'Frey en Dirar kunnen ook volgend seizoen in de JPL spelen'

door
'Frey en Dirar kunnen ook volgend seizoen in de JPL spelen'

Fenerbahçe stalde het voorbije jaar enkele spelers in de Belgische competitie. Bij Westerlo liepen Berke Özer en Baris Alici rond, terwijl in de Jupiler Pro League met Michael Frey (Waasland-Beveren) en Nabil Dirar (Club Brugge) twee huurlingen van de Turkse topclub rondliepen. De kans lijkt te bestaan dat die laatste twee ook volgend seizoen in ons land te bewonderen zullen zijn.


Ali Koç, voorzitter van Fenerbahçe, gaf in de Turkse pers uitleg bij de transferplannen van zijn club deze zomer en daarbij kwamen ook de dossiers van Frey en Dirar ter sprake. Frey speelde zich met zeventien doelpunten in de kijker bij Waasland-Beveren en Koç verklaarde dat drie Belgische teams de Zwitserse spits graag willen overnemen. Ze zullen wel diep in de buidel moeten tasten, want volgens Sporx is er al een bod van 6 miljoen euro binnengelopen en mikt Fenerbahçe zelfs op een nog hogere som.

Dirar keerde in februari dan weer verrassend terug bij Club Brugge, maar kon zich daar niet doorzetten. Club gaat dan ook niet met hem verder, maar dat betekent niet noodzakelijk dat de Marokkaanse flankspeler volgend seizoen niet meer in de JPL te bewonderen zal zijn. Dirar werd de voorbije dagen gelinkt aan de Turkse promovendus Giresunspor, maar zou liefst in België blijven om dichter bij zijn familie te zijn. Fenerbahçe is bereid om de 35-jarige gratis te laten vertrekken.

POLL: Zou Dirar nog een aanwinst zijn voor een eersteklasser?

Meest recent

Scheidsrechtersbaas reageert: één vraagteken na afgekeurde goal Anderlecht

Union SG heeft zaterdagavond andermaal een grote stap richting de landstitel gezet. De koploper won ...

51
51
Hasi trekt harde conclusie over verliezend Anderlecht

Vorige week zag Anderlecht zijn droom om een trofee te pakken in rook opgaan na de nederlaag in de ...

246
246
Ontsnapt aan rood? Burgess reageert laconiek

Union heeft de landstitel nu stilaan helemaal binnen handbereik. Het zette zaterdag een nieuwe stap ...

244
244
Union geeft Anderlecht nieuwe tik en reikt hand naar titel

Union reikt opnieuw wat meer de hand naar een eerste titel. Het trok aan het langste eind na een ...

178
178
Om deze reden werd penalty Union niet opnieuw getrapt

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde heel wat spanning op, maar ook heel wat voer ...

147
147
Vanderbiest meteen wild van nieuw goudhaantje KV Mechelen

KV Mechelen mag zijn laatste sprankeltje hoop op Europa opbergen. Het kon zaterdag zijn laatste ...

147
147
Zulte Waregem verbijsterd: stadion gevandaliseerd

Zulte Waregem maakt volgend seizoen zijn wederoptreden op het hoogste niveau na twee jaar ...

108
108
Geweldige zaak KV Mechelen: Europese kleppers afgetroefd

KV Mechelen zal volgend seizoen geen Europees voetbal spelen, want het liet zaterdag zijn laatste ...

69
69
VAR-klucht in Anderlecht-Union: "Wat een drama weer!"

De achtste speeldag in de Champions' Play-Off van de Jupiler Pro League wordt zaterdagavond op gang ...

313
313
Cercle-aanvoerder haalt keihard uit: "Te belachelijk"

Cercle Brugge zal zich moeten redden via een barrage tegen de winnaar van de play-offs in de ...

244
244
KV Mechelen kraakt tienkoppig Standard niet: Charleroi wint PO2

De winnaar van de Europe Play-Off is twee speeldagen voor het einde bekend. Charleroi is immers ...

48
48
Anderlecht ziet smaakmaker wegvallen, twee wissels bij Union

Leider Union SG staat zaterdagavond opnieuw voor een cruciaal duel in de titelstrijd. Om zijn lot in ...

111
111
Real flikt het weer: scheidsrechter Clasico hard aangepakt

Zondagnamiddag staat in La Liga de clash tussen FC Barcelona en Real Madrid op het programma. In ...

128
128
Wouter Vrancken houdt STVV in eerste: "Beerschot dankbaar"

STVV zal volgend seizoen dan toch weer in de Jupiler Pro League aantreden. De Kanaries verzekerden ...

261
261
Selectie Club: Hayen moet dubbele knoop doorhakken

Amper een week na de bekerwinst moet Club Brugge alweer vol aan de bak in de Champions' ...

196
196
Peperdure slipper De Bruyne en co, geen CL voor Leipzig-Belgen

In de strijd om de Champions League-tickets heeft Manchester City zondag dure punten verspeeld in de ...

62
62
STVV blijft in 1A! Cercle rouwt na knotsgekke ontknoping

STVV heeft zich zaterdagnamiddag verzekerd van een verlengd verblijf in de Jupiler Pro League. De ...

367
367
Ruud Vormer legt keuze voor opmerkelijke uitdaging uit

Ruud Vormer gaat aan de slag als jeugdcoach bij FC Knokke. De Nederlander begint zo verrassend aan ...

142
142
‘Sensationele Europese terugkeer Cristiano Ronaldo’

Cristiano Ronaldo maakte enkele jaren geleden de verrassende overstap naar Saudi-Arabië. De ...

166
166
Belgische top vreest: 'Toptransfer voor gewilde Van Helden'

Sint-Truiden gaf de afgelopen jaren heel wat beloftevolle spelers een kans in het eerste elftal. ...

220
220

Meer sportnieuws