Georges-Louis Bouchez genadeloos voor Karim Belhocine

105
Georges-Louis Bouchez genadeloos voor Karim Belhocine

Karim Belhocine werd bij Francs Borains aangesteld met één doel: de club in de Challenger Pro League houden. De voormalige oefenmeester van onder meer RSC Anderlecht en KV Kortrijk slaagde in zijn opzet, maar toch was Georges-Louis Bouchez genadeloos.

Belhocine en Francs Borains gaan ondanks een succesvolle samenwerking toch uit elkaar, dat werd op de officiële kanalen bevestigd. Er wordt lovend over Belhocine gesproken, maar de Waalse club gaat nu op zoek naar een nieuwe ambitieuze coach.

LEES OOK: Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Prachtige waarden

Ook Belhocine sprak mooie woorden over Francs Borains. “Ik dank de club, het management, alle spelers, de fans, de vrijwilligers en alle mensen die bij deze club betrokken zijn. Samen zijn we erin geslaagd om de club in 1B te behouden. Het was het resultaat van collectief werk, van de inspanningen van iedereen.”

“We hebben een missie volbracht, we hebben het samen gedaan en daar ben ik trots op. Daarom bedank ik uit de grond van mijn hart alle fans en iedereen die de club steunt. Ik ontdekte een club, mensen en een regio waar ik prachtige waarden vond en waar ik graag werkte”, aldus Belhocine op de website van Francs Borains. 

Toch opkrassen

Ondanks de goede resultaten koos voorzitter Georges-Louis Bouchez er toch voor om niet door te gaan met Belhocine. "Karim heeft geweldig werk geleverd bij onze club en heeft verschillende talenten een kans gegeven. Hij heeft zijn impact bij Francs Borains nagelaten en we hadden veel plezier met hem. Dank u voor alles wat in zo’n korte tijd werd bereikt.” 

Nieuwe sportieve directeur Laurent D’Affnay zoekt een ambitieuze T1. "We zijn nu op zoek naar een nieuwe coach die de ambities van de club moet verwezenlijken om vooruitgang te boeken in het professionele voetbal. Met de versterking van onze sportstructuur en de komst van Laurent D’Affnay blijft de club werken aan de groei”, aldus Bouchez.

Snap jij de keuze van Francs Borains om niet door te gaan met Karim Belhocine?

Meest recent

Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

7
7
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

86
86
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

143
143
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

30
30
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

62
62
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

66
66
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

161
161
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

66
66
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

211
211
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

290
290
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

42
42
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

386
386
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

300
300
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

107
107
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

183
183
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

25
25
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

74
74
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

48
48
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

113
113
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

109
109
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

40
40
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

17
17
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

18
18
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

33
33
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

524
524

Meer sportnieuws