Georges-Louis Bouchez genadeloos voor Karim Belhocine

105 stemmen
Georges-Louis Bouchez genadeloos voor Karim Belhocine

Karim Belhocine werd bij Francs Borains aangesteld met één doel: de club in de Challenger Pro League houden. De voormalige oefenmeester van onder meer RSC Anderlecht en KV Kortrijk slaagde in zijn opzet, maar toch was Georges-Louis Bouchez genadeloos.

Belhocine en Francs Borains gaan ondanks een succesvolle samenwerking toch uit elkaar, dat werd op de officiële kanalen bevestigd. Er wordt lovend over Belhocine gesproken, maar de Waalse club gaat nu op zoek naar een nieuwe ambitieuze coach.

LEES OOK: 'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Prachtige waarden

Ook Belhocine sprak mooie woorden over Francs Borains. “Ik dank de club, het management, alle spelers, de fans, de vrijwilligers en alle mensen die bij deze club betrokken zijn. Samen zijn we erin geslaagd om de club in 1B te behouden. Het was het resultaat van collectief werk, van de inspanningen van iedereen.”

“We hebben een missie volbracht, we hebben het samen gedaan en daar ben ik trots op. Daarom bedank ik uit de grond van mijn hart alle fans en iedereen die de club steunt. Ik ontdekte een club, mensen en een regio waar ik prachtige waarden vond en waar ik graag werkte”, aldus Belhocine op de website van Francs Borains. 

Toch opkrassen

Ondanks de goede resultaten koos voorzitter Georges-Louis Bouchez er toch voor om niet door te gaan met Belhocine. "Karim heeft geweldig werk geleverd bij onze club en heeft verschillende talenten een kans gegeven. Hij heeft zijn impact bij Francs Borains nagelaten en we hadden veel plezier met hem. Dank u voor alles wat in zo’n korte tijd werd bereikt.” 

Nieuwe sportieve directeur Laurent D’Affnay zoekt een ambitieuze T1. "We zijn nu op zoek naar een nieuwe coach die de ambities van de club moet verwezenlijken om vooruitgang te boeken in het professionele voetbal. Met de versterking van onze sportstructuur en de komst van Laurent D’Affnay blijft de club werken aan de groei”, aldus Bouchez.

Snap jij de keuze van Francs Borains om niet door te gaan met Karim Belhocine?

Meest recent

'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

40
40
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

40
40
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

9
9
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

83
83
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

38
38
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

61
61
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

154
154
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

64
64
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

140
140
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

375
375
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

125
125
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

83
83
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

92
92
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

203
203
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

202
202
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

97
97
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

49
49
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

209
209
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

237
237
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

99
99
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

57
57
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

79
79
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

436
436
'Club heeft akkoord en vangt onverwachte miljoenen'

Bij Club Brugge moet de zomermercato nog echt op gang komen. Dat komt doordat de internationale ...

472
472
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Rode Duivel, Union aast op ex-speler Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

267
267

Meer sportnieuws