'Miljoenenbod onderweg op smaakmaker Antwerp'

door
'Miljoenenbod onderweg op smaakmaker Antwerp'

Het heeft de nodige moeite gekost, maar Antwerp FC slaagde er donderdag toch in om zijn eerste Europese opdracht tot een goed einde te brengen. De Great Old blijft dus op koers om de poulefase van de Conference League te halen. Maar ondertussen is RAFC ook nog actief op de zomerse transfermarkt.


Antwerp legde zijn sportieve lot onlangs in handen van Marc Overmars en die liet al van zich spreken op de transfermarkt. Het kroonjuweel van de zomermercato is tot dusver Toby Alderweireld. Daarnaast werd met Vincent Janssen ook een spits met naam en faam binnengehaald. En de jonge Duitser Christopher Scott moet op de Bosuil gaan bewijzen waarom hij bij Bayern München als een groot talent werd bestempeld. En met Gaston Avila werd vorige week een nieuwe linksback overgenomen van Boca Juniors.

Voorzitter Paul Gheysens liet echter al verstaan dat er nog meer versterking zal volgen. Zo lijkt met Arbnor Muja alvast een extra flankaanvaller onderweg. De 23-jarige Kosovaar zou de overstap maken van FC Drita, donderdag nog de tegenstander van dienst. En de komst van een extra flankaanvaller is geen overbodige luxe. Onze redactie meldde onlangs immers al dat Manuel Benson deze zomer wel eens zou kunnen vertrekken. Het Burnley FC van coach Vincent Kompany is alvast een grote kandidaat om hem over te nemen.

4 MILJOEN
De eerste pogingen van de Engelse tweedeklassers draaiden echter op niets uit. Maar Burnley, dat vrijdagavond zijn seizoen opende met een zege op Huddersfield, geeft niet op. Volgens journalist Sacha Tavolieri is inmiddels een nieuw bod in de maak. Zo zouden de Clarets dit keer liefst 4 miljoen euro, bonussen inclusief, bieden. Een aardig bedrag dat wel eens tot een doorbraak zou kunnen leiden.

POLL: Waar heeft Antwerp momenteel het meeste nood aan?

Meest recent

‘Slapende reus in België: “Zelfde potentieel als Liverpool”

Club Brugge is al een tijdje de alleenheerser in België, maar Union SG en KRC Genk kloppen op ...

3
3
‘Bestemming KDB: Michèle Lacroix gespot op huizenjacht’

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne? De afgelopen weken werden verschillende opties naar voren ...

35
35
Knaltransfer? Mokio geeft interesse grootmacht toe

Jorthy Mokio kon in het verleden al naar FC Barcelona en na zijn topseizoen bij Ajax is de interesse ...

24
24
'Bizar: club verneemt deal met AA Gent via sociale media'

Bij AA Gent maken ze zich op voor het nieuwe seizoen. Voor de A-ploeg wordt het nog afwachten of ze ...

70
70
'Kogel door de kerk: datum intrede Alonso bij Real bekend'

Bij Real Madrid rommelde het de voorbije weken. De uitschakeling in de kwartfinales van de Champions ...

40
40
Goudhaantje stuurt aan op vertrek bij Westerlo

Westerlo maakt nog een waterkansje op een Europees ticket, maar dan moet het vrijdagavond wel winnen ...

43
43
Vanhaezebrouck onthult aanbiedingen Duivels en buitenland

Zien we Hein Vanhaezebrouck volgend seizoen terug in een dugout? Na zijn vertrek bij AA Gent nam de ...

69
69
De Mil komt met onheilspellende boodschap voor Charleroi

Charleroi is goed op weg om de Europe Play-Off naar zich toe te trekken. Op drie speeldagen voor het ...

44
44
Coucke poseert in Parijs, fan reageert met scherpe oproep

Marc Coucke heeft een weekend met twee gezichten achter de rug. Zondag zag de grote baas van ...

392
392
'Napoli of MLS? Dit is de prioriteit van De Bruyne'

De toekomst van Kevin De Bruyne blijft voor heel wat beroering zorgen. Zolang de Rode Duivel nergens ...

84
84
'Atletico wil verbazen: pikante transfer bij Barça'

FC Barcelona kreeg deze week een mokerslag met de uitschakeling door Inter in de halve finale van de ...

77
77
Transferplan onthuld: deze verdediger moet RSCA redden

Anderlecht staat voor een defensieve heropbouw nu Jan Vertonghen stopt en Adryelson vertrekt. ...

241
241
Keert ex-Rode Duivel terug naar Jupiler Pro League?

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden. Achter de schermen ...

102
102
Standard verrast: dit ‘vergeten’ talent blijft tot 2028

Bij Standard blijft er heel wat onzekerheid heersen naar volgend seizoen toe. Het blijft wachten op ...

85
85
Kuyt doet boekje open: schrijnende situatie Beerschot

Zaterdag krijgt Beerschot het bezoek van Cercle Brugge. Met die wedstrijd zet het een punt achter ...

234
234
'AA Gent verrast: doelpuntenmachine moet vertrekken'

Bij AA Gent bleek de voorbije weken en maanden dat er nog veel werk aan de winkel is. De prestaties ...

611
611
'Club wrijft zich in de handen: goudhaantje blijft'

Er lijkt Club Brugge een zeer drukke transferzomer te wachten te staan. Door de sterke prestaties in ...

885
885
'Peperdure transfer Barça: ideale aanvulling op Yamal'

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League na een sensationeel tweeluik tegen ...

224
224
Tóch vertrek bij Genk? Vader Karetsas doet boekje open

KRC Genk lijkt dan toch naast de landstitel te grijpen, maar legde in de voorbije maanden wel een ...

839
839
'Arsenal richt zicht na CL-uitschakeling op sterkhouder Club'

Arsenal FC sneuvelde woensdagavond in de halve finales van de Champions League. Om volgend seizoen ...

487
487

Meer sportnieuws