'De Bruyne nadert nieuwe club: tweejarig contract op tafel'

door
'De Bruyne nadert nieuwe club: tweejarig contract op tafel'

Kevin De Bruyne is momenteel bezig aan zijn afscheidstournee bij Manchester City. Ondertussen draait zijn zoektocht naar een nieuwe club op volle toeren. En het begint er meer en meer op te lijken dat zijn toekomst toch in Europa ligt.

De Bruyne en City hebben een enorm succeshuwelijk achter de rug. Op zijn palmares staan onder meer zes Engelse bekers, een handvol supercups en bekers én de Champions League. Maar aan die gouden periode komt weldra een einde. Zo zal het aflopende contract van De Bruyne níét verlengd worden.

Sinds dat nieuws officieel werd bevestigd, wordt er volop gespeculeerd over zijn toekomst. De spelmaker is immers lang niet van plan om zijn kicksen aan de haak te hangen. Aanvankelijk leek hij wel een lucratieve stap terug te zetten. Eerst werd Saudi-Arabië genoemd, vervolgens de MLS als beoogde bestemming.

LEES OOK: Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

Contract ligt al klaar

Maar inmiddels kende het dossier een drastische ommekeer. Zo melden verschillende bronnen dat De Bruyne zelf zijn zinnen heeft gezet op een nieuwe club in één van de Europese topcompetities. Zo'n overgang geldt momenteel als de absolute prioriteit. En er heerst ook concrete interesse vanuit die Europese topcompetities.

In de voorbije dagen raakte namelijk bekend dat SSC Napoli concreet in de markt is voor de Belgische spelmaker. Dat wordt nu ook bevestigd bij Corriere dello Sport. Volgens het Italiaanse medium heeft de Serie A-koploper een contract van twee seizoenen klaarliggen. Daar is ook een tekenbonus in opgenomen.

Ambitieus project

Qua salaris zal KDB wel moet inleveren ten opzichte van zijn huidige topcontract, maar zou hij nog steeds aardig verdienen. De levenskwaliteit zal voor hem en zijn gezin ook optimaal zijn in Napels, wat een belangrijke rol in zijn beslissing speelt. Bovendien krijgt hij er een ambitieus sportief project voorgeschoteld. Mét Champions League-voetbal in het komende seizoen.

De Napolitanen zouden wel snel duidelijkheid verlangen. In de komende dagen moet De Bruyne aangeven of hij openstaat voor de overgang. Is dat het geval, kunnen concrete gesprekken opgestart worden. Zo niet, heeft Napoli ruim voldoende tijd om zich op zijn andere transfertargets te storten.

De Bruyne speelt volgend seizoen voor Napoli ...

Meest recent

'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

17
17
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

168
168
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

34
34
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

313
313
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

209
209
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

19
19
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

55
55
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

123
123
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

339
339
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

169
169
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

579
579
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

463
463
KRC Genk baalt enorm: straf verhaal over ex-jeugdproduct

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

214
214
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

57
57
Hasi opgelucht: Sikan lost Anderlecht-knoop in één klap

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

273
273
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

50
50
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

821
821
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

192
192
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

144
144
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

55
55
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

308
308
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

388
388
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

98
98
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

239
239
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

629
629

Meer sportnieuws