'Liverpool gaat all-in op target van 70 miljoen'

door
'Liverpool gaat all-in op target van 70 miljoen'

Liverpool FC wil dit seizoen weer meedoen voor de prijzen en blijft daarom speuren naar versterking voor de selectie van coach Jürgen Klopp. Maar in de voorbije weken kregen de Reds twee behoorlijke dompers te slikken op de mercato. En dus werden inmiddels enkele alternatieve pistes geactiveerd op Anfield.

Liverpool wist eerder deze transferperiode al toe te slaan. Met wereldkampioen Alexis Mac Allister werd alvast een extra kracht voor het middenveld vastgelegd, daarnaast werd spelmaker Dominik Szoboszlai voor de nodige miljoenen overgenomen van RB Leipzig. Desondanks is nog meer versterking op het middenveld nodig.

Afgetroefd door Chelsea

Zo lieten de Reds heel wat middenvelders vertrekken deze zomer. De aflopende contracten van James Milner en Naby Keita werden immers niet verlengd, terwijl de huurbeurt van Arthur Melo werd stopgezet. Jordan Henderson en Fabinho zwichtten op hun beurt dan weer voor de miljoenen vanuit Saud-Arabië.

Een extra middenvelder is dus geen overbodige luxe. Daarvoor hadden Klopp hun zinnen gezet op Moises Caicedo en Roméo Lavia. Maar op enkele dagen tijd werd Liverpool voor beide spelers afgetroefd door Chelsea FC. En worden nu alternatieve pistes bewandeld.

Sterkhouder uit PL

Zo zouden de Reds hun zinnen hebben gezet op een miljoenentransfer binnen de eigen Premier League. Volgens Football Insider is het vizier immers op Cheick Doucouré. De Malinees is momenteel één van de vaste sterkhouders bij Crystal Palace. Daar zou men maar liefst 70 miljoen euro eisen voor de middenvelder. Het valt te betwijfelen of Liverpool zo'n bedrag zal ophoesten, maar de club zou wel van plan zijn om all-in te gaan voor zijn komst.

POLL: Liverpool is dit seizoen géén titelkandidaat ...

Meest recent

Knaltransfer? Mokio geeft interesse grootmacht toe

Jorthy Mokio kon in het verleden al naar FC Barcelona en na zijn topseizoen bij Ajax is de interesse ...

7
7
'Bizar: club verneemt deal met AA Gent via sociale media'

Bij AA Gent maken ze zich op voor het nieuwe seizoen. Voor de A-ploeg wordt het nog afwachten of ze ...

35
35
'Kogel door de kerk: datum intrede Alonso bij Real bekend'

Bij Real Madrid rommelde het de voorbije weken. De uitschakeling in de kwartfinales van de Champions ...

24
24
Goudhaantje stuurt aan op vertrek bij Westerlo

Westerlo maakt nog een waterkansje op een Europees ticket, maar dan moet het vrijdagavond wel winnen ...

37
37
Vanhaezebrouck onthult aanbiedingen Duivels en buitenland

Zien we Hein Vanhaezebrouck volgend seizoen terug in een dugout? Na zijn vertrek bij AA Gent nam de ...

57
57
De Mil komt met onheilspellende boodschap voor Charleroi

Charleroi is goed op weg om de Europe Play-Off naar zich toe te trekken. Op drie speeldagen voor het ...

38
38
Coucke poseert in Parijs, fan reageert met scherpe oproep

Marc Coucke heeft een weekend met twee gezichten achter de rug. Zondag zag de grote baas van ...

349
349
'Napoli of MLS? Dit is de prioriteit van De Bruyne'

De toekomst van Kevin De Bruyne blijft voor heel wat beroering zorgen. Zolang de Rode Duivel nergens ...

80
80
'Atletico wil verbazen: pikante transfer bij Barça'

FC Barcelona kreeg deze week een mokerslag met de uitschakeling door Inter in de halve finale van de ...

73
73
Transferplan onthuld: deze verdediger moet RSCA redden

Anderlecht staat voor een defensieve heropbouw nu Jan Vertonghen stopt en Adryelson vertrekt. ...

223
223
Keert ex-Rode Duivel terug naar Jupiler Pro League?

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden. Achter de schermen ...

95
95
Standard verrast: dit ‘vergeten’ talent blijft tot 2028

Bij Standard blijft er heel wat onzekerheid heersen naar volgend seizoen toe. Het blijft wachten op ...

76
76
Kuyt doet boekje open: schrijnende situatie Beerschot

Zaterdag krijgt Beerschot het bezoek van Cercle Brugge. Met die wedstrijd zet het een punt achter ...

218
218
'AA Gent verrast: doelpuntenmachine moet vertrekken'

Bij AA Gent bleek de voorbije weken en maanden dat er nog veel werk aan de winkel is. De prestaties ...

551
551
'Club wrijft zich in de handen: goudhaantje blijft'

Er lijkt Club Brugge een zeer drukke transferzomer te wachten te staan. Door de sterke prestaties in ...

830
830
'Peperdure transfer Barça: ideale aanvulling op Yamal'

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League na een sensationeel tweeluik tegen ...

212
212
Tóch vertrek bij Genk? Vader Karetsas doet boekje open

KRC Genk lijkt dan toch naast de landstitel te grijpen, maar legde in de voorbije maanden wel een ...

797
797
'Arsenal richt zicht na CL-uitschakeling op sterkhouder Club'

Arsenal FC sneuvelde woensdagavond in de halve finales van de Champions League. Om volgend seizoen ...

477
477
Engelse finale in Europa League, Chelsea treft Real Betis

De Europa League krijgt dit seizoen een volledige Engelse finale. Manchester United en Tottenham ...

104
104
Ballon d'Or 2025: nieuwe favoriet na halve finales UCL

De ontknoping van het seizoen nadert zijn climax in zowat alle grote competities. Zo zijn sinds deze ...

219
219

Meer sportnieuws