Club vermijdt 'crisis': "Moet je binnenskamers aanpakken"

door
Club vermijdt 'crisis':

Club Brugge heeft donderdagavond een bijzonder deugddoende overwinning geboekt. In de Conference League haalde Blauw-Zwart het immers met het kleinste verschil van Bodo/Glimt: 0-1. Daarmee kwam meteen een einde aan het reeksje van 1-1-gelijke spelen.

De Bruggelingen waren behoorlijk goed aan het nieuwe seizoen begonnen, maar sinds de interland-break heeft de meervoudige landskampioen het behoorlijk lastig. Na de moeilijke thuisoverwinning tegen Charleroi kon Club geen enkele wedstrijd meer winnen.

Zondag eindigde de partij tegen STVV al voor de vierde keer op rij op 1-1, daarvan speelde Blauw-Zwart er drie op eigen veld. Bovendien lukte het de Bruggelingen niet meer om de nul te houden. De laatste clean-sheet dateerde al van begin augustus.

Geen crisis

De nood aan een goede prestatie in Noorwegen was dus behoorlijk groot. Bij een nieuwe tegenvaller loerde de crisis immers om de hoek. Maar Club deed wat het moest. Het wist de zege dit keer wél over de streep te trekken en kon nog eens de nul houden.

Voorlopig lijk de rust dus weergekeerd. "Het is niet zo dat het ‘crisis’ was. Maar je weet als je met Club vier keer gelijk speelt, dat dit gecreëerd wordt", reageerde Hans Vanaken bij Het Laatste Nieuws. "Als Gent of Antwerp vier keer niet wint of scoort, is dat ook zo. Als spelers en trainer moet je weten hoe het werkt. En moet je dat binnenskamers aanpakken."

Werk voor de boeg

In Noorwegen kwam Club bij momenten wel goed weg. Zo moest Simon Mignolet uitpakken met meerdere reddingen. Coach Ronny Deila beseft dan ook dat er nog werk aan de winkel is. "Als je denkt dat we nu zomaar door de competitie zullen wandelen en kampioen worden… . De lat ligt heel hoog. Je kan kijken naar wat Club in het verleden allemaal gepresteerd heeft, maar je moet ook naar vorig seizoen kijken. Dat mag je niet vergeten. We willen voor drie bekers strijden, maar er is nog veel werk."

POLL: Club heeft een sterkere kern dan vorig seizoen ...

Meest recent

Storck stelt voorwaarde voor verlengd verblijf bij KVK

KV Kortrijk sluit zaterdagnamiddag zijn seizoen af met een thuiswedstrijd tegen STVV. Vervolgens kan ...

0
0
Zomers vertrek bij Genk? Tolu gooit kaarten op tafel

Behoudens een sensationele ommekeer, zal KRC Genk dan toch geen landskampioen worden. Desondanks kan ...

30
30
'Club bibbert: tweede grootmacht klopt aan voor Jashari'

Club Brugge houdt tijdens de zomermercato rekening met het vertrek van verschillende sterkhouders. ...

136
136
'Eerste transferbom in Premier League: EK-winnaar voor 60 miljoen'

De zomerse transferperiode gaat officieel pas begin volgende maand van start en in verschillende ...

24
24
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, toptransfer Bertaccini'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

178
178
Ulderink al weg bij Antwerp? ‘Dat beslist over toekomst’

Andries Ulderink werd aangesteld als de opvolger van de ontslagen Jonas De Roeck. De Nederlander was ...

114
114
Wouter Vandenhaute slaat snoeihard terug: “Klopt niet!”

Wouter Vandenhaute krijgt vaak de wind van voren bij RSC Anderlecht. De club kwam nu weer met een ...

110
110
'Pijnlijke exit Witsel: spectaculaire terugkeer stap dichter'

Axel Witsel miste vorig seizoen amper een minuut bij Atlético Madrid, maar dit seizoen duwde ...

136
136
'Dochter in grote paniek' Ex-Lierse speler doet horrorverhaal

Sportief gaat het de laatste tijd de slechte kant uit met Willem II. Vorige week werd onze ...

35
35
Hasi maakt Club Brugge-fans compleet met de grond gelijk

RSC Anderlecht verloor de bekerfinale met 2-1 van Club Brugge, maar na afloop ging het vooral over ...

468
468
Guardiola bespreekt transferopties Kevin De Bruyne

Kevin De Bruyne zal Manchester City aan het einde van het seizoen na tien jaar verlaten. De Rode ...

64
64
Georges-Louis Bouchez genadeloos voor Karim Belhocine

Karim Belhocine werd bij Francs Borains aangesteld met één doel: de club in de ...

54
54
'Transferbom bij Club Brugge: revelatie wil vertrekken'

Club Brugge stevent af op een drukke transferzomer, waarin tal van sterkhouders de kassa stevig ...

480
480
Straffe primeur bij Anderlecht? Hasi hakt knopen door

Hoewel het niks meer te winnen of te verliezen heeft wil RSC Anderlecht het seizoen liefst nog in ...

373
373
'Recordzomer bij Club Brugge: minstens 150 miljoen?'

Ongeacht een eventuele landstitel heeft Club Brugge alweer een boerenjaar achter de rug. Dat heeft ...

221
221
Boskamp stomverbaasd door JPL-topclub: "Compleet raadsel"

Nog drie speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs zitten erop, de titelstrijd nadert dus zijn ...

205
205
'Union zet zinnen op pikante transfer bij Club Brugge'

Union SG en Club Brugge zijn momenteel in een verwoede strijd om de landstitel verwikkeld. En ...

708
708
'Transferschok Donnarumma: titanenstrijd barst los'

Paris Saint-Germain plaatste zich deze week voor de finale van de Champions League en daar speelde ...

206
206
Gheysens in vieze papieren: verkoop Antwerp tóch op tafel?

Antwerp FC wil dit weekend op het veld van AA Gent een grote stap richting de vijfde plaats zetten. ...

369
369
Lukaku in, Hasi out? Vandenhaute gooit kaarten op tafel

Enkele dagen na de verloren bekerfinale tegen Club Brugge, heeft Anderlecht-voorzitter Wouter ...

640
640

Meer sportnieuws