Florentino Perez heeft een bod op Angel Di Maria van SK Galatasaray aanvaard. De Turken willen de Portugese linksbuiten binnenhalen voor een nog onbekende prijs. Dat meldt
Tuttomercatoweb.
Verschillende media maakten gewag van interesse van zowat elke topclub in Europa. Tottenham Hotspur en Arsenal zouden het concreetst zijn, maar daar haalt de Italiaanse site nu een onverwachte derde hond bij. De club van onder andere Wesley Sneijder, Didier Drogba en Hamit Altintop (ex-Real Madrid, red.) wil een bijkomende grote naam signeren voor hun coach Roberto Mancini.
Di Maria stond de laatste weken in het oog van een mediastorm. Na zijn wissel voor Gareth Bale in de gewonnen partij tegen Celta de Vigo nam hij nogal ostentatief zijn kruis vast alvorens de handen van Bale te tikken. Hij kreeg een oorverdovend fluitconcert over zich heen van de eigen fans.
LEES OOK:
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'