'Tegenstander bespioneren? Werder Bremen is wel heel erg creatief'

door
'Tegenstander bespioneren? Werder Bremen is wel heel erg creatief'

De Duitse club Werder Bremen geeft toe een drone gebruikt te hebben in aanloop naar het duel tegen Hoffenheim van afgelopen woensdag. Dat duel eindigde op een 1-1-gelijkspel. Dat heeft sportief directeur van Werder Bremen Frank Baumann vandaag bekendgemaakt op de clubwebsite.

Tijdens de laatste training voor de competitiematch tegen Werder Bremen merkten enkele Hoffenheim-spelers een drone op boven hun hoofden. Volgens Hoffenheim was hiervoor geen toestemming gegeven, en ze stapten prompt naar de politie.In het onderzoek werd al snel gekeken naar tegenstander Werder Bremen. Frank Baumann, sportief directeur bij Bremen, geeft toe dat zijn club verantwoordelijk is voor het incident. 

“Een scout wou informatie verzamelen vanop de training van Hoffenheim en gebruikte daarom voor een korte periode een drone. Deze drone vloog nooit over het terrein en er was geen gevaar voor de spelers”, klinkt het bij Baumann, die benadrukt dat alles al uitgeklaard is. “We hebben niets illegaal gedaan. We hebben de zaak al met Hoffenheim besproken, en alles is geregeld. We willen ons verontschuldigen voor het ongemak bij de spelers.”

POLL: Verdienen de Duitsers een sanctie voor deze actie?

Meest recent

‘Slapende reus in België: “Zelfde potentieel als Liverpool”

Club Brugge is al een tijdje de alleenheerser in België, maar Union SG en KRC Genk kloppen op ...

14
14
‘Bestemming KDB: Michèle Lacroix gespot op huizenjacht’

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne? De afgelopen weken werden verschillende opties naar voren ...

52
52
Knaltransfer? Mokio geeft interesse grootmacht toe

Jorthy Mokio kon in het verleden al naar FC Barcelona en na zijn topseizoen bij Ajax is de interesse ...

25
25
'Bizar: club verneemt deal met AA Gent via sociale media'

Bij AA Gent maken ze zich op voor het nieuwe seizoen. Voor de A-ploeg wordt het nog afwachten of ze ...

80
80
'Kogel door de kerk: datum intrede Alonso bij Real bekend'

Bij Real Madrid rommelde het de voorbije weken. De uitschakeling in de kwartfinales van de Champions ...

42
42
Goudhaantje stuurt aan op vertrek bij Westerlo

Westerlo maakt nog een waterkansje op een Europees ticket, maar dan moet het vrijdagavond wel winnen ...

44
44
Vanhaezebrouck onthult aanbiedingen Duivels en buitenland

Zien we Hein Vanhaezebrouck volgend seizoen terug in een dugout? Na zijn vertrek bij AA Gent nam de ...

70
70
De Mil komt met onheilspellende boodschap voor Charleroi

Charleroi is goed op weg om de Europe Play-Off naar zich toe te trekken. Op drie speeldagen voor het ...

44
44
Coucke poseert in Parijs, fan reageert met scherpe oproep

Marc Coucke heeft een weekend met twee gezichten achter de rug. Zondag zag de grote baas van ...

403
403
'Napoli of MLS? Dit is de prioriteit van De Bruyne'

De toekomst van Kevin De Bruyne blijft voor heel wat beroering zorgen. Zolang de Rode Duivel nergens ...

86
86
'Atletico wil verbazen: pikante transfer bij Barça'

FC Barcelona kreeg deze week een mokerslag met de uitschakeling door Inter in de halve finale van de ...

80
80
Transferplan onthuld: deze verdediger moet RSCA redden

Anderlecht staat voor een defensieve heropbouw nu Jan Vertonghen stopt en Adryelson vertrekt. ...

244
244
Keert ex-Rode Duivel terug naar Jupiler Pro League?

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden. Achter de schermen ...

107
107
Standard verrast: dit ‘vergeten’ talent blijft tot 2028

Bij Standard blijft er heel wat onzekerheid heersen naar volgend seizoen toe. Het blijft wachten op ...

86
86
Kuyt doet boekje open: schrijnende situatie Beerschot

Zaterdag krijgt Beerschot het bezoek van Cercle Brugge. Met die wedstrijd zet het een punt achter ...

235
235
'AA Gent verrast: doelpuntenmachine moet vertrekken'

Bij AA Gent bleek de voorbije weken en maanden dat er nog veel werk aan de winkel is. De prestaties ...

621
621
'Club wrijft zich in de handen: goudhaantje blijft'

Er lijkt Club Brugge een zeer drukke transferzomer te wachten te staan. Door de sterke prestaties in ...

893
893
'Peperdure transfer Barça: ideale aanvulling op Yamal'

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League na een sensationeel tweeluik tegen ...

228
228
Tóch vertrek bij Genk? Vader Karetsas doet boekje open

KRC Genk lijkt dan toch naast de landstitel te grijpen, maar legde in de voorbije maanden wel een ...

846
846
'Arsenal richt zicht na CL-uitschakeling op sterkhouder Club'

Arsenal FC sneuvelde woensdagavond in de halve finales van de Champions League. Om volgend seizoen ...

491
491

Meer sportnieuws