Georges-Louis Bouchez genadeloos voor Karim Belhocine

105 stemmen
Georges-Louis Bouchez genadeloos voor Karim Belhocine

Karim Belhocine werd bij Francs Borains aangesteld met één doel: de club in de Challenger Pro League houden. De voormalige oefenmeester van onder meer RSC Anderlecht en KV Kortrijk slaagde in zijn opzet, maar toch was Georges-Louis Bouchez genadeloos.

Belhocine en Francs Borains gaan ondanks een succesvolle samenwerking toch uit elkaar, dat werd op de officiële kanalen bevestigd. Er wordt lovend over Belhocine gesproken, maar de Waalse club gaat nu op zoek naar een nieuwe ambitieuze coach.

LEES OOK: ‘KV Kortrijk stunt met toptransfer bij Chelsea’

Prachtige waarden

Ook Belhocine sprak mooie woorden over Francs Borains. “Ik dank de club, het management, alle spelers, de fans, de vrijwilligers en alle mensen die bij deze club betrokken zijn. Samen zijn we erin geslaagd om de club in 1B te behouden. Het was het resultaat van collectief werk, van de inspanningen van iedereen.”

“We hebben een missie volbracht, we hebben het samen gedaan en daar ben ik trots op. Daarom bedank ik uit de grond van mijn hart alle fans en iedereen die de club steunt. Ik ontdekte een club, mensen en een regio waar ik prachtige waarden vond en waar ik graag werkte”, aldus Belhocine op de website van Francs Borains. 

Toch opkrassen

Ondanks de goede resultaten koos voorzitter Georges-Louis Bouchez er toch voor om niet door te gaan met Belhocine. "Karim heeft geweldig werk geleverd bij onze club en heeft verschillende talenten een kans gegeven. Hij heeft zijn impact bij Francs Borains nagelaten en we hadden veel plezier met hem. Dank u voor alles wat in zo’n korte tijd werd bereikt.” 

Nieuwe sportieve directeur Laurent D’Affnay zoekt een ambitieuze T1. "We zijn nu op zoek naar een nieuwe coach die de ambities van de club moet verwezenlijken om vooruitgang te boeken in het professionele voetbal. Met de versterking van onze sportstructuur en de komst van Laurent D’Affnay blijft de club werken aan de groei”, aldus Bouchez.

Snap jij de keuze van Francs Borains om niet door te gaan met Karim Belhocine?

Meest recent

'Titanenstrijd om Tresoldi: Club neemt standpunt in'

Bij Club Brugge lijkt er op dit moment stilte voor de storm te heersen. De verwachting is dat het ...

14
14
Genk wint tweede oefenwedstrijd: twee grote verrassingen

KRC Genk hoopt zich na een tegenvallend seizoen in de komende jaargang te herpakken. Woensdag hebben ...

35
35
'Stroomversnelling op komst in dossier Tzolis'

Club Brugge begon zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen met een overwinning tegen KV Kortrijk, ...

69
69
'Gheysens op hete kolen: nieuwe deadline Antwerp bekend'

Antwerp vertoeft momenteel op stage in Duitsland om zich voor te bereiden op het nieuwe seizoen, ...

93
93
‘Warleson weg: Cercle Brugge kijkt naar bekende naam’

Cercle Brugge staat op het punt afscheid te nemen van doelman Warleson. Da Braziliaan gaat naar het ...

107
107
‘Eriksen onderzocht na nieuwe hartproblemen’

Vorige maand was het vlak voor het WK even schrikken. Christian Eriksen ging naar de grond en het ...

37
37
Balogun bijt van zich af na Duivelse pandoering

De commotie rond Folarin Balogun voor de clash tegen de Rode Duivels zorgde voor een storm. De ...

229
229
‘De Cat naar nieuwe club: vangt Anderlecht toch meer?’

Nathan De Cat heeft na een topseizoen bij RSC Anderlecht een knaltransfer beet. De middenvelder ...

325
325
Amerikaanse ‘tweeling’ Lukaku briest: “Kan niet naar buiten”

Romelu Lukaku heeft een dubbelganger rondlopen in de Verenigde Staten. Voormalige American ...

28
28
‘KV Kortrijk stunt met toptransfer bij Chelsea’

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League te zien zijn. De Kerels willen er ...

152
152
Charleroi laat aanvaller gaan, knappe oefenzege Essevee

De zomer betekent voor de clubs uit de Jupiler Pro League dat ze zich volop voorbereiden op het ...

85
85
'Done deal: alle details over transfer De Cat bekend'

Anderlecht cashte deze zomer al stevig met de verkoop van Keisuke Goto, die voor 10 miljoen euro ...

377
377
'Club wrijft zich in handen na transfernieuws Arsenal'

Bij Club Brugge zijn ze aan de voorbereiding begonnen zonder echte nieuwkomers in de A-kern. Het is ...

257
257
'Exodus Anderlecht: ook Sardella op weg naar uitgang'

Bij Anderlecht lijkt er deze zomer toch een stevige uittocht in de maak. Daarbij vertrekken ook heel ...

280
280
'Grootmacht mengt zich plots in strijd voor Raskin'

Vrijdag moeten de Rode Duivels alweer aan de bak op het WK, want dan wacht in de kwartfinale een ...

303
303
Volgende WK-slachtoffer: einde van tijdperk bij Kroatië

Het WK betekent traditioneel voor heel wat bondscoaches het einde van de rit bij hun land, of dat nu ...

44
44
'Barça pakt uit met nieuw transferoffensief bij Club'

Bij Club Brugge bleef het deze zomer tot dusver vrij rustig qua transfers, maar het echte geweld ...

397
397
'Theate ziet knaltransfer dichterbij komen'

Voor Arthur Theate is het WK tot dusver een ontgoocheling. De linksvoetige centrale verdediger was ...

92
92
Club pakt uit met zeer verrassende transfer bij Patro

Club Brugge hield zich tot dusver vrij koest op de transfermarkt, al haalde het wel al enkele jonge ...

258
258
TRANSFERUURTJE: 'Genk verliest Hayen, vertrekkers bij Anderlecht'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

410
410
De Bruyne-discussie bij Rode Duivels: “Bijzonder straf"

Kevin De Bruyne bleef negentig minuten op de bank in 1/8e finale tegen de Verenigde Staten. Het was ...

333
333
‘Verschuivingen Antwerp: pion verlaat plots de club’

Er staat nog heel wat te bewegen bij Royal Antwerp FC. De club zoekt naar een overnemen en ook nog ...

349
349
‘Thorgan Hazard heeft nieuwe club na Anderlecht beet’

Thorgan Hazard speelde de afgelopen seizoenen bij RSC Anderlecht, maar na een sterk jaar besloot de ...

227
227
Coucke laat miljoenen spreken: "Breng het niet naar buiten"

Marc Coucke geldt uiteraard als één van de rijkste mensen van ons land. De eigenaar ...

203
203
Ajax maakt terugkeer publiekslieveling wereldkundig

In tijden van crisis halen clubs wel vaker ex-spelers terug om de ploeg bij de hand te nemen. Dat is ...

77
77

Meer sportnieuws