Napoli droomt van De Bruyne, maar er is één groot probleem

306 stemmen
Napoli droomt van De Bruyne, maar er is één groot probleem

Het is intussen al enkele weken zeker dat Kevin De Bruyne na dit seizoen zal vertrekken bij Manchester City, waar zijn aflopende contract niet verlengd wordt. Waar zijn toekomst wel zal liggen, is voorlopig nog niet duidelijk. De strijd om zijn handtekening is volop aan de gang.

De laatste tijd leek de Amerikaanse MLS de meest waarschijnlijke bestemming te worden voor De Bruyne. Daar is na het afhaken van Inter Miami momenteel Chicago Fire de ploeg met de beste papieren om de Rode Duivel te strikken.

Maar woensdagavond werd nog een zeer opmerkelijk gerucht gelanceerd. In Italië is men ervan overtuigd dat Napoli een poging wil wagen om De Bruyne binnen te halen. Met de aanwezigheid van maatje Romelu Lukaku beschikken de Italianen alvast over een mooie troef.

LEES OOK: Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

Transfer De Bruyne financieel complex

Het Laatste Nieuws buigt zich ook over het dossier en stelt dat het voor Napoli niet onmogelijk, maar wel zeer moeilijk zal worden om De Bruyne te strikken. Dat heeft vooral te maken met de financiële kant van de zaak.

De Bruyne verdiende de voorbije jaren bruto meer dan 25 miljoen euro per jaar bij City en zal dus stevig moeten inleveren om naar Napels te komen, want daar verdienen Lukaku en co zowat de helft. Bovendien dreigt naast het brutoloon nog een ander struikelblok.

Nog geen concreet voorstel

Bij Napoli houden ze de portretrechten van hun spelers immers doorgaans voor de club, iets wat bij City niet het geval was. Dat zou De Bruyne jaarlijks nog eens enkele miljoenen aan inkomsten uit sponsoring kunnen kosten.

Het valt dus maar af te wachten of Napoli en De Bruyne elkaar zullen vinden. Concreet zijn de onderhandelingen sowieso nog niet op dit moment. Napoli en De Bruyne zullen zich eerst elk focussen op het einde van hun respectievelijke seizoenen, pas daarna zal het transfervraagstuk wellicht aangesneden worden.

Zou Napoli een mooie stap zijn voor De Bruyne?

Meest recent

Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

0
0
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

35
35
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

192
192
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

96
96
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

43
43
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

110
110
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

72
72
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

26
26
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

319
319
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

67
67
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

34
34
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

528
528
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

575
575
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

96
96
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

184
184
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

18
18
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

281
281
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

182
182
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

104
104
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

170
170
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

333
333
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

307
307
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

118
118
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

495
495
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

767
767

Meer sportnieuws