Georges-Louis Bouchez genadeloos voor Karim Belhocine

door
Georges-Louis Bouchez genadeloos voor Karim Belhocine

Karim Belhocine werd bij Francs Borains aangesteld met één doel: de club in de Challenger Pro League houden. De voormalige oefenmeester van onder meer RSC Anderlecht en KV Kortrijk slaagde in zijn opzet, maar toch was Georges-Louis Bouchez genadeloos.

Belhocine en Francs Borains gaan ondanks een succesvolle samenwerking toch uit elkaar, dat werd op de officiële kanalen bevestigd. Er wordt lovend over Belhocine gesproken, maar de Waalse club gaat nu op zoek naar een nieuwe ambitieuze coach.

LEES OOK: ‘Vier clubs klagen: format dit seizoen nog op de schop’

Prachtige waarden

Ook Belhocine sprak mooie woorden over Francs Borains. “Ik dank de club, het management, alle spelers, de fans, de vrijwilligers en alle mensen die bij deze club betrokken zijn. Samen zijn we erin geslaagd om de club in 1B te behouden. Het was het resultaat van collectief werk, van de inspanningen van iedereen.”

“We hebben een missie volbracht, we hebben het samen gedaan en daar ben ik trots op. Daarom bedank ik uit de grond van mijn hart alle fans en iedereen die de club steunt. Ik ontdekte een club, mensen en een regio waar ik prachtige waarden vond en waar ik graag werkte”, aldus Belhocine op de website van Francs Borains. 

Toch opkrassen

Ondanks de goede resultaten koos voorzitter Georges-Louis Bouchez er toch voor om niet door te gaan met Belhocine. "Karim heeft geweldig werk geleverd bij onze club en heeft verschillende talenten een kans gegeven. Hij heeft zijn impact bij Francs Borains nagelaten en we hadden veel plezier met hem. Dank u voor alles wat in zo’n korte tijd werd bereikt.” 

Nieuwe sportieve directeur Laurent D’Affnay zoekt een ambitieuze T1. "We zijn nu op zoek naar een nieuwe coach die de ambities van de club moet verwezenlijken om vooruitgang te boeken in het professionele voetbal. Met de versterking van onze sportstructuur en de komst van Laurent D’Affnay blijft de club werken aan de groei”, aldus Bouchez.

Snap jij de keuze van Francs Borains om niet door te gaan met Karim Belhocine?

Meest recent

Domper op verjaardag Kompany: Bayern meldt mokerslag

Vincent Kompany blaast vandaag 40 kaarsjes uit. De Belgische oefenmeester is dit seizoen ...

10
10
Karl Vannieuwkerke open en bloot over verborgen strijd

Voor Karl Vannieuwkerke leek het lange tijd een droom die simpelweg onbereikbaar was. De wereld van ...

2
2
Promotie bijna binnen: Kortrijk geeft transferplannen prijs

Dit weekend kan de strijd om de rechtstreekse promotietickets in de Challenger Pro League helemaal ...

34
34
Nieuwe domper RWDM: degradatie dreigt

Het gaat al een hele tijd slecht met RWDM Brussels. Eigenaar John Textor veranderde in de zomer wel ...

22
22
'Van den Brom wil Anderlecht serieuze transferhak zetten'

Het worden nog zeer drukke maanden voor Anderlecht. Niet alleen is er de strijd om een Europees ...

84
84
'Bayern zet Anderlecht-blunder met Kompany extra in de verf'

Voor Vincent Kompany is het vrijdag feest, want onze landgenoot viert zijn 40ste verjaardag. Al zal ...

159
159
Spits zaait twijfel over toekomst bij Cercle

Dit weekend kunnen twee teams zich op de tweede speeldag al van het behoud verzekeren in de ...

46
46
'Belgische clubs willen mooie slag slaan bij PSV'

Er zullen komende zomer weer enkele interessante opportuniteiten op te pikken zijn op de ...

40
40
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht hakt knopen door, JPL-transfer Jackers'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

142
142
‘Anderlecht wil Union aftroeven met prestigetransfer’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Paars-Wit wil weer meedoen met de titel. Dit ...

116
116
Saudi-Arabië in rep en roer: matchfixing door Ronaldo?

Cristiano Ronaldo heeft het voetbal in Saudi-Arabië groot gemaakt. Verschillende supersterren ...

49
49
Spits liep knaltransfer Anderlecht mis: “Door slakken en Bacardi”

Wie herinnert zich Archie Thompson nog? De aanvaller speelde even bij Lierse SK, maar het had toen ...

88
88
‘Vier clubs klagen: format dit seizoen nog op de schop’

Het nieuwe format van de Belgische competitie doet heel wat stof opwaaien. Zo gaat KAA Gent vol in ...

172
172
‘Schoktransfer Lukaku: verrassende grootmacht lonkt’

Romelu Lukaku heeft al heel wat topclubs op zijn CV staan. Vooral in Italië is Big Rom al erg ...

145
145
Straffe Belgische terugkeer Hugo Cuypers in de maak?

Hugo Cuypers maakte de overstap van KAA Gent naar Chicago Fire en in de Verenigde Staten is de ...

520
520
'AA Gent troeft clubs in binnen- en buitenland af'

Bij AA Gent doen ze er in de Champions' Play-Off alles aan om een Europees ticket uit de brand te ...

118
118
Ruben Van Gucht in huis? Deze bom centen kost het u

De DJ-carrière van Ruben Van Gucht komt stevig van de grond en nu zijn ook opvallende cijfers ...

70
70
Garcia krijgt zeer verrassend staflid aangeraden voor WK

De Rode Duivels hopen deze zomer op het WK zo ver mogelijk te raken. De groepsfase overleven tegen ...

60
60
Enorme opsteker voor Duivels: sleutelpion weer op topniveau

De Rode Duivels vertoefden een tweetal weken geleden in de Verenigde Staten voor een stage en twee ...

95
95
'Real legt megabod neer bij Bayern na glansrol in Bernabeu'

Bayern München heeft deze week een grote stap gezet richting de halve finale van de Champions ...

185
185
'Hoefkens en co doen enorme bom ontploffen in Nederland'

Antwerp zal het vrijdagavond in Charleroi opnieuw moeten stellen zonder Gyrano Kerk, die aan de kant ...

177
177
Zo greep Colpaert in na ongelooflijke misser Essevee

Er staan dit weekend ook in de Relegation Play-Off weer enkele belangrijke wedstrijden voor de deur. ...

119
119
'Anderlecht hakt knoop door: volgende optie gelicht'

Anderlecht moet zich dit weekend tegen AA Gent zien te herpakken als het niet verder teruggeslagen ...

305
305
Bayern‑top verrast Kompany met genadeloze wending

Bayern won in Bernabéu, maar intern bleef het daar niet bij. Terwijl Vincent Kompany sportief ...

262
262
Mignolet vreest einde: zware klap komt hard aan

Club Brugge moest donderdag een enorme opdoffer slikken. Het moest melden dat Simon Mignolet opnieuw ...

269
269

Meer sportnieuws