Belgische top vreest: 'Toptransfer voor gewilde Van Helden'

door
Belgische top vreest: 'Toptransfer voor gewilde Van Helden'

Sint-Truiden gaf de afgelopen jaren heel wat beloftevolle spelers een kans in het eerste elftal. Matte Smets is inmiddels sterkhouder bij KRC Genk en verzamelde al een cap bij de Rode Duivels. Ook Jarne Steuckers maakt furore bij KRC Genk en Mathias Delorge is een vaste jeugdinternational en smaakmaker van KAA Gent. De volgende knaltransfer staat voor de deur.

Volgens Het Nieuwsblad kan ook Rein Van Helden komende zomer een toptransfer maken. De 22-jarige centrale verdediger werd al een tijdje met een stap hogerop in verband gebracht. Ook de Belgische top was in het verleden geïnteresseerd. Van Helden is een jonge Duivel met nog een contract tot 2027 bij STVV.

Italiaanse toptransfer

Onder meer KRC Genk werd al genoemd bij Van Helden en met het nakende vertrek van Joel Ordoez kan Club Brugge mogelijk ook nog op de proppen komen. Momenteel meldt HNB dat vooral het Italiaanse Palermo nadrukkelijk geïnteresseerd is. De Italiaanse tweedeklasser klopte al aan in Limburg.

Zelf lijkt Van Helden klaar voor een stap hogerop. ‘De Italiaanse tweedeklasser Palermo heeft zich gemeld voor STVV-verdediger Rein Van Helden (22). De Belg is een sterkhouder bij de Kanaries achterin en hoopt, nadat hij de club in eerste klasse heeft kunnen houden, de volgende stap te zetten in zijn loopbaan’, klinkt het.

Of toch Belgische stap?

Palermo maakt nog kans op promotie naar de Serie A en dat zou een enorme troef zijn. ‘In het contract van Van Helden staat een vertrekclausule van 2,5 miljoen euro’, luidt het. Dat zou alvast een koopje kunnen betekenen voor de Belgische topclubs. Naast KRC Genk en Club Brugge, zoekt ook RSC Anderlecht naar een extra centrale verdediger na het nakende pensioen van Jan Vertonghen.

POLL: Rein Van Helden moet eerst de stap naar de Belgische top maken...

Meest recent

Pocognoli meldt gigantische Union-boost voor Anderlecht

Union SG neemt het in de Brusselse derby op tegen RSC Anderlecht. De formatie van Sebastien ...

9
9
'De Bruyne nadert nieuwe club: tweejarig contract op tafel'

Kevin De Bruyne is momenteel bezig aan zijn afscheidstournee bij Manchester City. Ondertussen draait ...

42
42
JPL-transfer krijgt vorm: Heymans spreekt heldere taal

Ook in de Jupiler Pro League zijn verschillende ploegen al bezig met het ontrollen van hun ...

76
76
Hayen rekent op ... Anderlecht: "Denk je dat ze Union als kampioen willen?"

Club Brugge verzekerde zich afgelopen weekend van de Beker van België, maar daarmee is de ...

65
65
De Mil blijft indruk maken: "Daarvoor werk je heel het jaar"

Dit weekend kan de beslissing vallen in de Europe Play-Offs. Sporting Charleroi heeft de eindzege ...

31
31
Anderlecht definitief topclub-af? "Wordt stilaan beangstigend"

RSC Anderlecht slaagde er afgelopen weekend dan toch niet in om beslag te leggen op de Croky Cup. En ...

265
265
'Eerste transferbom in Premier League: EK-winnaar voor 60 miljoen'

De zomerse transferperiode gaat officieel pas begin volgende maand van start en in verschillende ...

53
53
Storck stelt voorwaarde voor verlengd verblijf bij KVK

KV Kortrijk sluit zaterdagnamiddag zijn seizoen af met een thuiswedstrijd tegen STVV. Vervolgens kan ...

159
159
'Toptransfer Rafael Leao: Milan legt enorm prijskaartje vast'

Arsenal FC heeft een meer dan behoorlijk seizoen achter de rug, maar zal uiteindelijk toch weer met ...

118
118
'Club bibbert: tweede grootmacht klopt aan voor Jashari'

Club Brugge houdt tijdens de zomermercato rekening met het vertrek van verschillende sterkhouders. ...

385
385
Zomers vertrek bij Genk? Tolu gooit kaarten op tafel

Behoudens een sensationele ommekeer, zal KRC Genk dan toch geen landskampioen worden. Desondanks kan ...

152
152
'Kompany klopt op tafel: Bayern gaat transferstrijd aan'

Bayern München verzekerde zich afgelopen weekend van de Duitse landstitel. Zaterdag zal het de ...

113
113
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, toptransfer Bertaccini'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

271
271
Ulderink al weg bij Antwerp? ‘Dat beslist over toekomst’

Andries Ulderink werd aangesteld als de opvolger van de ontslagen Jonas De Roeck. De Nederlander was ...

207
207
Wouter Vandenhaute slaat snoeihard terug: “Klopt niet!”

Wouter Vandenhaute krijgt vaak de wind van voren bij RSC Anderlecht. De club kwam nu weer met een ...

154
154
'Pijnlijke exit Witsel: spectaculaire terugkeer stap dichter'

Axel Witsel miste vorig seizoen amper een minuut bij Atlético Madrid, maar dit seizoen duwde ...

188
188
'Dochter in grote paniek' Ex-Lierse speler doet horrorverhaal

Sportief gaat het de laatste tijd de slechte kant uit met Willem II. Vorige week werd onze ...

46
46
Hasi maakt Club Brugge-fans compleet met de grond gelijk

RSC Anderlecht verloor de bekerfinale met 2-1 van Club Brugge, maar na afloop ging het vooral over ...

626
626
Guardiola bespreekt transferopties Kevin De Bruyne

Kevin De Bruyne zal Manchester City aan het einde van het seizoen na tien jaar verlaten. De Rode ...

89
89
Georges-Louis Bouchez genadeloos voor Karim Belhocine

Karim Belhocine werd bij Francs Borains aangesteld met één doel: de club in de ...

76
76

Meer sportnieuws