Overmars aan zet: "Ik wil graag bij Antwerp blijven"

444 stemmen
Overmars aan zet:

De Europe Play-Off winnen zal moeilijk worden, maar Antwerp hoopt het seizoen de komende weken nog zo goed mogelijk af te sluiten. Daarna volgt wellicht een woelige transferzomer, want heel wat spelers dreigen te vertrekken.

Zeno Van den Bosch tekende al bij Union Berlin, maar ook Vincent Janssen, Gyrano Kerk, Kiki Kouyaté, Dennis Praet, Christopher Scott, Anthony Valencia, Glenn Bijl en Yannick Thoelen zijn einde contract. Daarnaast zal Marc Overmars ook nog knopen moeten doorhakken over enkele huurlingen.

LEES OOK: Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Benitez wil bij Antwerp blijven

Eén van hen is Mauricio Benitez. De 22-jarige Argentijn werd het voorbije anderhalf seizoen gehuurd van Boca Juniors en maakte dit seizoen een uitstekende indruk. Hij werd de laatste maanden wel afgeremd door het overlijden van zijn vader, maar is een belangrijke pion geworden.

Benitez stuurt alvast een duidelijk signaal over zijn toekomst. "Het zou ideaal zijn als ik hier kan blijven. Maar dat is niet alleen mijn beslissing, ook die van Boca", geeft de middenvelder aan in Het Nieuwsblad.

Overmars moet onderhandelen

Overmars zal daarvoor wel nog stevig moeten onderhandelen. Antwerp beschikt over een aankoopoptie, maar die is met 5 miljoen dollar te duur. Er zal dus gepraat moeten worden met Boca om dat bedrag nog naar beneden te halen.

"Ik kan alleen maar afwachten", beseft Benitez dan ook. "Ik keer straks terug naar Argentinië, voor vakantie en om samen te zijn met mijn familie, en dan zien we wel. Maar mijn wens is om hier langer door te gaan, en om dan een beter seizoen te draaien."

🚀

Zal Antwerp erin slagen hem te houden?

Meest recent

Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

64
64
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

362
362
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

124
124
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

192
192
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

55
55
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

606
606
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

379
379
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

113
113
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

377
377
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

402
402
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

61
61
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

85
85
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

158
158
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

50
50
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

436
436
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

433
433
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

130
130
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

234
234
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

149
149
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

67
67
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

579
579
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

129
129
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

140
140
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

175
175
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

166
166

Meer sportnieuws