Guardiola bespreekt transferopties Kevin De Bruyne

door
Guardiola bespreekt transferopties Kevin De Bruyne

Kevin De Bruyne zal Manchester City aan het einde van het seizoen na tien jaar verlaten. De Rode Duivel was de afgelopen jaren een absolute smaakmaker van de Premier League, maar zijn contract bij The Cityzens werd niet verlengd. Een nieuwe uitdaging lonkt, maar waar zal KDB aan de slag gaan?

Saudi-Arabië, de Verenigde Staten, Napoli, Liverpool… Het zijn allemaal opties die naar voren worden geschoven. De Bruyne zelf houdt alle deuren nog open. De afgelopen dagen kwam het Napoli van Romelu Lukaku meer op de voorgrond. Vrouwlief Michèle Lacroix werd al gespot op huizenjacht in Napels.

LEES OOK: Proto verrast met open sollicitatie bij Anderlecht

Op topniveau presteren

De Bruyne was de afgelopen weken een uitblinker bij Man City en de Rode Duivel liet zien nog steeds op het hoogste niveau mee te kunnen. Het ziet er ook naar uit dat KDB in Europa wil blijven om zich optimaal voor te bereiden op het WK 2026, het laatste grote eindtornooi voor De Bruyne.

Op een persconferentie liet ook Pep Guardiola zich kort uit over de transferopties van De Bruyne. "Ik weet het niet. Ik wil het beste voor Kevin, en zijn familie. Het beste”, citeerde Het Laatste Nieuws de Spaanse oefenmeester van Man City.

Naar Engelse concurrent?

Ook Liverpool en Aston Villa worden nadrukkelijk genoemd. Die eerstgenoemde werd dit seizoen kampioen in Engeland en is een rechtstreekse concurrent van Man City. De Bruyne is ook al van jongs af aan fan van Liverpool door zijn Engelse grootvader.

Toch lijkt een knaltransfer naar Liverpool niet reëel. Dan is een overgang naar Aston Villa realistischer. Daar spelen Rode Duivels Youri Tielemans en Amadou Onana al en met Unai Emery staat er een topcoach aan het roer. The Villains zijn ook razend ambitieus.

Moet Kevin De Bruyne in Engeland blijven?

Meest recent

"Dan maakt niemand kans" - zware titelclaim bij Club Brugge

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League is in zicht, de titelstrijd in de ...

8
8
Marc Coucke bakt het bruin: 'Helse uitdaging wacht'

Ondernemer, voetbalbaas en showman: Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de aandacht moet ...

7
7
TRANSFERUURTJE: 'Kassa rinkelt in Gent, zware dreun Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

86
86
Antwerp-lichtpuntje blijft strijdvaardig na teleurstelling

Play-Off 1 lijkt wel heel erg ver voor Royal Antwerp FC na het gelijkspel tegen La Louvière. ...

12
12
Conte schept duidelijkheid over De Bruyne én Lukaku

Kevin De Bruyne maakte eindelijk zijn rentree bij Napoli na een slepende blessure. Ook Romelu Lukaku ...

18
18
Proto verrast met open sollicitatie bij Anderlecht

Silvio Proto is momenteel assistent van Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. De voormalige doelman ...

153
153
Tresoldi eerlijk over concurrentiestrijd bij Club Brugge

Nicolo Tresoldi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. De aanvaller scoort aan de lopende ...

95
95
Kouyaté verbaast iedereen met uitspraken na Antwerp-zeperd

Royal Antwerp FC heeft de kansen op een plek in de top 6 helemaal om zeep geholpen. The Great Old ...

96
96
Pocognoli geeft criticasters lik op stuk: Frankrijk keert kar

Sebastien Pocognoli kende een desastreuze start bij AS Monaco en er werd meteen al over een ...

77
77
Niet Vanaken, Bertaccini ziet beste JPL-speler bij Club

Club Brugge is de grote favoriet voor het duel met RSC Anderlecht. Adriano Bertaccini hoopt in de ...

196
196
Kompany verliest geduld met media na Bayern-zege

Bayern München won makkelijk met 4-1 van Borussia Mönchengladbach. De titel kan Bayern ...

127
127
Proto bijt terug naar Renard na uitval over Anderlecht

Olivier Renard haalde enkele weken geleden zeer hard uit naar RSC Anderlecht, nadat hij er werd ...

166
166
Deschacht ziet Anderlecht-zonde: "Zet hem bij Club ..."

Zondagmiddag is het weer zover, dan kijken rivalen Club Brugge en RSC Anderlecht mekaar weer recht ...

479
479
Antwerp uitgeteld voor PO I? Oosting klaar en duidelijk

Mathematisch is er in principe nog heel wat mogelijk. Maar na vrijdagavond lijkt de Champions' ...

157
157
De Bruyne eindelijk weer voetballer: zo reageert Italiaanse pers

Na 132 dagen wachten, was het vrijdagavond eindelijk zover. Kevin De Bruyne maakte in de ...

100
100
‘Club Brugge genadeloos: hij kan z’n boeltje pakken’

Club Brugge gaat deze zomer genadeloos door de kern. Een speler met een aflopende verbintenis is de ...

309
309
Ommekeer in de maak: opnieuw Rode Duivel voor Genk?

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

383
383
'Grote test Taravel: opvallende basisklant tegen Club Brugge'

Met twee opeenvolgende zeges is de rust bij RSC Anderlecht ietwat weergekeerd. Maar zondagmiddag ...

285
285
KV Kortrijk met cruciale partij: zekerheid op komst?

KV Kortrijk staat momenteel tweede in de Challenger Pro League. Die plaats geeft recht op een ticket ...

273
273
Bale legt uit : dit moét een coach kunnen bij Real Madrid

Real Madrid ontsloeg dit seizoen Xabi Alonso. Gareth Bale vond dat geen verrassing. De voormalige ...

58
58
Geslaagd of niet? Van der Elst maakt rapport Hayen

Nicky Hayen volgde Thorsten Fink op als coach van KRC Genk. De eerste maanden liggen ondertussen ...

170
170
Grote rentree De Bruyne, Pocognoli met enorme stunt

In het buitenland stonden er heel wat matchen op het programma. Zo kwamen Real Madrid, Bayern ...

87
87
Antwerp’s droom stort abrupt in na belabberde avond

Voor Antwerp is de hoop op de Champions' Play-Offs nu wel helemaal verdwenen. The Great Old speelde ...

128
128
Rode Duivels revelatie op WK: twee spelers cruciaal

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Eerst volgt er nog een stage in de Verenigde ...

84
84
Beerschot blijft dromen in CPL, Panda's met gehaktmolen

Op het Kiel blijven ze stiekem dromen van een miraculeuze rechtstreekse promotie. De Ratten pakten ...

64
64

Meer sportnieuws