'Club bibbert: tweede grootmacht klopt aan voor Jashari'

door
'Club bibbert: tweede grootmacht klopt aan voor Jashari'

Club Brugge houdt tijdens de zomermercato rekening met het vertrek van verschillende sterkhouders. De bekerwinnaar hoopt wel om Ardon Jashari nog een jaartje aan boord te houden. Maar de middenvelder kan wel op steeds meer interesse rekenen.

De Zwitserse international is één van de eerste Brugse aanwinsten uit het post Vincent Mannaert-tijdperk. De Belgische kampioen betaalde ongeveer een jaartje geleden zo'n 6 miljoen euro om hem over te nemen van FC Lüzern en wist zo verschillende andere Europese ploegen af te troeven. Dat bleek een uitstekende zet van de Bruggelingen.

Nadat hij enkele weken nodig had om zich in te werken, groeide de Zwitser namelijk uit tot één van de absolute steunpilaren in het elftal van coach Nicky Hayen. Ook op Champions League-niveau maakte hij serieus indruk. Heel wat waarnemers rekenen hem nu al bij de beste middenvelders, en zelfs spelers tout court, in de Jupiler Pro League.

Grof wild op transfermarkt

Jashari wordt zelfs al getipt als topfavoriet voor de prijs van 'Speler van het Jaar' in de Belgische competitie. En ondertussen hebben ook heel wat buitenlandse ploegen de Brugse smaakmaker ontdekt. Club heeft echter de intentie om zijn sterkhouder nog een jaartje te houden. De speler zelf liet ook al uitschijnen dat hij daar niet weigerachtig tegenover staat.

Dat betekent evenwel niet dat een verlengd verblijf een vaststaand feit is. Integendeel. De transfermarkt moet nog goed en wel op gang getrokken worden en als de absolute topclubs van Europa zich straks met een grote zak geld melden, zullen zowel Club Brugge als Jashari serieus in de verleiding gebracht worden om toch toe te happen.

Italiaanse recordkampioen

En er heerst wel degelijk interesse vanuit die hoek. Eerder raakte al bekend dat Champions League-finalist Paris Saint-Germain erg gecharmeerd is. Nu meldt Tuttosport dat ook Juventus hem op de verlanglijst heeft gezet. De Italiaanse recordkampioen zou op zoek zijn naar een speler die het tempo van op het middenveld kan dicteren, iemand met defensieve en aanvallende kwaliteiten.

Een profiel waar Jashari wel in past. Een eventuele transfer lijkt, zowel financieel als sportief, wel enkel haalbaar voor een club die in de UCL speelt. En Juve zal tijdens de resterende speeldagen nog stevig moeten knokken om zijn ticket voor volgend seizoen binnen te halen. Van een concreet bod uit Turijn is dan ook nog lang geen sprake.

POLL: Jashari is in de zomer weg bij Club ...

Meest recent

'De Bruyne nadert nieuwe club: tweejarig contract op tafel'

Kevin De Bruyne is momenteel bezig aan zijn afscheidstournee bij Manchester City. Ondertussen draait ...

19
19
JPL-transfer krijgt vorm: Heymans spreekt heldere taal

Ook in de Jupiler Pro League zijn verschillende ploegen al bezig met het ontrollen van hun ...

59
59
Hayen rekent op ... Anderlecht: "Denk je dat ze Union als kampioen willen?"

Club Brugge verzekerde zich afgelopen weekend van de Beker van België, maar daarmee is de ...

62
62
De Mil blijft indruk maken: "Daarvoor werk je heel het jaar"

Dit weekend kan de beslissing vallen in de Europe Play-Offs. Sporting Charleroi heeft de eindzege ...

29
29
Anderlecht definitief topclub-af? "Wordt stilaan beangstigend"

RSC Anderlecht slaagde er afgelopen weekend dan toch niet in om beslag te leggen op de Croky Cup. En ...

255
255
'Eerste transferbom in Premier League: EK-winnaar voor 60 miljoen'

De zomerse transferperiode gaat officieel pas begin volgende maand van start en in verschillende ...

53
53
Storck stelt voorwaarde voor verlengd verblijf bij KVK

KV Kortrijk sluit zaterdagnamiddag zijn seizoen af met een thuiswedstrijd tegen STVV. Vervolgens kan ...

155
155
'Toptransfer Rafael Leao: Milan legt enorm prijskaartje vast'

Arsenal FC heeft een meer dan behoorlijk seizoen achter de rug, maar zal uiteindelijk toch weer met ...

117
117
'Club bibbert: tweede grootmacht klopt aan voor Jashari'

Club Brugge houdt tijdens de zomermercato rekening met het vertrek van verschillende sterkhouders. ...

374
374
Zomers vertrek bij Genk? Tolu gooit kaarten op tafel

Behoudens een sensationele ommekeer, zal KRC Genk dan toch geen landskampioen worden. Desondanks kan ...

145
145
'Kompany klopt op tafel: Bayern gaat transferstrijd aan'

Bayern München verzekerde zich afgelopen weekend van de Duitse landstitel. Zaterdag zal het de ...

113
113
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, toptransfer Bertaccini'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

268
268
Ulderink al weg bij Antwerp? ‘Dat beslist over toekomst’

Andries Ulderink werd aangesteld als de opvolger van de ontslagen Jonas De Roeck. De Nederlander was ...

206
206
Wouter Vandenhaute slaat snoeihard terug: “Klopt niet!”

Wouter Vandenhaute krijgt vaak de wind van voren bij RSC Anderlecht. De club kwam nu weer met een ...

154
154
'Pijnlijke exit Witsel: spectaculaire terugkeer stap dichter'

Axel Witsel miste vorig seizoen amper een minuut bij Atlético Madrid, maar dit seizoen duwde ...

187
187
'Dochter in grote paniek' Ex-Lierse speler doet horrorverhaal

Sportief gaat het de laatste tijd de slechte kant uit met Willem II. Vorige week werd onze ...

46
46
Hasi maakt Club Brugge-fans compleet met de grond gelijk

RSC Anderlecht verloor de bekerfinale met 2-1 van Club Brugge, maar na afloop ging het vooral over ...

619
619
Guardiola bespreekt transferopties Kevin De Bruyne

Kevin De Bruyne zal Manchester City aan het einde van het seizoen na tien jaar verlaten. De Rode ...

89
89
Georges-Louis Bouchez genadeloos voor Karim Belhocine

Karim Belhocine werd bij Francs Borains aangesteld met één doel: de club in de ...

74
74
'Transferbom bij Club Brugge: revelatie wil vertrekken'

Club Brugge stevent af op een drukke transferzomer, waarin tal van sterkhouders de kassa stevig ...

641
641

Meer sportnieuws