Mulder gelooft ogen niet bij Club: "Transferwaarde van 70 miljoen"

door
Mulder gelooft ogen niet bij Club:

Het heeft er alle schijn van dat België twee vertegenwoordigers zal hebben in de League Phase van de Champions League. Kampioen Union SG was al zeker van zijn plekje en ook Club Brugge KV staat er erg goed voor. Blauw-Zwart deelde in de laatste voorronde een flinke klap uit Rangers FC.

Om het hoofdtoernooi van het Kampioenenbal te halen, moest Club twee voorrondes zien te overleven. Tegen RB Salzburg werd het nog even bibberen geblazen. Maar uiteindelijk haalde Blauw-Zwart het over twee wedstrijden gezien verdiend van de Oostenrijkers.

LEES OOK: Groot CL-gevaar bij Club: "Krijg er rillingen van"

Macabere stilte op Ibrox

Bijgevolg stond enkel een tweeluik tegen Rangers FC in de weg van de begeerde League Phase. Geen gemakkelijke opdracht. Vooral de heenwedstrijd op Ibrox Park beloofde een lastige dobber te worden. Maar de Bruggelingen wisten de Schotten te verbazen. Na amper drie minuten stond het al 0-1 voor. 

En vervolgens viel Club amper te stoppen. "Die 0-1 was de inleiding tot drie kwartier magistraal spel van Club Brugge. De vloeiende combinaties waren niet te tellen, de individuele staaltjes techniek van alle Bruggelingen verstomden de voorheen angstaanjagende vijftigduizend fans op de tribunes tot een macabere stilte", keek ook analist Jan Mulder de ogen uit.

Filmster Mechele

Uiteindelijk kon de Belgische vicekampioen gaan rusten met een straffe 0-3-voorsprong op zak. In de tweede helft kon Rangers zich weliswaar herpakken en kwam het beter in de match. Maar verder dan een 'eerredder' raakten de Schotten niet. Bovendien had Club zelf nog enkele kansen laten liggen om de marge nog verder uit te bouwen.

Kortom: een memorabele prestatie van de bekerwinnaar. "Het team van Nicky Hayen speelde in een roes. Brandon Mechele – een filmster van een centrale verdediger, ik schat zijn transferwaarde op zo’n 70 miljoen – scoorde met de dropkick aller dropkicks de 0-3, Spileers schoot zijn 40 meterpasses dwars door het oorverdovende geluid heen en ik zag Romeo Vermant die niet, nooit meer, van mijn netvlies gaat", aldus een lyrische Mulder in zijn column bij HUMO.

🔥 Wat iedereen nu leest

'Zijn ex-vrouw smeekte hem, maar Van Gucht deed het tóch'
'Zijn ex-vrouw smeekte hem, maar Van Gucht deed het tóch'
‘Bom Vermeeren ontploft plots: Rode Duivel is het beu'
‘Bom Vermeeren ontploft plots: Rode Duivel is het beu'

Club heeft momenteel de sterkste selectie in België ...

Meest recent

Bertaccini ziet na transfer enorm verschil bij Anderlecht

RSC Anderlecht haalde Adriano Bertaccini voor ruim 5 miljoen euro weg bij STVV. De Belgische ...

10
10
SK Beveren wint topper in CPL, pakkend eerbetoon Vermeersch

Na drie speeldagen blijft SK Beveren op een wolk voetballen in de Challenger Pro League. De ...

25
25
Dramatisch debuut voor Ten Hag in de Bundesliga

Bayern München won met 6-0 van RB Leipzig, de andere ploegen kwamen vandaag aan spelen toe. Het ...

21
21
Gezien Matthaüs en Kahn? Kompany reageert op kritiek

Bayern München won gisteren met 6-0 van RB Leipzig. De troepen van Vincent Kompany openden met ...

72
72
Bijltjesdag bij AA Gent: Leko kondigt twee vertrekkers aan

Operatie Schoonmaak is nog niet voorbij bij AA Gent. De Buffalo’s gaan nog wat volk van de ...

