'Deze 3 steraanwinsten wil Newcastle in de zomer halen'

door
'Deze 3 steraanwinsten wil Newcastle in de zomer halen'

'The sky is the limit', dat lijkt dezer dagen het adagium bij Newcastle United te zijn. Met nog vijf wedstrijden te spelen staan de Magpies op een knappe derde plaats in de Premier League en daardoor is kwalificatie voor de Champions League zeer dichtbij. In het kampioenenbal zullen ze geen mal figuur willen slaan en dus gaan de steenrijke Saudische eigenaars in de zomer wellicht weer zwaar investeren.


Vorige zomer lieten ze al eens de spierballen rollen door 70 miljoen euro op tafel te leggen voor Alexander Isak, maar komende zomer komt er ook een stevig transferoffensief aan. Volgens Fichajes staan drie bekende namen op het verlanglijstje. Bij Arsenal wil Newcastle Kieran Tierney weghalen om de nieuwe linksachter te worden. De Schot verloor bij de Gunners zijn basisplaats door de komst van Zinchenko.

Daarnaast willen ze ook nog shoppen bij FC Barcelona. Ze zouden hun zinnen gezet hebben op Raphinha, die de voorbije seizoenen bij Leeds hoge ogen gooide in de Premier League maar zich in Camp Nou moeilijker kon doorzetten. Dat weerhoudt Newcastle niet om maar liefst 80 miljoen euro op tafel te leggen. In Barcelona zouden ze daarvoor weleens kunnen zwichten, want ze hebben in de aanval opties genoeg en ze hebben de centen nodig om een terugkeer van Lionel Messi te bekostigen.

CR7
Maar dé meest opvallende naam op het wenslijstje van Newcastle is die van Cristiano Ronaldo. De 38-jarige Portugees tekende vorige winter nog een megacontract bij Al-Nassr, maar wil daar alweer vertrekken. Gezien de Saudische banden zou Newcastle een logische stap zijn om terug te keren naar Europa en bovendien kan Ronaldo er ook zijn droom waarmaken om opnieuw Champions League te spelen.

POLL: Zou Newcastle met die transfers ver kunnen raken in de CL?

Meest recent

Vormer zet verrassende eerste stap in trainerscarrière

Vorige zomer zette Ruud Vormer op 36-jarige leeftijd een punt achter een rijkgevulde ...

63
63
TRANSFERUURTJE: 'Club houdt smaakmaker, 2 nieuwe targets Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

58
58
Beerschot schiet in actie: ‘Gesprekken met opvolger Kuyt’

Dirk Kuyt zal hoogstwaarschijnlijk aan het einde van het seizoen afscheid nemen van Beerschot. De ...

61
61
Kompany heeft duidelijke boodschap voor Belgische coaches

Vincent Kompany boekte een eerste succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester werd ...

35
35
KAA Gent slaat toe: contract tot 2027

KAA Gent heeft niet getwijfeld bij de contractsituatie van Abdoul Ayinde. Het 19-jarige talent is ...

40
40
‘Slapende reus in België: “Zelfde potentieel als Liverpool”

Club Brugge is al een tijdje de alleenheerser in België, maar Union SG en KRC Genk kloppen op ...

129
129
‘Bestemming KDB: Michèle Lacroix gespot op huizenjacht’

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne? De afgelopen weken werden verschillende opties naar voren ...

201
201
Knaltransfer? Mokio geeft interesse grootmacht toe

Jorthy Mokio kon in het verleden al naar FC Barcelona en na zijn topseizoen bij Ajax is de interesse ...

59
59
'Bizar: club verneemt deal met AA Gent via sociale media'

Bij AA Gent maken ze zich op voor het nieuwe seizoen. Voor de A-ploeg wordt het nog afwachten of ze ...

162
162
'Kogel door de kerk: datum intrede Alonso bij Real bekend'

Bij Real Madrid rommelde het de voorbije weken. De uitschakeling in de kwartfinales van de Champions ...

65
65
Goudhaantje stuurt aan op vertrek bij Westerlo

Westerlo maakt nog een waterkansje op een Europees ticket, maar dan moet het vrijdagavond wel winnen ...

80
80
Vanhaezebrouck onthult aanbiedingen Duivels en buitenland

Zien we Hein Vanhaezebrouck volgend seizoen terug in een dugout? Na zijn vertrek bij AA Gent nam de ...

94
94
De Mil komt met onheilspellende boodschap voor Charleroi

Charleroi is goed op weg om de Europe Play-Off naar zich toe te trekken. Op drie speeldagen voor het ...

66
66
Coucke poseert in Parijs, fan reageert met scherpe oproep

Marc Coucke heeft een weekend met twee gezichten achter de rug. Zondag zag de grote baas van ...

497
497
'Napoli of MLS? Dit is de prioriteit van De Bruyne'

De toekomst van Kevin De Bruyne blijft voor heel wat beroering zorgen. Zolang de Rode Duivel nergens ...

101
101
'Atletico wil verbazen: pikante transfer bij Barça'

FC Barcelona kreeg deze week een mokerslag met de uitschakeling door Inter in de halve finale van de ...

97
97
Transferplan onthuld: deze verdediger moet RSCA redden

Anderlecht staat voor een defensieve heropbouw nu Jan Vertonghen stopt en Adryelson vertrekt. ...

279
279
Keert ex-Rode Duivel terug naar Jupiler Pro League?

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden. Achter de schermen ...

132
132
Standard verrast: dit ‘vergeten’ talent blijft tot 2028

Bij Standard blijft er heel wat onzekerheid heersen naar volgend seizoen toe. Het blijft wachten op ...

104
104
Kuyt doet boekje open: schrijnende situatie Beerschot

Zaterdag krijgt Beerschot het bezoek van Cercle Brugge. Met die wedstrijd zet het een punt achter ...

262
262

Meer sportnieuws