Storck stelt voorwaarde voor verlengd verblijf bij KVK

door
Storck stelt voorwaarde voor verlengd verblijf bij KVK

KV Kortrijk sluit zaterdagnamiddag zijn seizoen af met een thuiswedstrijd tegen STVV. Vervolgens kan de degradant zich gaan toeleggen op de doorstart in de Challenger Pro League. Voorlopig is wel niet duidelijk met welke trainer dat moet gebeuren.

KVK heeft opnieuw een behoorlijk turbulent seizoen achter de rug. Nadat hij de Kerels vorig seizoen had verzekerd van het behoud, bleef Freyr Alexandersson aanvankelijk op post als hoofdcoach. Maar onder zijn bewind zakten de West-Vlamingen snel weer weg in het degradatiemoeras.

De IJslander werd in december dan ook bedankt voor bewezen diensten. Om hem op te volgen mocht Yves Vanderhaeghe aan zijn derde ambtstermijn in het Guldensporenstadion beginnen. Ook dat bleek echter geen succes. En dus werd ook hij al na enkele maanden op de keien gezet.

LEES OOK: Markante wissel eigen assistent: Stijnen geeft ware toedracht

Volgende week gesprek

Vervolgens werd met Bernd Storck opnieuw een oude bekende gestrikt. Die deed de hoop nog even oplaaien, maar sinds afgelopen weekend is de degradatie ook mathematisch een feit. En dus zal de club komend seizoen een doorstart op het tweede niveau na een verblijft van liefst 17 seizoenen in de Jupiler Pro League.

De vraag is nu of Storck, die in zijn korte periode aan het roer goed werk leverde, aan boord zal blijven. "Er is volgende week een gesprek voorzien, maar vanop afstand. Vorige week sprak ik al even met Ken Choo, de rechterhand van de eigenaar. Ik wil nu weten wat het plan, de visie en het budget zijn", stelt de trainer zijn voorwaarde bij Gazet van Antwerpen.

Andere visie nodig

De Duitser beseft dat voor promotie gaan strijden een andere aanpak vergt dan het vechten om het behoud. Maar daar heeft hij geen angst voor. "Kortrijk zal een niveau lager telkens de favoriet en de te kloppen ploeg zijn. Dat vergt een andere visie, een andere stijl ook. Ik heb daar zelf een plan voor, ook al werkte ik nog nooit op een lager niveau dan het hoogste", aldus Storck. Het zal echter vooral afwachten zijn of de trainer überhaupt wel betaalbaar blijft in de tweede divisie.

KVK moet alles doen om Storck te houden ...

Meest recent

'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

3
3
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

130
130
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

21
21
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

77
77
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

335
335
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

211
211
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

141
141
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

43
43
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

24
24
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

216
216
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

78
78
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

462
462
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

172
172
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

173
173
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

37
37
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

394
394
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

387
387
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

300
300
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

137
137
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

223
223
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

577
577
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

151
151
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

121
121
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

78
78
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

272
272

Meer sportnieuws