Storck stelt voorwaarde voor verlengd verblijf bij KVK

539 stemmen
Storck stelt voorwaarde voor verlengd verblijf bij KVK

KV Kortrijk sluit zaterdagnamiddag zijn seizoen af met een thuiswedstrijd tegen STVV. Vervolgens kan de degradant zich gaan toeleggen op de doorstart in de Challenger Pro League. Voorlopig is wel niet duidelijk met welke trainer dat moet gebeuren.

KVK heeft opnieuw een behoorlijk turbulent seizoen achter de rug. Nadat hij de Kerels vorig seizoen had verzekerd van het behoud, bleef Freyr Alexandersson aanvankelijk op post als hoofdcoach. Maar onder zijn bewind zakten de West-Vlamingen snel weer weg in het degradatiemoeras.

De IJslander werd in december dan ook bedankt voor bewezen diensten. Om hem op te volgen mocht Yves Vanderhaeghe aan zijn derde ambtstermijn in het Guldensporenstadion beginnen. Ook dat bleek echter geen succes. En dus werd ook hij al na enkele maanden op de keien gezet.

LEES OOK: Sam Kerkhofs kwam héél dicht bij deze club: "Mertens..."

Volgende week gesprek

Vervolgens werd met Bernd Storck opnieuw een oude bekende gestrikt. Die deed de hoop nog even oplaaien, maar sinds afgelopen weekend is de degradatie ook mathematisch een feit. En dus zal de club komend seizoen een doorstart op het tweede niveau na een verblijft van liefst 17 seizoenen in de Jupiler Pro League.

De vraag is nu of Storck, die in zijn korte periode aan het roer goed werk leverde, aan boord zal blijven. "Er is volgende week een gesprek voorzien, maar vanop afstand. Vorige week sprak ik al even met Ken Choo, de rechterhand van de eigenaar. Ik wil nu weten wat het plan, de visie en het budget zijn", stelt de trainer zijn voorwaarde bij Gazet van Antwerpen.

Andere visie nodig

De Duitser beseft dat voor promotie gaan strijden een andere aanpak vergt dan het vechten om het behoud. Maar daar heeft hij geen angst voor. "Kortrijk zal een niveau lager telkens de favoriet en de te kloppen ploeg zijn. Dat vergt een andere visie, een andere stijl ook. Ik heb daar zelf een plan voor, ook al werkte ik nog nooit op een lager niveau dan het hoogste", aldus Storck. Het zal echter vooral afwachten zijn of de trainer überhaupt wel betaalbaar blijft in de tweede divisie.

KVK moet alles doen om Storck te houden ...

Meest recent

'Liverpool helemaal los: stuntdeal bij Barça, bod van 115 mil'

Na een tegenvallend seizoen wil Liverpool FC in de komende jaargang opnieuw een gooi doen naar de ...

0
0
Potts debuteert bij Club: ploegmaats doen boekje open

Club Brugge heeft de competitie geopend met een vlotte 3-0-overwinning tegen KV Kortrijk. Daarbij ...

85
85
Vermeeren forceert plots sensationele transferwending

Arthur Vermeeren leek bij RB Leipzig opnieuw op weg naar de uitgang. Enkele maanden later ligt alles ...

132
132
'Genk lanceert nieuw offensief: dríé extra aanwinsten'

KRC Genk opent zondagnamiddag zijn nieuwe seizoen met een bezoek aan Zulte Waregem. Ondertussen ...

148
148
Club Brugge heeft nieuw 'monster': kranten gaan uit hun dak

Club Brugge is foutloos aan de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League begonnen. Vrijdagavond ...

358
358
Koffi of Chambaere? Hubert geeft zijn keuze prijs

Union SG zag Kjell Scherpen naar Ipswich Town in Engeland vertrekken en haalde Hervé Koffi ...

55
55
Vanaken looft aanwinst: "Ongelooflijk!"

Club Brugge won met 3-0 van KV Kortrijk. Een goede opener van het seizoen. De landskampioen had ...

559
559
Lee meteen lieveling bij Club: "Heb ik nog nooit meegemaakt"

Club Brugge heeft het seizoen geopend met een vlotte 3-0-zege tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart is nog ...

724
724
Efficiënt Club haalt na rust trekker over tegen kranig KVK

Club Brugge moest even op gang komen, maar maakte na rust toch komaf met een kranig KV Kortrijk. De ...

114
114
'Clement vangt bot: Standard eist 8 miljoen euro'

Als het van Philippe Clement afhangt, dan gaat hij deze zomer nog shoppen bij Standard. Dat meldt ...

291
291
Tzolis: "Daarom verliet ik Club voor Arsenal"

Bij Club Brugge zagen ze Christos Tzolis naar Arsenal vertrekken. Dat leverde 40 miljoen euro op. De ...

491
491
Club Brugge op voorsprong: Brugse fans schrikken even

Club Brugge en KV Kortrijk openden vanavond de Jupiler Pro League. De eerste 45 minuten liggen ...

214
214
"Ik verlaat Anderlecht komende zomer niét"

Bij RSC Anderlecht was het de afgelopen jaren een komen en gaan van spelers. Vaak waren spelers al ...

450
450
Standard hoopt op nieuwe sensatie: "Enorme club"

Standard plukte Salieu Drammeh voor ruim twee miljoen euro weg bij het Noorse Lillestrøm SK. ...

175
175
Stevige bom onder spraakmakend huwelijk Cristiano Ronaldo?

Cristiano Ronaldo blijft ook na zijn 40ste de debatten beheersen. De Portugees staat voor een ...

97
97
Madou maakt volgende ingaande transfer Club Brugge bekend

Club Brugge staat op het punt om een nieuwe opvallende zomertransfer af te ronden. De Spaanse ...

533
533
Jupiler Pro League met 5 jonge parels: van RSCA tot Club Brugge

Alle jaren horen we hetzelfde cliché: de competitie is kwalitatief armer geworden. De Jupiler ...

312
312
'Na Club Brugge-akkoord: ongeziene wending rond Adedeji'

Na zijn akkoord met Club Brugge leek Noah Adedeji-Sternberg op weg naar de uitgang bij KRC Genk. ...

1553
1553
Ruben Van Gucht zorgt voor enorme relationele schokgolf

Ruben Van Gucht blijft een naam die reacties uitlokt. De sportjournalist haalt al jaren de ...

96
96
Club Brugge - KV Kortrijk: Leko voert twee wissels door

Club Brugge en KV Kortrijk openen vanavond de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart wil na de nederlaag in ...

124
124
Standard stalt verdediger bij andere Belgische club

Bij Standard kenden ze al een zeer drukke zomermercato. Sportief directeur Marc Wilmots wist al de ...

63
63
Biancone geeft smaakmaker RSCA raad: "Nog jaar blijven"

Bij RSC Anderlecht verloren ze met Thorgan Hazard en Nathan De Cat twee sterkhouders, Keisuke Goto ...

505
505
Sommer geeft toe: “Die club was ook een optie”

Club Brugge pakte stevig uit door Yann Sommer transfervrij aan te trekken. Hij was vorig jaar nog ...

462
462
'Anderlecht hakt volgende week knoop door over transfer'

RSC Anderlecht gaat zich nog roeren op de transfermarkt. Sportief directeur Antoine Sibierski gaat ...

351
351
Club Brugge moet opletten: "Kijk naar Union en Anderlecht"

KV Kortrijk opent zijn seizoen vanavond met een duel in en tegen Club Brugge. Dat lijkt een ...

379
379

Meer sportnieuws