Guardiola bespreekt transferopties Kevin De Bruyne

door
Guardiola bespreekt transferopties Kevin De Bruyne

Kevin De Bruyne zal Manchester City aan het einde van het seizoen na tien jaar verlaten. De Rode Duivel was de afgelopen jaren een absolute smaakmaker van de Premier League, maar zijn contract bij The Cityzens werd niet verlengd. Een nieuwe uitdaging lonkt, maar waar zal KDB aan de slag gaan?

Saudi-Arabië, de Verenigde Staten, Napoli, Liverpool… Het zijn allemaal opties die naar voren worden geschoven. De Bruyne zelf houdt alle deuren nog open. De afgelopen dagen kwam het Napoli van Romelu Lukaku meer op de voorgrond. Vrouwlief Michèle Lacroix werd al gespot op huizenjacht in Napels.

LEES OOK: Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Op topniveau presteren

De Bruyne was de afgelopen weken een uitblinker bij Man City en de Rode Duivel liet zien nog steeds op het hoogste niveau mee te kunnen. Het ziet er ook naar uit dat KDB in Europa wil blijven om zich optimaal voor te bereiden op het WK 2026, het laatste grote eindtornooi voor De Bruyne.

Op een persconferentie liet ook Pep Guardiola zich kort uit over de transferopties van De Bruyne. "Ik weet het niet. Ik wil het beste voor Kevin, en zijn familie. Het beste”, citeerde Het Laatste Nieuws de Spaanse oefenmeester van Man City.

Naar Engelse concurrent?

Ook Liverpool en Aston Villa worden nadrukkelijk genoemd. Die eerstgenoemde werd dit seizoen kampioen in Engeland en is een rechtstreekse concurrent van Man City. De Bruyne is ook al van jongs af aan fan van Liverpool door zijn Engelse grootvader.

Toch lijkt een knaltransfer naar Liverpool niet reëel. Dan is een overgang naar Aston Villa realistischer. Daar spelen Rode Duivels Youri Tielemans en Amadou Onana al en met Unai Emery staat er een topcoach aan het roer. The Villains zijn ook razend ambitieus.

Moet Kevin De Bruyne in Engeland blijven?

Meest recent

'Anderlecht met rug tegen de muur: pech voor Taravel?'

De kogel lijkt stilaan door de kerk: als het van RSC Anderlecht zelf afhangt maakt ...

13
13
'Club Brugge heeft beet: recordtransfer krijgt vorm'

De jacht op Union is ingezet bij Club Brugge, waar alles moet wijken voor de twintigste landstitel. ...

132
132
De Cat aan de tand gevoeld: WK en exit Anderlecht?

Dé revelatie op de Belgische velden dit seizoen luistert naar de naam Nathan De Cat. Het ...

135
135
Oosting moet puzzelen: Antwerp mist halve basisploeg

Op drie speeldagen van het einde kan het nog steeds alle kanten op voor Antwerp, dat vijf ...

74
74
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

146
146
'Leko velt hard verdict: einde verhaal bij Club Brugge'

Sinds het Nicky Hayen inruilde voor Ivan Leko als hoofdcoach boekte Club Brugge een fraaie 24 op 30 ...

216
216
'Stroman voor Taravel: 'nieuwe' T1 Anderlecht lekt uit'

Net nu het de goede flow weer te pakken heeft gaat RSC Anderlecht zondag op bezoek bij Club Brugge. ...

258
258
Familiedrama bij Beckham loopt volledig uit de hand

Al maanden rommelt het binnen de beroemde Beckham-familie. Wat ooit een hechte clan leek, is ...

144
144
Garcia aan zet: rentree in volgende selectie Rode Duivels?

De Rode Duivels blazen binnen enkele weken opnieuw verzamelen, want op het einde van de maand ...

62
62
'Chelsea beslist: straffe wending rond Penders'

De carrière van Mike Penders kende het voorbije anderhalf jaar een zeer opmerkelijk verloop. ...

43
43
Anderlecht talenten maken indruk: snel kans bij A-kern?

Bij Anderlecht blijven ze hard inzetten op Neerpede. Daar plukte het dit seizoen weer de vruchten ...

218
218
Straffe verandering in Engeland: goed nieuws voor Clement?

In ons land verdwijnen in principe na dit seizoen de play-offs. In Engeland worden ze daarentegen ...

44
44
6 WK-iconen maken kans op Pro League Hall of Fame

In 2023 kondigde de Pro League de oprichting aan van een Hall of Fame, die de grootste iconen van ...

71
71
"Anderlecht is voor hem geen springplank naar grotere club"

Bij Anderlecht ontbrak het de voorbije jaren aan stabiliteit op alle vlakken. De bestuurskamer bleek ...

170
170
Raman breekt helemaal na moeilijke periode

KV Mechelen zette vorig weekend een grote stap richting het veiligstellen van deelname aan de ...

66
66
WK dreigt fiasco te worden: volgende deelnemer op de helling

Drie maanden voor de start van het WK zijn er grote vraagtekens over in welke staat het toernooi zal ...

98
98
Van der Elst ziet nieuwe Ceulemans bij... Anderlecht

Anderlecht kan komend weekend zijn ticket voor de Champions' Play-Off veiligstellen, maar dan zal ...

221
221
TRANSFERUURTJE: 'Club kan weer cashen, Real aast op grote naam'

 De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

142
142
Makelaar Rits spreekt klare taal, sneer naar transfer

Mats Rits is bij RSC Anderlecht volledig naar de achtergrond verdwenen. De middenvelder traint dan ...

491
491
Vanhaezebrouck maakt JPL-tendens af: "Onvoorstelbaar"

Het Nieuwsblad nam een trend in de Jupiler Pro League onder de loep. Assistenten die tijdens ...

76
76
Driedubbele opsteker voor Rode Duivels richting WK

Het WK komt dichterbij. Spelers die nu geblesseerd uitvallen missen mogelijk het mondiale ...

122
122
'Verrassende nieuwe uitdaging voor Laurent Ciman'

Eén van de meest opvallende figuren in de 'gouden generatie' van de Rode Duivels, was Laurent ...

50
50
'Diplomaprobleem Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Anderlecht zette op 1 februari Besnik Hasi op straat. Sindsdien zorgde het trainersdossier al voor ...

276
276
'Union sluit nieuwe megadeal met Benfica'

Union zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zijn titel te verlengen. Het ...

127
127
Van der Elst trekt keiharde conclusie over Leko en Club

De 28ste speeldag belooft enkele pittige affiches te brengen. De meeste ogen zullen gericht zijn op ...

480
480

Meer sportnieuws