'Club Brugge gaat hard: oude bekende uit PL op komst'

door
'Club Brugge gaat hard: oude bekende uit PL op komst'

Club Brugge maakte woensdag de aanstelling van Carl Hoefkens als nieuwe hoofdcoach bekend. Nu de sportieve omkadering vastligt, kan de landskampioen zich volledig toeleggen op het ontrollen van de transferplannen. En wat dat betreft laat de landskampioen er geen gras over groeien.


Blauw-Zwart zal tijdens de zomermercato vooral het aanvallende compartiment van extra kwaliteit moeten voorzien. Het contract van Bas Dost wordt immers niet verlengd, de huurovereenkomst van Sargis Adamyan loopt af, Noa Lang aast op een stap hogerop en ook Charles De Ketelaere sluit een transfer niet uit. Met Ferran Jugtla, die de overstap zou maken van FC Barcelona B, lijkt alvast een nieuwe centrumaanvaller onderweg. Maar daar blijft het niet bij, zo zou Club ook al werk maken van een nieuwe flankaanvaller.

Griekse media als Sport24 en Metrosport beweren namelijk dat de Bruggelingen zich opnieuw aan het front hebben gemeld voor Christos Tzolis. De 20-jarige Griekse international was anderhalf jaar geleden al nadrukkelijk in beeld op Jan Breydel, maar ondanks concrete onderhandelingen met zijn toenmalige werkgever PAOK bleef een akkoord toen uit. Vorige zomer besloot Tzolis dan maar om voor een avontuur in de Premier League te kiezen en ging hij bij Norwich City aan de slag.

ONDERHANDELINGEN LOPEN
Daar bleef zijn doorbraak echter uit en bovendien konden de Canaris de degradatie niet voorkomen. Hierdoor ziet Club zijn kans schoon. Bovengenoemde bronnen melden dat de onderhandelingen alvast lopen. Een huurbeurt met aankoopoptie zou het meest voor de hand liggend zijn, maar ook een definitieve transfer is niet uitgesloten. Tzolis zelf wil vooral meer minuten maken. En het vooruitzicht op Champions League-voetbal zou hem ook wel charmeren.

POLL: Club Brugge is nu al topfavoriet voor de titel van volgend seizoen ...

Meest recent

KAA Gent slaat toe: contract tot 2027

KAA Gent heeft niet getwijfeld bij de contractsituatie van Abdoul Ayinde. Het 19-jarige talent is ...

1
1
‘Slapende reus in België: “Zelfde potentieel als Liverpool”

Club Brugge is al een tijdje de alleenheerser in België, maar Union SG en KRC Genk kloppen op ...

47
47
‘Bestemming KDB: Michèle Lacroix gespot op huizenjacht’

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne? De afgelopen weken werden verschillende opties naar voren ...

108
108
Knaltransfer? Mokio geeft interesse grootmacht toe

Jorthy Mokio kon in het verleden al naar FC Barcelona en na zijn topseizoen bij Ajax is de interesse ...

39
39
'Bizar: club verneemt deal met AA Gent via sociale media'

Bij AA Gent maken ze zich op voor het nieuwe seizoen. Voor de A-ploeg wordt het nog afwachten of ze ...

102
102
'Kogel door de kerk: datum intrede Alonso bij Real bekend'

Bij Real Madrid rommelde het de voorbije weken. De uitschakeling in de kwartfinales van de Champions ...

51
51
Goudhaantje stuurt aan op vertrek bij Westerlo

Westerlo maakt nog een waterkansje op een Europees ticket, maar dan moet het vrijdagavond wel winnen ...

55
55
Vanhaezebrouck onthult aanbiedingen Duivels en buitenland

Zien we Hein Vanhaezebrouck volgend seizoen terug in een dugout? Na zijn vertrek bij AA Gent nam de ...

80
80
De Mil komt met onheilspellende boodschap voor Charleroi

Charleroi is goed op weg om de Europe Play-Off naar zich toe te trekken. Op drie speeldagen voor het ...

49
49
Coucke poseert in Parijs, fan reageert met scherpe oproep

Marc Coucke heeft een weekend met twee gezichten achter de rug. Zondag zag de grote baas van ...

428
428
'Napoli of MLS? Dit is de prioriteit van De Bruyne'

De toekomst van Kevin De Bruyne blijft voor heel wat beroering zorgen. Zolang de Rode Duivel nergens ...

90
90
'Atletico wil verbazen: pikante transfer bij Barça'

FC Barcelona kreeg deze week een mokerslag met de uitschakeling door Inter in de halve finale van de ...

85
85
Transferplan onthuld: deze verdediger moet RSCA redden

Anderlecht staat voor een defensieve heropbouw nu Jan Vertonghen stopt en Adryelson vertrekt. ...

252
252
Keert ex-Rode Duivel terug naar Jupiler Pro League?

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden. Achter de schermen ...

115
115
Standard verrast: dit ‘vergeten’ talent blijft tot 2028

Bij Standard blijft er heel wat onzekerheid heersen naar volgend seizoen toe. Het blijft wachten op ...

88
88
Kuyt doet boekje open: schrijnende situatie Beerschot

Zaterdag krijgt Beerschot het bezoek van Cercle Brugge. Met die wedstrijd zet het een punt achter ...

243
243
'AA Gent verrast: doelpuntenmachine moet vertrekken'

Bij AA Gent bleek de voorbije weken en maanden dat er nog veel werk aan de winkel is. De prestaties ...

653
653
'Club wrijft zich in de handen: goudhaantje blijft'

Er lijkt Club Brugge een zeer drukke transferzomer te wachten te staan. Door de sterke prestaties in ...

915
915
'Peperdure transfer Barça: ideale aanvulling op Yamal'

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League na een sensationeel tweeluik tegen ...

240
240
Tóch vertrek bij Genk? Vader Karetsas doet boekje open

KRC Genk lijkt dan toch naast de landstitel te grijpen, maar legde in de voorbije maanden wel een ...

865
865

Meer sportnieuws