Hubert krijgt héél goed nieuws bij Union SG

door
Hubert krijgt héél goed nieuws bij Union SG

Union SG moet winnen van KV Mechelen, anders lijkt het titel vaarwel te mogen zeggen. Trainer David Hubert mist heel wat sterkhouders, maar er zijn ook een aantal spelers weer van de partij. Zij kunnen mogelijk opdraven tegen de Maneblussers.

LEES OOK: Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

Zeneli en Biondic terug

Besfort Zeneli en Mateo Biondic ontbraken de afgelopen weken door blessures, maar de middenvelder en de aanvaller zijn weer van de partij. "Ze zijn fit en klaar om het veld op te gaan", zei Hubert aan La Dernière Heure.

Kevin Mac Allister, Christian Burgess en Adem Zorgane zijn geschorst. "Andere spelers staan klaar om hun plaats in te nemen. En dat hebben ze dit seizoen al laten zien. We hebben veel uitdagingen moeten overwinnen, zowel op het veld, met afwezigheden, schorsingen als blessures. We hebben een competitieve kern. Dat maakt een club sterk. We wisten aan het begin van het seizoen al dat we niet altijd met dezelfde basiself zouden spelen." Fedde Leysen zal sowieso starten.

Herpakken na nederlaag

Daarnaast was er ook het feit dat STVV vorige week te sterk was voor Union SG. Hubert sprak daar nog over op zijn persbabbel. "Iedereen was teleurgesteld. Het was zo lang geleden dat we hadden verloren." Het was pas onze tweede nederlaag in 2026, na die tegen Bayern München…"

"Omdat we niet graag verliezen, waren we niet bepaald blij. Deze week hadden we een vrije dag en een alternatieve trainingsdag, waardoor we de spanning konden loslaten. We hebben niets bijzonders gedaan, maar we hebben wel samen gegeten.

"We kwamen terug met hernieuwde energie. Ik had het gevoel dat de jongens zich bewust waren van wat hen te wachten stond, van het voorrecht dat ze hadden. Er komen twee belangrijke weken aan, waarin nog alles mogelijk is. We moeten die weken met gedrevenheid en ambitie tegemoet treden", aldus Hubert.

Gaat Union winnen van KV Mechelen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

93
93
'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

De afgelopen transferperiodes van Royal Antwerp FC waren niet bepaald een succes. Dat is nog zacht ...

10
10
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

51
51
Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"

Standard won verdiend met 2-1 van OH Leuven en staat zo aan de leiding in de Europe Play-Offs. Zij ...

13
13
Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Club Brugge was twee keer véél te sterk voor RSC Anderlecht in deze PO's. Ze scoorden ...

51
51
Jan Mulder ziet emotioneelste club volledig ontploffen

De terugkeer van Schalke 04 naar de Bundesliga zorgde vorig weekend voor taferelen die perfect ...

4
4
Hubert krijgt héél goed nieuws bij Union SG

Union SG moet winnen van KV Mechelen, anders lijkt het titel vaarwel te mogen zeggen. Trainer David ...

25
25
Club Brugge verrast fans compleet vlak voor cruciale clash

De spanning stijgt met de week bij Club Brugge, waar elke wedstrijd nu aanvoelt als een finale in de ...

77
77
Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Dat is nog steeds koffiedik kijken. De Belgische ...

15
15
'Nederlandse toptransfer voor Ilenikhena?'

George Ilenikhena werd bij Royal Antwerp FC al snel vergeleken met Romelu Lukaku, maar de aanvaller ...

32
32
Haalt Sporting Hasselt twaalfvoudig Rode Duivel in huis?

Sporting Hasselt is achter de schermen druk bezig om investeerders te overtuigen om in te stappen. ...

117
117
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

87
87
Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Standard Luik kwam op achterstand tegen OHL en het zag er even niet goed uit voor de Rouches. Na de ...

36
36
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Sint-Truiden VV zit in bloedvorm. De Kanaries zijn dé grote revelatie van de Jupiler Pro ...

188
188
Boskamp verbaast en kiest duidelijke titelfavoriet

Club Brugge heeft vorige speeldag het stokje overgenomen van Union SG in de Champions Play-Offs. ...

121
121
Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht

De wedstrijd tussen RSC Anderlecht en Club Brugge van afgelopen zondag zindert nog na. Het Brusselse ...

358
358
Oosting grijpt in bij Antwerp: spelers aangepakt

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. De Rouches wonnen ...

127
127
Mazzu is het beu en haalt ferm uit na Standard – OHL

Oud-Heverlee Leuven zit in een desastreuze reeks. Ook tegen Standard Luik liep het mis ondanks de ...

166
166
'Toekomst Dennis Praet: Antwerp neemt drastisch besluit'

Ongeacht of alsnog een Europees ticket uit de bus valt, maakt Antwerp FC zich op voor een drukke ...

208
208
Einde cyclus Club Brugge: zéven sterkhouders naar exit?

Club Brugge staat sinds afgelopen weekend aan de leiding in de Champions' Play-Offs, maar de druk ...

318
318
"Belachelijk" - Opvallende straf Burgess na heftige uithaal

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

316
316
Vrouw Valverde haalt verschroeiend uit: "Ze willen bloed zien"

De aanloop naar de Clasico van zondagavond is bijzonder woelig verlopen bij Real Madrid. Zo kwam het ...

66
66
'Anderlecht heeft genoeg gezien: pijnlijke exit na 61 duels'

Antoine Sibierski is sinds deze week officieel aan de slag als sportief directeur bij RSC ...

391
391
'Antwerp schrikt: Janssen richting ophefmakende transfer'

Terwijl Joseph Oosting en zijn troepen de ontknoping van de Europe Play-Offs inzetten, is de ...

319
319
'Bayern opent onderhandelingen: Kompany krijgt knaltransfer'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

186
186
Rigaux breekt de boel open: Club Brugge krijgt mokerslag

Dévy Rigaux dreigt Club Brugge te ontglippen. Feyenoord duwt door voor een nieuwe sportieve ...

340
340

Meer sportnieuws