Napoli droomt van De Bruyne, maar er is één groot probleem

door
Napoli droomt van De Bruyne, maar er is één groot probleem

Het is intussen al enkele weken zeker dat Kevin De Bruyne na dit seizoen zal vertrekken bij Manchester City, waar zijn aflopende contract niet verlengd wordt. Waar zijn toekomst wel zal liggen, is voorlopig nog niet duidelijk. De strijd om zijn handtekening is volop aan de gang.

De laatste tijd leek de Amerikaanse MLS de meest waarschijnlijke bestemming te worden voor De Bruyne. Daar is na het afhaken van Inter Miami momenteel Chicago Fire de ploeg met de beste papieren om de Rode Duivel te strikken.

Maar woensdagavond werd nog een zeer opmerkelijk gerucht gelanceerd. In Italië is men ervan overtuigd dat Napoli een poging wil wagen om De Bruyne binnen te halen. Met de aanwezigheid van maatje Romelu Lukaku beschikken de Italianen alvast over een mooie troef.

LEES OOK: Rotavond voor Napoli: De Bruyne geslachtofferd aan rust

Transfer De Bruyne financieel complex

Het Laatste Nieuws buigt zich ook over het dossier en stelt dat het voor Napoli niet onmogelijk, maar wel zeer moeilijk zal worden om De Bruyne te strikken. Dat heeft vooral te maken met de financiële kant van de zaak.

De Bruyne verdiende de voorbije jaren bruto meer dan 25 miljoen euro per jaar bij City en zal dus stevig moeten inleveren om naar Napels te komen, want daar verdienen Lukaku en co zowat de helft. Bovendien dreigt naast het brutoloon nog een ander struikelblok.

Nog geen concreet voorstel

Bij Napoli houden ze de portretrechten van hun spelers immers doorgaans voor de club, iets wat bij City niet het geval was. Dat zou De Bruyne jaarlijks nog eens enkele miljoenen aan inkomsten uit sponsoring kunnen kosten.

Het valt dus maar af te wachten of Napoli en De Bruyne elkaar zullen vinden. Concreet zijn de onderhandelingen sowieso nog niet op dit moment. Napoli en De Bruyne zullen zich eerst elk focussen op het einde van hun respectievelijke seizoenen, pas daarna zal het transfervraagstuk wellicht aangesneden worden.

🚀

Zou Napoli een mooie stap zijn voor De Bruyne?

Meest recent

'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

80
80
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

110
110
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

123
123
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

93
93
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

49
49
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

55
55
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

97
97
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

198
198
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

56
56
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

70
70
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

556
556
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

177
177
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

244
244
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

316
316
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

42
42
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

143
143
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

55
55
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

553
553
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

163
163
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

284
284
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

389
389
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

279
279
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

200
200
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

105
105

Meer sportnieuws