'Arsenal richt zicht na CL-uitschakeling op sterkhouder Club'

door
'Arsenal richt zicht na CL-uitschakeling op sterkhouder Club'

Arsenal FC sneuvelde woensdagavond in de halve finales van de Champions League. Om volgend seizoen weer op drie fronten te kunnen strijden, speuren de Gunners dan ook al naar potentiële aanwinsten. Daarbij zou ook een sterkhouder van Club Brugge in beeld zijn.

Op Andreas Skov Olsen na, slaagde Club er tijdens de wintermercato in zijn sterkhouders aan boord te houden. Daar dreigt in de zomermaanden verandering in te komen. Na de goede prestaties van de voorbije maanden, met name in de Champions League, komen verschillende belangrijke krachten komen in aanmerking voor een zomerse toptransfer.

Daarbij zijn de ogen uiteraard gericht op Maxim De Cuyper, terwijl ook Raphael Onyedika stilaan grof wild is op de Europese markt. Ferran Jutgla gaat dan weer zijn laatste contractjaar in en wordt mogelijk te gelde gemaakt. Maar vooral de gegeerde Joel Ordoñez lijkt goed op weg om de clubkas aanzienlijk te gaan spijzen.

LEES OOK: 'Plannetje Club gelekt: grote pineut na dubbeltransfer'

Grof wild op mercato

De verdediger werd in de zomer van 2022 voor zo'n 4 miljoen euro weggeplukt bij Independiente del Valle. Na even te hebben gerijpt bij Club Nxt, maakte hij de overstap naar de A-ploeg. Daarin is Ordoñez inmiddels uitgegroeid tot een vaste steunpilaar. Al een heel seizoen toont hij zich een uiterst stabiele kracht. Niet in het minst op Champions League-niveau.

Bovendien is hij ondertussen ook een vaste international bij Ecuador. Die goede prestaties zijn niet onopgemerkt gebleven. Zo werd Ordoñez de voorbije weken gelinkt aan verschillende Europese ploegen. En volgens het Zuid-Amerikaanse BolaVip staat zijn naam ook bij Arsenal FC op de verlanglijst.

Transfer van 30 miljoen

De Gunners dreigen William Saliba kwijt te spelen nu die steeds nadrukkelijker flirt met een overstap naar Real Madrid en zouden dus naar geschikte alternatieven in de defensie lonken. Daarbij zou dus ook de naam van Ordoñez op het lijstje zijn gezet. En zelfs al blijft Saliba op post, wordt de Ecuadoraan bestempeld als een interessant target voor de lange termijn. Uitkijken dus of straks een concreet bod vanuit Londen binnenkomt. De genoemde bron maakt alvast gewag van een transfersom die rond de 30 miljoen euro schommelt.

Ordoñez gaat minstens 30 miljoen euro opbrengen ...

Meest recent

'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

114
114
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

41
41
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

17
17
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

186
186
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

63
63
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

228
228
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

126
126
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

183
183
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

62
62
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

239
239
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

299
299
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

52
52
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

157
157
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

89
89
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

215
215
Genk grijpt 6de plaats! AA Gent in nesten na zware nederlaag

Met nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie, heeft KRC Genk een grote stap gezet ...

194
194
Eén dissonant bij sterk Anderlecht: "Altijd foute keuze"

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond nog eens ouderwets uitgehaald in eigen huis. Zo werd OH Leuven op ...

206
206
De Winter cruciaal in late zege Milan, uitschuiver zwak Ajax

In de strijd om de Italiaanse Champions League-tickets heeft AC Milan nipt averij voorkomen. Na een ...

26
26
'Vette jackpot voor Genk: Man City springt in de dans'

KRC Genk kon ook zondagmiddag in het cruciale duel tegen AA Gent geen beroep doen op Kos Karetsas in ...

220
220
"Kwaad naar erger" - zware transferkater bij Club Brugge

Club Brugge haalde afgelopen zomer opnieuw verschillende verse krachten in huis. Een aantal van die ...

291
291
WK-selectie Duivels: grote Anderlecht-verrassing Garcia?

Eind deze maand staat voor de Rode Duivels een belangrijke afspraak op het programma met oog op het ...

301
301
'Deal van 30 miljoen: Barça verzilvert zege met toptransfer'

FC Barcelona heeft zaterdagnamiddag een belangrijke zege geboekt in La Liga. De Catalanen haalden ...

153
153
Hayen wisselt drie keer, cruciaal duo terug bij Gent

Money time is aangebroken in de strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs en ...

48
48
Krop in keel: Lukaku breekt voor camera's, Italiaanse pers vol lof

Romelu Lukaku heeft zich zaterdagavond tot de grote held gekroond bij SSC Napoli. Met een doelpunt ...

110
110
Pijnlijke uitschuiver in strijd om PO I: "Een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

146
146

Meer sportnieuws