Storck stelt voorwaarde voor verlengd verblijf bij KVK

539 stemmen
Storck stelt voorwaarde voor verlengd verblijf bij KVK

KV Kortrijk sluit zaterdagnamiddag zijn seizoen af met een thuiswedstrijd tegen STVV. Vervolgens kan de degradant zich gaan toeleggen op de doorstart in de Challenger Pro League. Voorlopig is wel niet duidelijk met welke trainer dat moet gebeuren.

KVK heeft opnieuw een behoorlijk turbulent seizoen achter de rug. Nadat hij de Kerels vorig seizoen had verzekerd van het behoud, bleef Freyr Alexandersson aanvankelijk op post als hoofdcoach. Maar onder zijn bewind zakten de West-Vlamingen snel weer weg in het degradatiemoeras.

De IJslander werd in december dan ook bedankt voor bewezen diensten. Om hem op te volgen mocht Yves Vanderhaeghe aan zijn derde ambtstermijn in het Guldensporenstadion beginnen. Ook dat bleek echter geen succes. En dus werd ook hij al na enkele maanden op de keien gezet.

LEES OOK: Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Volgende week gesprek

Vervolgens werd met Bernd Storck opnieuw een oude bekende gestrikt. Die deed de hoop nog even oplaaien, maar sinds afgelopen weekend is de degradatie ook mathematisch een feit. En dus zal de club komend seizoen een doorstart op het tweede niveau na een verblijft van liefst 17 seizoenen in de Jupiler Pro League.

De vraag is nu of Storck, die in zijn korte periode aan het roer goed werk leverde, aan boord zal blijven. "Er is volgende week een gesprek voorzien, maar vanop afstand. Vorige week sprak ik al even met Ken Choo, de rechterhand van de eigenaar. Ik wil nu weten wat het plan, de visie en het budget zijn", stelt de trainer zijn voorwaarde bij Gazet van Antwerpen.

Andere visie nodig

De Duitser beseft dat voor promotie gaan strijden een andere aanpak vergt dan het vechten om het behoud. Maar daar heeft hij geen angst voor. "Kortrijk zal een niveau lager telkens de favoriet en de te kloppen ploeg zijn. Dat vergt een andere visie, een andere stijl ook. Ik heb daar zelf een plan voor, ook al werkte ik nog nooit op een lager niveau dan het hoogste", aldus Storck. Het zal echter vooral afwachten zijn of de trainer überhaupt wel betaalbaar blijft in de tweede divisie.

KVK moet alles doen om Storck te houden ...

Meest recent

Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

70
70
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

81
81
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

208
208
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

190
190
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

269
269
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

270
270
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

108
108
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

115
115
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

45
45
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

125
125
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

315
315
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

519
519
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

88
88
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

315
315
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

443
443
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

412
412
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

374
374
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

305
305
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

269
269
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

530
530
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

328
328
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

319
319
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

328
328
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

94
94
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

202
202

Meer sportnieuws