Napoli droomt van De Bruyne, maar er is één groot probleem

306
Napoli droomt van De Bruyne, maar er is één groot probleem

Het is intussen al enkele weken zeker dat Kevin De Bruyne na dit seizoen zal vertrekken bij Manchester City, waar zijn aflopende contract niet verlengd wordt. Waar zijn toekomst wel zal liggen, is voorlopig nog niet duidelijk. De strijd om zijn handtekening is volop aan de gang.

De laatste tijd leek de Amerikaanse MLS de meest waarschijnlijke bestemming te worden voor De Bruyne. Daar is na het afhaken van Inter Miami momenteel Chicago Fire de ploeg met de beste papieren om de Rode Duivel te strikken.

Maar woensdagavond werd nog een zeer opmerkelijk gerucht gelanceerd. In Italië is men ervan overtuigd dat Napoli een poging wil wagen om De Bruyne binnen te halen. Met de aanwezigheid van maatje Romelu Lukaku beschikken de Italianen alvast over een mooie troef.

LEES OOK: 'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Transfer De Bruyne financieel complex

Het Laatste Nieuws buigt zich ook over het dossier en stelt dat het voor Napoli niet onmogelijk, maar wel zeer moeilijk zal worden om De Bruyne te strikken. Dat heeft vooral te maken met de financiële kant van de zaak.

De Bruyne verdiende de voorbije jaren bruto meer dan 25 miljoen euro per jaar bij City en zal dus stevig moeten inleveren om naar Napels te komen, want daar verdienen Lukaku en co zowat de helft. Bovendien dreigt naast het brutoloon nog een ander struikelblok.

Nog geen concreet voorstel

Bij Napoli houden ze de portretrechten van hun spelers immers doorgaans voor de club, iets wat bij City niet het geval was. Dat zou De Bruyne jaarlijks nog eens enkele miljoenen aan inkomsten uit sponsoring kunnen kosten.

Het valt dus maar af te wachten of Napoli en De Bruyne elkaar zullen vinden. Concreet zijn de onderhandelingen sowieso nog niet op dit moment. Napoli en De Bruyne zullen zich eerst elk focussen op het einde van hun respectievelijke seizoenen, pas daarna zal het transfervraagstuk wellicht aangesneden worden.

Zou Napoli een mooie stap zijn voor De Bruyne?

Meest recent

Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

49
49
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

108
108
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

78
78
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

93
93
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

80
80
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

145
145
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

142
142
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1303
1303
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

304
304
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

264
264
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

270
270
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

85
85
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

212
212
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

223
223
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

99
99
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

76
76
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

32
32
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

127
127
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

327
327
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

202
202
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

472
472
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

385
385
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

163
163

Meer sportnieuws