Georges-Louis Bouchez genadeloos voor Karim Belhocine

door
Georges-Louis Bouchez genadeloos voor Karim Belhocine

Karim Belhocine werd bij Francs Borains aangesteld met één doel: de club in de Challenger Pro League houden. De voormalige oefenmeester van onder meer RSC Anderlecht en KV Kortrijk slaagde in zijn opzet, maar toch was Georges-Louis Bouchez genadeloos.

Belhocine en Francs Borains gaan ondanks een succesvolle samenwerking toch uit elkaar, dat werd op de officiële kanalen bevestigd. Er wordt lovend over Belhocine gesproken, maar de Waalse club gaat nu op zoek naar een nieuwe ambitieuze coach.

LEES OOK: KV Kortrijk raast door CPL, De Camargo onder zware druk

Prachtige waarden

Ook Belhocine sprak mooie woorden over Francs Borains. “Ik dank de club, het management, alle spelers, de fans, de vrijwilligers en alle mensen die bij deze club betrokken zijn. Samen zijn we erin geslaagd om de club in 1B te behouden. Het was het resultaat van collectief werk, van de inspanningen van iedereen.”

“We hebben een missie volbracht, we hebben het samen gedaan en daar ben ik trots op. Daarom bedank ik uit de grond van mijn hart alle fans en iedereen die de club steunt. Ik ontdekte een club, mensen en een regio waar ik prachtige waarden vond en waar ik graag werkte”, aldus Belhocine op de website van Francs Borains. 

Toch opkrassen

Ondanks de goede resultaten koos voorzitter Georges-Louis Bouchez er toch voor om niet door te gaan met Belhocine. "Karim heeft geweldig werk geleverd bij onze club en heeft verschillende talenten een kans gegeven. Hij heeft zijn impact bij Francs Borains nagelaten en we hadden veel plezier met hem. Dank u voor alles wat in zo’n korte tijd werd bereikt.” 

Nieuwe sportieve directeur Laurent D’Affnay zoekt een ambitieuze T1. "We zijn nu op zoek naar een nieuwe coach die de ambities van de club moet verwezenlijken om vooruitgang te boeken in het professionele voetbal. Met de versterking van onze sportstructuur en de komst van Laurent D’Affnay blijft de club werken aan de groei”, aldus Bouchez.

Snap jij de keuze van Francs Borains om niet door te gaan met Karim Belhocine?

Meest recent

'Real Madrid heeft al mega vervanger voor Vinicius Jr'

Real Madrid hield zich al bij al nog vrij rustig op de transfermarkt deze zomer. Het bleef bij vier ...

16
16
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Bayern, Renard spreekt over transfers'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

125
125
Hommeles bij Antwerp: fans genegeerd en interne ruzie

Royal Antwerp FC ging met de billen bloot tegen KAA Gent en blijft in de Jupiler Pro League na een ...

302
302
Doku verbaast na glansrol: onthulling slaat in als bom

Jérémy Doku liet zich van zijn beste kant zien bij Manchester City. In de stadsderby ...

88
88
Degryse maakt brandhout van Genk-goudhaantje: “Irritant!”

Een veelbesproken speeldag van de Jupiler Pro League is afgerond. Er vielen enkele rode kaarten en ...

357
357
Deschacht en Karl Vannieuwkerke clashen zwaar

Karl Vannieuwkerke is nog steeds één van de meest populaire schermgezichten bij de ...

196
196
Nieuw fenomeen bij KRC Genk: "Ronduit indrukwekkend"

We haalden al verschillende keren aan dat Head of Football Dimitri De Condé misschien wel de ...

234
234
Genk met frustraties na RSCA: Fink legt vinger op de wonde

KRC Genk speelde niet goed genoeg tegen RSC Anderlecht. Ze speelden ruim een uur met een man meer, ...

197
197
Vandenbempt begrijpt niéts van Club: "Volstrekt overbodig"

Bij Club Brugge likken ze hun wonden na een povere 1 op 6 tegen AA Gent en La Louvière. ...

292
292
Amorim breekt stilte: pijnlijke bekentenis doet schrikken

Manchester United was 25 jaar geleden nog de beste club ter wereld, maar anno 2025 zijn ze niet meer ...

159
159
Onder vuur: Renard breekt stilzwijgen met droomscenario

Olivier Renard kreeg de nodige kritiek voor zijn toch wel wisselvallige zomermercato. De sportieve ...

468
468
Degryse fileert Club-bestuur: “Hoelang lachen ze nog?"

Club Brugge is pover begonnen aan het seizoen in de Jupiler Pro League. Ze verloren terecht met 1-0 ...

473
473
3 op 10 - RSCA-speler krijgt keiharde veeg uit de pan

RSC Anderlecht is er andermaal niet in geslaagd de volle buit te pakken in een topwedstrijd in eigen ...

350
350
Bal aan het rollen: tweede grote doorbraak in DAZN-soap?

Na maanden van onderhandelingen werd afgelopen weekend een eerste groot akkoord bereikt omtrent de ...

1531
1531
Tzolis op bank gezet: Hayen onthult de echte reden

Na amper zes competitieduels is de tweede nederlaag van Club Brugge in de eigen Jupiler Pro League ...

357
357
Samoise moet zélf ingrijpen na VAR-fase: "Bizarre situatie"

AA Gent pakte zondagmiddag een fraaie overwinning en haalde het met 1-2 op het veld van Antwerp FC. ...

152
152
El Ouahdi verkoopt messcherpe sneer aan Anderlecht

KRC Genk is er zondagavond niet in geslaagd om het tweede luik van het seizoen met een overwinning ...

392
392
Jackers stort in: Club riskeert groot drama

Het bestuur pusht, Jackers kraakt: twee momenten en het huis staat in brand. Achter de storm zit een ...

655
655
Engeland in shock na waanzinnig optreden Doku

Na een aarzelende start van de competitie heeft Manchester City zondagavond nog eens indruk gemaakt ...

481
481
Anderlecht genaaid door arbitrage? Ex-ref antwoordt Hasi

RSC Anderlecht speelde zondagavond een meer dan degelijke wedstrijd, maar bleef uiteindelijk op een ...

1186
1186
Afgang met zware gevolgen: eerste slachtoffer bij Club

Club Brugge heeft allerminst een geslaagde aanloop naar het Champions League-duel tegen AS ...

885
885
Vrancken trekt belangrijke les uit afstraffing

Na zeven wedstrijden is STVV zijn ongeslagen status kwijt. De Kanaries gingen zondagavond pijnlijk ...

117
117
Vazquez doet Anderlecht straffe belofte na bevrijdende goal

Anderlecht speelde zondag zijn eerste wedstrijd na de interlandbreak en na het turbulente einde van ...

489
489
Barça houdt voor minipubliek schietoefening tegen Valencia

FC Barcelona heeft de aansluiting met Real Madrid zondag niet verloren. Het blijft in het spoor van ...

97
97
Modric en Saelemaekers doen San Siro ontploffen

AC Milan begon zijn seizoen dramatisch met een thuisnederlaag tegen Cremonese, maar lijkt stilaan ...

193
193

Meer sportnieuws