'Nieuwe club Van Bommel: niemand zag dit aankomen'

165 stemmen
'Nieuwe club Van Bommel: niemand zag dit aankomen'

Sins Mark van Bommel zo'n twee jaar geleden door de grote poort vertrok bij Antwerp FC, zit de Nederlandse trainer nog steeds zonder club. Daar kan echter snel verandering in komen. Zo gaat zijn naam rond bij een erg opmerkelijke ploeg.

De voormalige middenvelder beleefde als speler een topcarrière doen hem bracht bij grote clubs als FC Barcelona, AC Milan en Bayern München. Zijn trainersloopbaan verliep aanvankelijk iets stroever. Bij PSV begon Van Bommel sterk, maar na een moeilijke periode vertrok hij relatief snel. Vervolgens werd hij bij VfL Wolfsburg al na enkele maanden aan de kant geschoven.

LEES OOK: Deschacht weet wie dé ideale coach is voor Anderlecht

Titelheld bij Antwerp

Zijn carrière als hoofdcoach ging dus compleet de verkeerde richting uit. Tot oude bekende Marc Overmars in het voorjaar kwam aankloppen om hem naar Antwerp FC te halen. En dat bleek een zegen voor zowel Van Bommel als de Great Old. Met de Nederlander aan het roer pakte het stamnummer één in dat seizoen meteen de Belgische dubbel.

In de tweede jaargang met Van Bommel verliep het, mede door besparing binnen de club, iets minder. Al zorgde Antwerp toch voor enkele mooie hoogtepunten in de Champions League en haalde het opnieuw de bekerfinale. Na dat seizoen zou Van Bommel echter vertrekken op de Bosuil. En sindsdien zit de oud-middenvelder nog steeds zonder club.

Egyptisch avontuur

Doorheen de afgelopen periode werd hij weliswaar aan verschillende ploegen gelinkt, een akkoord bleef telkens uit. Nu zou Van Bommel echter een bijzondere uitdaging kunnen aangaan. Zo beweert Gazzetta dello Sport dat Al-Ahly in de markt is voor de trainer. Er zouden zelfs gesprekken lopen tussen club en trainer.

Al Ahly, momenteel derde in de Egyptische Premier League, is een ronkende naam in het Afrikaanse voetbal. Qua uitdaging zou het dus tellen. Maar van een akkoord is vooralsnog geen sprake. Zo zouden de salariseisen die Van Bommel stelt vooralsnog veel te hoog liggen.

Van Bommel zou een geschikte coach zijn voor elke Belgische topclub ...

Meest recent

Nieuwe coach voor Liverpool: "Er is maar één man"

Amper een jaar nadat hij de club naar de titel had geloodst, is het verhaal van Arne Slot bij ...

0
0
De Condé maakt agenda vrij: heftige transferzomer Genk

KRC Genk strijd zondagavond tegen AA Gent voor het laatste Europese ticket. Maar ongeacht de ...

39
39
'Nieuwe club Van Bommel: niemand zag dit aankomen'

Sins Mark van Bommel zo'n twee jaar geleden door de grote poort vertrok bij Antwerp FC, zit de ...

165
165
'Garcia krijgt cruciaal nieuws over toekomst bij Duivels'

Rudi Garcia maakt zich op voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Voor de ...

179
179
TRANSFERUURTJE: 'Bliksemaftocht Jashari, Genk wil international'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

200
200
KRC Genk-smaakmaker hint naar enorme transferwending

KRC Genk moet nog Europees voetbal over de streep zien te trekken tegen KAA Gent. De Limburgers ...

139
139
KAA Gent-fans clashen met speler: “Dat gaat te ver”

KAA Gent speelt een levensbelangrijke barragewedstrijd tegen KRC Genk. De Buffalo’s kunnen nog ...

121
121
Toby Alderweireld roept grote schande na CL-finale

Paris Saint-Germain heeft voor het tweede jaar op rij de Champions League gewonnen. Arsenal kwam op ...

125
125
El Ouahdi onthult last-minute poging KBVB: harde afwijzing

De Rode Duivels zagen de afgelopen maanden heel wat spelers voor een ander land kiezen. De keuze van ...

166
166
Chelsea maakt Arsenal en Trossard compleet belachelijk

Arsenal stond dicht bij zijn eerste Champions League. De Londenaren kwamen op voorsprong, maar PSG ...

114
114
‘Grote stunt als opvolger Wouter Vrancken bij STVV?’

Sint-Truiden VV was dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. Onder Wouter ...

359
359
Pijnlijk verdict Verschaeren: “Wie zit op hem te wachten?"

RSC Anderlecht zal een aantal spelers de club zien verlaten. Gilles De Bilde sprak bij DAZN over ...

363
363
Transfers tussen Club en Feyenoord: Rigaux reageert

Dévy Rigaux is de nieuwe sportief directeur van Feyenoord. Hij kwam over van Club Brugge. ...

205
205
‘Standard zoekt geld: topspelers in de kijker’

Standard is op zoek naar versterking en er worden veel namen genoemd. Ook aan uitgaande zijde gaat ...

183
183
Stijnen terug naar Club Brugge? "Misplaatste arrogantie"

Bij Club Brugge haalden ze Ivan Leko terug als coach en die bezorgde hen de landstitel. Er is nog ...

334
334
Praet kan cirkel rondmaken met emotionele transfer

Dennis Praet nam afscheid van Royal Antwerp FC. De ervaren ex-Rode Duivel kende een anonieme periode ...

374
374
Inter vernedert Club met Stankovic-bom: “Dit doet pijn”

Club Brugge dreigt één van zijn strafste transfers van het seizoen alweer kwijt te ...

1126
1126
“Lukaku naar Anderlecht? Ik zou het niet doen”

RSC Anderlecht hoopt Romelu Lukaku zo snel mogelijk te zien terugkeren, maar de spits en zijn ...

313
313
Club Brugge twijfelt: drie 'eigen' jongens op weg naar de uitgang?

Club Brugge gaat deze zomer heel wat spelers verliezen. Er zijn vooral sterkhouders die de club gaan ...

599
599
Twee teleurstellingen bij Anderlecht: houden of verkopen?

Bij RSC Anderlecht moéten zeker geen zestien spelers weg. Dergelijke lijstjes worden snel ...

470
470
Arteta ook grootmoedig: "PSG is de beste ter wereld"

De voorbije jaren faalde Arsenal regelmatig in 'money time', maar dit seizoen moest anders worden. ...

102
102
Enorme domper Schotland: ster moet afhaken voor WK

Elf dagen voor de start van het toernooi zijn de meeste WK-deelnemers begonnen aan hun ...

54
54
Luis Enrique schaart zich in bijzonder fraai rijtje

Paris Saint-Germain blijft de primus van Europa. Het heeft zaterdagavond immers zijn titel in de ...

61
61
Arteta voelt zich bekocht: "Als ik die fase terugzie..."

Nadat ze al de titel in de Premier League in de wacht gesleept hadden, droomde Arsenal ervan om ook ...

275
275
CL-zege met zwart randje: rellen met PSG-fans in Parijs

Paris Saint-Germain heeft zaterdagavond voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht ...

79
79

Meer sportnieuws