182
182
KRC Genk kondigt plots nieuwe verdediger aan

KRC Genk heeft vandaag een nieuwe speler voorgesteld. De Limburgers hebben een verdediger naar de ...

97
97
Anderlecht ruikt de jackpot: "Meer dan 25 miljoen euro"

Bij RSC Anderlecht verkochten ze de afgelopen jaren elke zomer wel een topspeler. Dat lukte Olivier ...

451
451
'Hommeles bij Club Brugge: spoedvergadering vastgelegd'

Club Brugge toont zich deze mercato een zeer moeilijke gesprekspartner voor een transfer. Vraag dat ...

1038
1038
Tottenham bezorgt Manchester City meteen enorme kater

Om 13u30 openden Manchester City en Tottenham de tweede speeldag in de Premier League. Twee ploegen ...

83
83
Transferzorgen bij Wils: Antwerp wacht bang af

Royal Antwerp FC heeft geld nodig. De Great Old moet spelers verkopen, maar dat verloopt heel ...

162
162
Burgess verrast met transferboodschap: "Kon er tekenen"

Bij Union SG was er deze zomer even sprake van een mogelijk vertrek van Christian Burgess. Maar dat ...

94
94
'Stunt in Premier League: Mourinho keert terug'

José Mourinho heeft er al een prachtige carrière als trainer opzitten. Hij is ...

98
98
Vandenhaute incasseert ferme klap: straf plan in prullenbak

Wouter Vandenhaute heeft RSC Anderlecht op sportief vlak nog niet al te veel bijgebracht, naast het ...

241
241
Mulder gelooft ogen niet bij Club: "Transferwaarde van 70 miljoen"

Het heeft er alle schijn van dat België twee vertegenwoordigers zal hebben in de League Phase ...

1160
1160
Genk doet gouden zaak: vijf potentiële toptransfers

KRC Genk komt niet in actie dit weekend en kan zich dus volledig toeleggen op de return tegen Lech ...

424
424
'Carrasco verbluft met last-minute schoktransfer'

Het einde van de zomerse transferperiode nadert met rasse schreden, maar nog heel wat spelers komen ...

179
179
'Spectaculaire Ordoñez-wending: monstersom voor Club'

Club Brugge haalde deze zomer al een pak miljoenen op met de verkoop van verschillende spelers. En ...

554
554
Noa Lang van hemel naar hel: "Kon zijn benen niet bewegen"

Zaterdagavond trekt titelverdediger SSC Napoli zijn campagne in de Serie A op gang tegen Sassuolo. ...

164
164
"Sprakeloos" - Kat Kerkhofs laat Mertens in stilte achter

Voor Kat Kerkhofs en Dries Mertens wacht er zonder twijfel een 'nieuw leven'. De blondine is ...

351
351
TRANSFERUURTJE: 'Sprookjestransfer Lammens, Club blíj́ft cashen'

De zomerse transferperiode is aan zijn laatste weken bezig, maar er staat nog heel wat te gebeuren. ...

266
266
Lokeren pakt ferm uit: Belgisch toptalent uit Duitsland

Lokeren hoopt zo snel mogelijk terug te keren naar het hoogste niveau, maar de club is dit seizoen ...

69
69
Hasi nog dieper in de problemen met Thorgan Hazard

RSC Anderlecht speelde in de heenmatch van de voorrondes van de Conference League 1-1 gelijk tegen ...

358
358
‘Standard hoort kassa rinkelen: knaltransfer supertalent'

Standard Luik moet zich nog schrap zetten op de zomertransferperiode. De Rouches kunnen nog enkele ...

205
205
Einde in zicht? Hairemans spreekt klare taal bij Antwerp

Geoffrey Hairemans keerde terug naar Royal Antwerp FC, maar in de voorbereiding liep het volledig ...

222
222
Paul Van Himst maakt korte metten met DAZN-oorlog

Het is nog steeds hommeles in de mediawereld. DAZN en de grote telecomproviders staan nog altijd ...

672
672

Meer sportnieuws