'Transferschok Donnarumma: titanenstrijd barst los'

383 stemmen
'Transferschok Donnarumma: titanenstrijd barst los'

Paris Saint-Germain plaatste zich deze week voor de finale van de Champions League en daar speelde Gianluigi Donnarumma een grote rol in. De Italiaanse topdoelman wordt desondans gelinkt aan een vertrek. Manchester City toont alvast interesse, maar er heerst concurrentie.

City was de voorbije seizoenen dé toonaangevende club in Europa, maar liet het in de huidige jaargang afweten. Zo werd de titelverdediger al snel uit de Engelse titelstrijd geknikkerd, terwijl het vroegtijdig sneuvelde in de Champions League. Enkel het winnen van de FA Cup kan die povere prestaties wat verbloemen.

De sportieve leiding beseft dan ook dat een structurele oplossing nodig is. En dus wordt een grote kuis in de kleedkamer doorgevoerd. Die werd in januari al ingezet met het vertrek van onder andere Kyle Walker en de komst van verschillende aanwinsten. Die lijn wordt komende zomer doorgetrokken.

LEES OOK: 'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Nieuwe topdoelman

Zo moet City op zoek naar een vervanger voor Kevin De Bruyne, die zijn vertrek al aankondigde. Ook een nieuwe doelman staat op de verlanglijst. De kans is immers groot dat Ederson vertrekt. De Braziliaan overweegt een lucratieve verhuis naar Saudi-Arabië. En dus moet een nieuwe topdoelman aangetrokken worden.

Lange tijd werd Diogo Costa (FC Porto) genoemd voor deze vacature. In de voorbije dagen werd echter ook Donnarumma naar voren geschoven als kanshebber. Nochtans is de Italiaan bezig aan een geweldig seizoen bij Paris Saint-Germain. Zijn contractsituatie biedt evenwel perspectieven voor andere clubs.

Zware concurrentie

Donnarumma gaat komende zomer zijn laatste contractjaar in. Er zou een voorstel tot verlenging op tafel liggen, daarbij zou de doelman echter moeten inleveren. En dat lijkt hij niet meteen van plan na zo'n seizoen. Er liggen dus mogelijk kansen voor City. Al zullen ze wel met een serieuze concurrentie moeten afrekenen. Zo meldt de Italiaanse transferwatcher Alfredo Pedulla dat ook Internazionale, Juventus én Bayern München de situatie van dichtbij volgen. Een titanenstrijd lijkt in de maak.

🚀

Donnarumma is dit seizoen de beste keeper ter wereld ...

Meest recent

Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

10
10
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

261
261
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

9
9
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

180
180
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

21
21
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

9
9
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

22
22
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

116
116
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

195
195
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

172
172
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

639
639
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

482
482
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

355
355
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

225
225
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

242
242
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

95
95
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

62
62
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

230
230
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

94
94
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

74
74
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

428
428
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

210
210
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

246
246
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

501
501
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

121
121

Meer sportnieuws