'Belgische topclubs willen AS Roma aftroeven'

door
'Belgische topclubs willen AS Roma aftroeven'

De wintermercato nadert met rasse schreden en de meeste clubs hebben hun transferprioriteiten voor januari al min of meer bepaald. Stilaan worden ook de namen ingevuld op de verlanglijstjes en minstens één Belgische topclub lijkt al zeer hoog te mikken.

Volgens Tuttomercatoweb is er immers Belgische interesse voor Lorenzo Pirola. De voorbije weken zouden verschillende buitenlandse clubs bij Salernitana geïnformeerd hebben naar de 21-jarige verdediger, maar was vooral de interesse uit ons land zeer nadrukkelijk.

Club Brugge of Anderlecht?

Het is niet duidelijk om welke club het gaat, maar onder meer Anderlecht en Club Brugge zijn op zoek naar defensieve versterking. Voor Paars-Wit lijkt de Italiaanse belofteninternational echter veel te duur te zijn. Salernitana betaalde in de zomer nog 5 miljoen euro om Pirola over te nemen van Inter en zou in januari mikken op een transfersom van 8 à 10 miljoen.

Dat zijn bedragen die ze bij Club de voorbije jaren wel vlotjes op tafel legden. Een linksvoetige centrale verdediger om Mechele en Spileers het vuur aan de schenen te leggen zou bovendien precies zijn wat ze zoeken. Maar voor alle duidelijkheid: vanuit Italië wordt er niet bevestigd dat het om Club zou gaan.

AS Roma meldt zich ook

Bovendien lijkt de geïnteresseerde Belgische club niet al te hard te moeten hopen. AS Roma zou zich immers ook in de strijd mengen en naar die club hebben Pirola en Salernitana meer oren dan naar een overstap naar de Jupiler Pro League.

De Romeinen zoeken ook nog een linksvoetige verdediger en de voorbije dagen viel ook de naam van Arthur Theate al. Pirola zou echter een veel goedkopere optie zijn. De aanvoerder van Jong Italië kwam dit seizoen al tien keer in actie in de Serie A.

POLL: Zou hij voor Club een goede aanwinst zijn?

Meest recent

Beerschot schiet in actie: ‘Gesprekken met opvolger Kuyt’

Dirk Kuyt zal hoogstwaarschijnlijk aan het einde van het seizoen afscheid nemen van Beerschot. De ...

24
24
Kompany heeft duidelijke boodschap voor Belgische coaches

Vincent Kompany boekte een eerste succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester werd ...

18
18
KAA Gent slaat toe: contract tot 2027

KAA Gent heeft niet getwijfeld bij de contractsituatie van Abdoul Ayinde. Het 19-jarige talent is ...

26
26
‘Slapende reus in België: “Zelfde potentieel als Liverpool”

Club Brugge is al een tijdje de alleenheerser in België, maar Union SG en KRC Genk kloppen op ...

86
86
‘Bestemming KDB: Michèle Lacroix gespot op huizenjacht’

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne? De afgelopen weken werden verschillende opties naar voren ...

169
169
Knaltransfer? Mokio geeft interesse grootmacht toe

Jorthy Mokio kon in het verleden al naar FC Barcelona en na zijn topseizoen bij Ajax is de interesse ...

49
49
'Bizar: club verneemt deal met AA Gent via sociale media'

Bij AA Gent maken ze zich op voor het nieuwe seizoen. Voor de A-ploeg wordt het nog afwachten of ze ...

135
135
'Kogel door de kerk: datum intrede Alonso bij Real bekend'

Bij Real Madrid rommelde het de voorbije weken. De uitschakeling in de kwartfinales van de Champions ...

58
58
Goudhaantje stuurt aan op vertrek bij Westerlo

Westerlo maakt nog een waterkansje op een Europees ticket, maar dan moet het vrijdagavond wel winnen ...

68
68
Vanhaezebrouck onthult aanbiedingen Duivels en buitenland

Zien we Hein Vanhaezebrouck volgend seizoen terug in een dugout? Na zijn vertrek bij AA Gent nam de ...

88
88
De Mil komt met onheilspellende boodschap voor Charleroi

Charleroi is goed op weg om de Europe Play-Off naar zich toe te trekken. Op drie speeldagen voor het ...

60
60
Coucke poseert in Parijs, fan reageert met scherpe oproep

Marc Coucke heeft een weekend met twee gezichten achter de rug. Zondag zag de grote baas van ...

463
463
'Napoli of MLS? Dit is de prioriteit van De Bruyne'

De toekomst van Kevin De Bruyne blijft voor heel wat beroering zorgen. Zolang de Rode Duivel nergens ...

93
93
'Atletico wil verbazen: pikante transfer bij Barça'

FC Barcelona kreeg deze week een mokerslag met de uitschakeling door Inter in de halve finale van de ...

91
91
Transferplan onthuld: deze verdediger moet RSCA redden

Anderlecht staat voor een defensieve heropbouw nu Jan Vertonghen stopt en Adryelson vertrekt. ...

269
269
Keert ex-Rode Duivel terug naar Jupiler Pro League?

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden. Achter de schermen ...

124
124
Standard verrast: dit ‘vergeten’ talent blijft tot 2028

Bij Standard blijft er heel wat onzekerheid heersen naar volgend seizoen toe. Het blijft wachten op ...

94
94
Kuyt doet boekje open: schrijnende situatie Beerschot

Zaterdag krijgt Beerschot het bezoek van Cercle Brugge. Met die wedstrijd zet het een punt achter ...

250
250
'AA Gent verrast: doelpuntenmachine moet vertrekken'

Bij AA Gent bleek de voorbije weken en maanden dat er nog veel werk aan de winkel is. De prestaties ...

706
706
'Club wrijft zich in de handen: goudhaantje blijft'

Er lijkt Club Brugge een zeer drukke transferzomer te wachten te staan. Door de sterke prestaties in ...

949
949

Meer sportnieuws