'Arsenal richt zicht na CL-uitschakeling op sterkhouder Club'

713
'Arsenal richt zicht na CL-uitschakeling op sterkhouder Club'

Arsenal FC sneuvelde woensdagavond in de halve finales van de Champions League. Om volgend seizoen weer op drie fronten te kunnen strijden, speuren de Gunners dan ook al naar potentiële aanwinsten. Daarbij zou ook een sterkhouder van Club Brugge in beeld zijn.

Op Andreas Skov Olsen na, slaagde Club er tijdens de wintermercato in zijn sterkhouders aan boord te houden. Daar dreigt in de zomermaanden verandering in te komen. Na de goede prestaties van de voorbije maanden, met name in de Champions League, komen verschillende belangrijke krachten komen in aanmerking voor een zomerse toptransfer.

Daarbij zijn de ogen uiteraard gericht op Maxim De Cuyper, terwijl ook Raphael Onyedika stilaan grof wild is op de Europese markt. Ferran Jutgla gaat dan weer zijn laatste contractjaar in en wordt mogelijk te gelde gemaakt. Maar vooral de gegeerde Joel Ordoñez lijkt goed op weg om de clubkas aanzienlijk te gaan spijzen.

LEES OOK: 'Géén Barça: Julian Alvarez richting andere grootmacht'

Grof wild op mercato

De verdediger werd in de zomer van 2022 voor zo'n 4 miljoen euro weggeplukt bij Independiente del Valle. Na even te hebben gerijpt bij Club Nxt, maakte hij de overstap naar de A-ploeg. Daarin is Ordoñez inmiddels uitgegroeid tot een vaste steunpilaar. Al een heel seizoen toont hij zich een uiterst stabiele kracht. Niet in het minst op Champions League-niveau.

Bovendien is hij ondertussen ook een vaste international bij Ecuador. Die goede prestaties zijn niet onopgemerkt gebleven. Zo werd Ordoñez de voorbije weken gelinkt aan verschillende Europese ploegen. En volgens het Zuid-Amerikaanse BolaVip staat zijn naam ook bij Arsenal FC op de verlanglijst.

Transfer van 30 miljoen

De Gunners dreigen William Saliba kwijt te spelen nu die steeds nadrukkelijker flirt met een overstap naar Real Madrid en zouden dus naar geschikte alternatieven in de defensie lonken. Daarbij zou dus ook de naam van Ordoñez op het lijstje zijn gezet. En zelfs al blijft Saliba op post, wordt de Ecuadoraan bestempeld als een interessant target voor de lange termijn. Uitkijken dus of straks een concreet bod vanuit Londen binnenkomt. De genoemde bron maakt alvast gewag van een transfersom die rond de 30 miljoen euro schommelt.

Ordoñez gaat minstens 30 miljoen euro opbrengen ...

Meest recent

Toch vertrek bij Club: "Leko vond mij een goede speler"

Cisse Sandra kijkt met een goed gevoel terug op zijn beslissing om Club Brugge achter zich te laten. ...

1
1
Standard houdt weerbarstige Kadavers af in Croky Cup

Na een moeilijke wedstrijd heeft Standard de volgende ronde van de Croky Cup bereikt. De Rouches ...

6
6
Croky Cup: Cercle overleeft Hasseltse storm, Westerlo op roze wolk

Voorlopig is er nog geen sprake van stuntwerk in de Croky Cup. Sporting Hasselt greep zijn momenten ...

5
5
Luis Enrique zet Enzo Maresca stevig op zijn plaats

De spectaculaire Champions League-clash tussen Manchester City en Paris Saint-Germain zorgde niet ...

13
13
KRC Genk mag dromen: "Ik blijf zo lang het moet"

Bij KRC Genk hebben ze heel veel kapitaal op het veld staan. Eén van de parels van de club ...

38
38
Albert "Met hem speelde Lukaku misschien al voor RSCA"

RSC Anderlecht lijkt weer de weg naar boven te hebben ingezet. De Brusselaars waren onder Vincent ...

112
112
Thorup kondigt basiswissel aan: "Hij verdient die kans"

KRC Genk moet in de Beker van België aan de bak in en tegen Virton. Trainer Jess Thorup wil na ...

66
66
Monstertransfer Liverpool overtuigt niet: "Geen 140 miljoen waard"

Bradley Barcola heeft zijn start bij Liverpool nog niet helemaal gemist, maar overtuigen doet de ...

27
27
De Meyer krijgt steun: "Zij staan nog achter hem"

STVV win met 2-0 van Iberia in de Conference League. In de Jupiler Pro League begonnen ze goed, maar ...

12
12
KV Kortrijk grijpt in: volgend ontslag is een feit

KV Kortrijk is slecht begonnen aan het seizoen. Dramatisch in de Jupiler Pro League en ook al uit de ...

117
117
Schande in Istanbul: beerput rond Lukaku gaat open

Romelu Lukaku wilde op Villa Park in de basis starten. Hij kreeg 21 minuten, toen het al 4-0 stond. ...

285
285
Druk neemt toe bij Standard: "Van levensbelang"

Standard staat onder druk. De Rouches moéten zich vanavond kwalificeren in de Croky Cup tegen ...

28
28
Friis looft Hasselt: "Uitzonderlijke kwaliteiten"

Cercle Brugge lijkt om het behoud te moeten vechten. Lars Friis moet ook stilaan gaan winnen, anders ...

29
29
Standard onder druk: eerste cruciale match al een feit

Standard begon aardig aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant. De Rouches moeten ...

40
40
Compper speelt open kaart: vijf voor twaalf bij Antwerp

Na de schamele een op 18 hangen er alsmaar meer donkere wolken boven de Bosuil, waar het stilaan ...

46
46
Bruno trekt conclusies: Anderlecht-trio valt door de mand

RSC Anderlecht moet de knop snel omdraaien na de late opdoffer in Zagreb, want zondag is het terug ...

311
311
Leko roteert: Club Brugge onthult Croky Cup-selectie

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de stunt in San Siro, want in de Croky Cup ...

593
593
Antwerp stelt ultimatum: Compper stevent af op C4

Het gaat van kwaad naar erger met Antwerp, dat in de voorbije zes competitiematchen amper ...

122
122
Jackpot bij Ruben Van Gucht: 'Geldgeheimen bloot op tafel'

Een avondje aan tafel schuiven op televisie kan meer opleveren dan je zou denken. Zeker als je ...

61
61
Croky Cup: uitzendschema en aanduidingen refs bekend

Dit weekend ruimt het competitievoetbal eventjes plaats voor de Croky Cup. In de zestiende finales ...

701
701
Leko houdt adem in: drie twijfelgevallen bij Club Brugge

Club Brugge zit op een roze wolk na de stunt tegen Inter, al kwam die er uiteraard niet zonder slag ...

293
293
Bob Peeters kan het niet aanzien: "Moet dit nu echt?"

Soms zegt een blik meer dan duizend woorden. Dat werd nogmaals duidelijk bij een opvallend moment ...

86
86
Ongelofelijke blunder AA Gent? Hoongelach bij Brugse fans

Eén opvallend detail was genoeg om de sociale media aan het praten te krijgen. Terwijl Club ...

239
239
Oulare weer naar JPL? Opmerkelijke uitdaging lonkt

KSK Heist neemt het in de beker op tegen Royal Antwerp FC. Een mooie affiche die nog mooier had ...

86
86
Real Madrid-bom ontploft: “Nazi-achtige werkwijze”

Real Madrid is in Spanje in het oog van de storm terechtgekomen. Terwijl De Koninklijke midweeks een ...

122
122

Meer sportnieuws