'Transferschok Donnarumma: titanenstrijd barst los'

door
'Transferschok Donnarumma: titanenstrijd barst los'

Paris Saint-Germain plaatste zich deze week voor de finale van de Champions League en daar speelde Gianluigi Donnarumma een grote rol in. De Italiaanse topdoelman wordt desondans gelinkt aan een vertrek. Manchester City toont alvast interesse, maar er heerst concurrentie.

City was de voorbije seizoenen dé toonaangevende club in Europa, maar liet het in de huidige jaargang afweten. Zo werd de titelverdediger al snel uit de Engelse titelstrijd geknikkerd, terwijl het vroegtijdig sneuvelde in de Champions League. Enkel het winnen van de FA Cup kan die povere prestaties wat verbloemen.

De sportieve leiding beseft dan ook dat een structurele oplossing nodig is. En dus wordt een grote kuis in de kleedkamer doorgevoerd. Die werd in januari al ingezet met het vertrek van onder andere Kyle Walker en de komst van verschillende aanwinsten. Die lijn wordt komende zomer doorgetrokken.

LEES OOK: 'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

Nieuwe topdoelman

Zo moet City op zoek naar een vervanger voor Kevin De Bruyne, die zijn vertrek al aankondigde. Ook een nieuwe doelman staat op de verlanglijst. De kans is immers groot dat Ederson vertrekt. De Braziliaan overweegt een lucratieve verhuis naar Saudi-Arabië. En dus moet een nieuwe topdoelman aangetrokken worden.

Lange tijd werd Diogo Costa (FC Porto) genoemd voor deze vacature. In de voorbije dagen werd echter ook Donnarumma naar voren geschoven als kanshebber. Nochtans is de Italiaan bezig aan een geweldig seizoen bij Paris Saint-Germain. Zijn contractsituatie biedt evenwel perspectieven voor andere clubs.

Zware concurrentie

Donnarumma gaat komende zomer zijn laatste contractjaar in. Er zou een voorstel tot verlenging op tafel liggen, daarbij zou de doelman echter moeten inleveren. En dat lijkt hij niet meteen van plan na zo'n seizoen. Er liggen dus mogelijk kansen voor City. Al zullen ze wel met een serieuze concurrentie moeten afrekenen. Zo meldt de Italiaanse transferwatcher Alfredo Pedulla dat ook Internazionale, Juventus én Bayern München de situatie van dichtbij volgen. Een titanenstrijd lijkt in de maak.

Donnarumma is dit seizoen de beste keeper ter wereld ...

Meest recent

Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

11
11
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

16
16
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

98
98
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

41
41
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

22
22
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

85
85
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

54
54
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

120
120
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

177
177
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

395
395
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

105
105
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

91
91
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

412
412
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

112
112
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

153
153
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

400
400
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

233
233
'Antwerp hakt knoop door: flop moet beschikken'

Bij Antwerp zullen ze in de Europe Play-Off de komende weken nog alles uit de kast halen om het ...

225
225
'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'

De voorbije jaren werden de Europe Play-Offs doorgaans een sof voor Standard. Dit seizoen willen de ...

252
252
WK-barrages: geen stunts voor Suriname en Nieuw-Caledonië

In de komende dagen worden de laatste tickets voor het WK van deze zomer nog uitgedeeld. ...

80
80
Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws

In de jaren '80 en '90 was Mike Verstraeten één van de meest gevreesde verdedigers op ...

0
0
Na 6 jaar wachten: “Onwerkelijk” voor Duivel

De Rode Duivels spelen in de komende dagen oefeninterlands tegen de Verenigde Staten en Mexico. Het ...

123
123
‘Sensatie rond Onana: verrassende club meldt zich’

Zaterdagavond beginnen de Rode Duivels aan hun voorbereiding op het WK met een oefeninterland tegen ...

202
202
Zomerse toptransfer? De Ketelaere verrast met uitspraak

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten afgereisd zonder Romelu Lukaku en dat ...

137
137
Slagveld bij Licentiecommissie: 11 clubs moeten vrezen

De lente is aangebroken en dat betekent voor Belgische voetbalclubs dat het tijd is om hun dossiers ...

627
627

Meer sportnieuws