. De strijd om zijn handtekening is volop aan de gang.

De laatste tijd leek de Amerikaanse MLS de meest waarschijnlijke bestemming te worden voor De Bruyne. Daar is na het afhaken van Inter Miami momenteel Chicago Fire de ploeg met de beste papieren om de Rode Duivel te strikken.

Maar woensdagavond werd nog een zeer opmerkelijk gerucht gelanceerd. In Italië is men ervan overtuigd dat Napoli een poging wil wagen om De Bruyne binnen te halen. Met de aanwezigheid van maatje Romelu Lukaku beschikken de Italianen alvast over een mooie troef.

LEES OOK: Guardiola breekt stilte over Napoli-transfer De Bruyne

Transfer De Bruyne financieel complex

Het Laatste Nieuws buigt zich ook over het dossier en stelt dat het voor Napoli niet onmogelijk, maar wel zeer moeilijk zal worden om De Bruyne te strikken. Dat heeft vooral te maken met de financiële kant van de zaak.

De Bruyne verdiende de voorbije jaren bruto meer dan 25 miljoen euro per jaar bij City en zal dus stevig moeten inleveren om naar Napels te komen, want daar verdienen Lukaku en co zowat de helft. Bovendien dreigt naast het brutoloon nog een ander struikelblok.

Nog geen concreet voorstel

Bij Napoli houden ze de portretrechten van hun spelers immers doorgaans voor de club, iets wat bij City niet het geval was. Dat zou De Bruyne jaarlijks nog eens enkele miljoenen aan inkomsten uit sponsoring kunnen kosten.

Het valt dus maar af te wachten of Napoli en De Bruyne elkaar zullen vinden. Concreet zijn de onderhandelingen sowieso nog niet op dit moment. Napoli en De Bruyne zullen zich eerst elk focussen op het einde van hun respectievelijke seizoenen, pas daarna zal het transfervraagstuk wellicht aangesneden worden.

Trending:

'Jashari steenrijk: transferakkoord helemaal rond'
'Jashari steenrijk: transferakkoord helemaal rond'

Zou Napoli een mooie stap zijn voor De Bruyne?

Meest recent

'Renard heeft beet: Anderlecht strikt zesde zomeraanwinst'

Op inkomend vlak staat de teller bij Standard met Casper Nielsen en Thomas Henry al op acht ...

81
81
'Doorbraak bij Club Brugge: Jashari out, Stankovic in?'

De soap rond Ardon Jashari stevent af op zijn ontknoping. De vraag lijkt niet langer of, maar wel ...

309
309
Hoste en Coucke: De bromance die niemand zag aankomen

Marc Coucke en Geert Hoste hebben elk, op hun domein, al heel wat strepen verdiend. De eigenaar van ...

25
25
'Overmars verbaast met nieuwe flankaanvaller Antwerp'

Antwerp FC is met een slipper aan zijn oefencampagne begonnen en verloor afgelopen weekend van ...

342
342
'Entourage Jashari heeft cruciaal nieuws voor Club Brugge'

De transfersoap rond Ardon Jashari blijft de gemoederen bedaren. De middenvelder wil dolgraag naar ...

593
593
Aanwinst nummer 8: Standard haalt goaltjesdief terug naar JPL

Standard toont zich deze mercato één van de meest kooplustige ploegen uit de Jupiler ...

178
178
Schokkende beelden: Guardia Civil geeft details ongeval Jota

De voetbalwereld is donderdagochtend opgeschrikt door dieptriest nieuws. Liverpool-aanvaller Diogo ...

481
481
'Anderlecht kruist degens met Antwerp voor 7de aanwinst'

RSC Anderlecht haalde inmiddels al een vijftal aanwinsten voor volgend seizoen in huis, maar is nog ...

500
500
TRANSFERUURTJE: 'Exodus bij Club, Anderlecht dropt transferbom'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

242
242
Verrassende Belgische terugkeer Zakaria Bakkali?

Zakaria Bakkali brak op jonge leeftijd door bij PSV en werd meteen gebombardeerd tot de ...

444
444
Van kampioen tot tragedie: Voetbalwereld in complete shock

De voetbalwereld verkeert momenteel in grote shock. Liverpool-aanvaller Diogo José Teixeira ...

110
110
Nieuwe liefde voor Genk-fan Vanwezemael? Publiek huivert

De bekendste seksuologe van ons land? Dat is ongetwijfeld Lotte Vanwezemael. De Limburgse verschijnt ...

211
211
Wilmots in zijn nopjes: Standard pakt uit met nieuwe pion

Standard Luik is bezig om de brokken van voormalige eigenaar 777 Partners te lijmen. Ook achter de ...

174
174
Anderlecht op scherp: Simic lijnrecht tegenover MMA-vechter

RSC Anderlecht is volop aan het voorbereiden op volgend seizoen. Tussen de trainingen door is er ook ...

80
80
'Sporting Charleroi passeert alwéér langs de kassa'

Bij Sporting Charleroi gaan ze de kassa nog eens aardig kunnen vullen. De Zebra's staan op het punt ...

26
26
Wullaert slijpt de messen: "Dat wordt héél belangrijk"

D-day voor de Red Flames. België opent zijn EK vandaag met een pittig duel tegen Italië. ...

24
24
Liverpool-ster Diogo Jota op 28-jarige leeftijd overleden

Er heeft zich een enorm drama plaatsgevonden in Spanje. Liverpool-ster Diogo Jota is op 28-jarige ...

0
0
Vrancken ziet plots verrassende wending bij STVV

STVV won gisteren met 2-4 op het veld van Thes Sport. De Limburgers kennen voorlopig een goede ...

236
236
Tabula rasa bij Anderlecht: Hasi start grote werken

RSC Anderlecht haalde al drie nieuwe middenvelders, enkel Leander Dendoncker vertrok al. Besnik Hasi ...

662
662
'Beerschot rondt komst vierde zomeraanwinst af'

Het bestuur van Beerschot heeft duidelijk zijn netwerk aangesproken in Frankrijk. De Kielse Ratten ...

296
296
AA Gent en Stade Reims ronden plots transfer af

Toch wel verrassend nieuws bij AA Gent. Daar hebben ze een speler van de hand gedaan en niet geheel ...

346
346
Dimata versiert transfer, Wesley zet groot avontuur verder

Landry Dimata en Wesley Moraes maakten vele jaren geleden het mooie weer op de Belgische velden. ...

131
131
STVV’s geheim achter de 25 miljoen: van kritiek tot succes

STVV verkocht Joel Fujima aan St. Pauli. Alweer een mooie transfer voor een Japanse speler van de ...

192
192
Anderlecht krijgt wake-upcall: Club Brugge als voorbeeld

RSC Anderlecht heeft een jeugdopleiding om ‘u’ tegen te zeggen. Dat wordt al jaren ...

305
305
Farioli irriteert Ajax, PSV wacht niet langer op sterkhouder

Bij PSV en Ajax gonst het ook van de geruchten. De twee Nederlandse topclubs gaan zich nog roeren op ...

65
65

Meer sportnieuws