Zomers vertrek bij Genk? Tolu gooit kaarten op tafel

door
Zomers vertrek bij Genk? Tolu gooit kaarten op tafel

Behoudens een sensationele ommekeer, zal KRC Genk dan toch geen landskampioen worden. Desondanks kan Tolu Arokodare terugblikken op een uitstekend seizoen. De kans is groot dat hij die goede prestaties weldra verzilverd met een toptransfer.

Ondanks de instorting in de Play-Offs, wil Genk volgend seizoen verder bouwen op de huidige ploeg. Zo is het bedoeling om jonge sterkhouders als Kos Karetsas en Matte Smets nog minstens een jaar te houdenOndertussen wordt met Chelsea onderhandeld over een verlengde huurbeurt van Mike Penders, het contract van Bryan Heynen werd zelfs al verlengd.

LEES OOK: Transferbom! 'Anderlecht vol voor terugkeer Duranville'

Topschutter naar uitgang

Head of Football Dimitri De Condé liet onlangs wel verstaan dat met twee spelers afspraken zijn gemaakt over een eventueel vertrek: Zakaria El Ouahdi en Arokodare. Die eerste flirtte vorige zomer al met een overgang naar SL Benfica en zal ongetwijfeld op nog meer verlanglijstjes staan na zijn goede prestaties van dit seizoen.

Dat kan echter ook gezegd worden over Arokodare. De Nigeriaanse spits is onder coach Thorsten Fink helemaal open gebloeid en is goed op weg om zich tot topschutter van de Jupiler Pro League te kronen. Tolu was dit seizoen al goed voor 22 goals en 7 assists over alle competities heen.

Geruchtenmolen op toerental

Die goede statistieken leverden hem inmiddels zijn eerste caps voor de nationale ploeg van Nigeria op. En de nog altijd maar 24-jarige aanvaller zal zonder twijfel ook al op de verlanglijstjes van verschillende buitenlandse ploegen staan. De kans is dan ook groot dat hij tijdens de zomermercato een nieuwe stap voorwaarts zet.

Al kan hij daar zelf nog geen uitsluitsel over geven. "Ik zie overal nieuws opduiken. Het is leuk om te lezen, soms zelfs verrassend", klinkt het bij Het Laatste Nieuws. "Het is allemaal mooi, want wie ben ik? Ik blijf gefocust op mijn spel. Ik besef: als ik goed presteer, zal de interesse toenemen."

Geen kansen laten liggen

In ieder geval staat de spits wel open voor een mooie transfer. "Als de kans komt, moet ik zorgen dat ik klaar ben. Je weet niet hoe vaak een trein passeert. Daarom wil ik geen kansen laten liggen", is hij eerlijk. Een terugkeer naar de Bundesliga, waar hij eerder nog een lastig seizoen had bij FC Köln, sluit hij ook niet uit. Tenminste toch niet voor de Duitse topclubs. Ook op een lucratieve overgang naar Saudi-Arabië zegt Tolu niet op voorhand 'neen'.

Hoeveel zou Tolu momenteel moeten kosten?

Meest recent

Done deal: Anderlecht kondigt eerste wintertransfer aan

Terwijl de spelers van RSC Anderlecht momenteel de tweede seizoenshelft voorbereiden op Spaanse ...

8
8
'Real flikt het weer: wereldster transfervrij naar Madrid'

Real Madrid wist de voorbije jaren heel wat topspelers op transfervrije basis binnen te halen. En ...

22
22
'De Mil weet genoeg: vijftal moet weg bij AA Gent'

Bij KAA Gent is de voorbereiding op de tweede seizoenshelft begonnen. Coach Rik De Mil en zijn ...

87
87
Vermant nu al zeker: "Als híj́ de Gouden Schoen niet wint ..."

Aanstaande zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. Hoewel hij in het voorbije kalenderjaar voor ...

133
133
Luke Littler met verstomming geslagen door Rode Duivel

In Alexandra Palace kwam zaterdagavond een einde aan een spetterend WK Darts. De winnaar konden de ...

87
87
'Masterplan Anderlecht: ruwe diamant wordt klaargestoomd'

Bij RSC Anderlecht loopt er nog héél veel talent rond op Neerpede. De Brusselaars ...

146
146
'Premier League zet Club Brugge op jackpot'

Club Brugge verkocht de afgelopen jaren zeer goed. Eén van die spelers doet het nu zeer goed ...

271
271
'Bologna speurt rond en komt uit bij Belgische topclub'

Bij Bologna hebben ze altijd de Belgische spelersmarkt goed in de gaten gehouden. De Italiaanse club ...

52
52
Hommeles bij Manchester United: Amorim zorgt voor onrust

Zijn de dagen van Ruben Amorim als manager van Manchester United geteld? Het begint er steeds meer ...

61
61
'Como wil Union SG beroven van smaakmaker'

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

55
55
'Club Brugge ontploft: schokkende transfer met FC Barcelona'

Er wordt gesproken met zijn entourage en Barça zou al een sportief plan klaar hebben: ...

356
356
Hasi krijgt meteen twee enorme opstekers bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard na een povere zomermercato veel werk. Hij staat toch voor ...

262
262
Gouden Schoen-race terug open: Vanaken spreekt zich uit

Komende zondag is het zover, dan wordt bekend gemaakt wie de Gouden Schoen 2025 heeft gewonnen. Hans ...

272
272
'Zware klap voor Hayen: steunpilaar naar uitgang'

Nicky Hayen werd vlak voor de interland-break aangesteld als de man die het seizoen van KRC Genk ...

366
366
'Overuren Renard: drie vertrekkers voor twee topaanwinsten'

Bij RSC Anderlecht is de voorbereiding op de tweede seizoenshelft inmiddels al begonnen. Afgelopen ...

497
497
Transfer naar Belgische topclub? Titraoui reageert

Charleroi loodste de voorbije jaren vrij consistent spelers door naar de Belgische top, met vorige ...

204
204
Broos baalt na eliminatie: "Niet onze dag"

Voor Hugo Broos zit de Africa Cup er al op. Onze landgenoot zag zijn Zuid-Afrika sneuvelen in de ...

44
44
'Standard heeft eerste winteraanwinst beet'

Standard mag nog hopen op een ticket voor de Champions' Play-Off, want na 20 speeldagen prijkt het ...

213
213
Kompany verliest nieuwe chouchou: "Ik wil absoluut naar Real"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een machine gemaakt die amper af te ...

609
609
'Spaans toptalent wil doorbreken in Jupiler Pro League'

Nu de wintermercato van start gegaan is, zijn de Belgische clubs volop aan het zoeken naar ...

217
217
Anderlecht lanceert toptalent: Proto optimistisch

Anderlecht vertrok dit weekend naar Spanje om zich in warmere en zonnigere omstandigheden te kunnen ...

221
221
Broos ziet Africa Cup al in achtste finale eindigen

Hugo Broos is er zondagavond niet in geslaagd om het goede voorbeeld van Tom Saintfiet te volgen. ...

74
74
De Zerbi doet zeer pijnlijke uitspraak over rode Vermeeren

Arthur Vermeeren beleefde zondag een zeer pijnlijke primeur. De middenvelder pakte immers de eerste ...

199
199
Transfer bijna rond: Vanzeir niet mee op stage met Gent

Heel wat eersteklassers brengen de komende week door in zonniger oorden om zich klaar te stomen voor ...

261
261
'Club Brugge trekt dikke streep door twee miljoenentransfers'

Club Brugge vertoeft momenteel in Marbella, waar coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de ...

703
703

Meer sportnieuws