'Club zet zich schrap: grootmacht start gesprekken'

door
'Club zet zich schrap: grootmacht start gesprekken'

De komende weken zal blijken of Club Brugge het seizoen zal afsluiten met een prijs of niet. Hoe dan ook kunnen ze wel terugblikken op een straf parcours in Europa, want in de Champions League haalden ze de achtste finales. Dat blijft niet onopgemerkt.

Die knappe prestaties zorgen er immers voor dat heel wat Brugse smaakmakers gegeerd zijn. Ook de absolute top komt tegenwoordig scouten bij Blauw-Zwart. Dat bleek vorig weekend nog in de wedstrijd op Union.

LEES OOK: Groot De Cat-probleem bij Anderlecht: record in gevaar

Het is PSG menens voor Jashari

Daar zat Luis Campos, de raadgever van PSG, immers in de tribune. Al snel werden in Frankrijk Maxim De Cuyper en Ardon Jashari naar voor geschoven als mogelijke versterkingen voor de halvefinalist in de Champions League.

Het Nieuwsblad meldt nu dat het PSG vooral voor Jashari menens is. Campos zou zeer gecharmeerd zijn van de kwaliteiten van de Zwitser, die in zijn eerste seizoen bij Club meteen zeer hoge ogen gooide. Na een trage start groeide hij uit tot een onmisbare pion en zeker in Europa blonk hij uit.

Gesprekken volgende week opgestart

Concreet is de interesse van PSG voor Jashari nog niet, maar daar zou wel snel verandering in komen. Volgende week zou de Franse kampioen zich immers al in het Jan Breydelstadion willen melden om de onderhandelingen op te starten.

In principe wil Club Jashari in de zomer niet laten vertrekken. Het verlengde onlangs nog zijn contract en sportief directeur Dévy Rigaux verkondigde ook al dat het de bedoeling is om Jashari nog zeker één seizoen te houden. Maar als PSG met een niet te weigeren som over de brug komt, dan zal Club natuurlijk plooien.

Zou Jashari nu al zijn stempel kunnen drukken bij PSG?

Meest recent

Made in JPL: Thiago en Tolu stelen show in Premier League

Verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League maken ook dit seizoen weer het mooie weer in ...

2
2
Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

98
98
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

288
288
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

169
169
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

195
195
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

264
264
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

86
86
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

654
654
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

328
328
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

245
245
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

332
332
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

231
231
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

402
402
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

372
372
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

129
129
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

504
504
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

228
228
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

110
110
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

431
431
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

398
398
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

153
153
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

301
301
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

226
226
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

316
316

Meer sportnieuws