Donderdag verschenen er berichten in
Het Nieuwsblad dat Victor Vazquez het beu zou zijn bij
Club Brugge en andere oorden wil opzoeken. De Spanjaard zegt nu dat deze berichten uit de context getrokken zijn. Dat meldt Club Brugge op zijn website.
"Ik ben ontzet over wat gebeurd is. Ik heb een interview gegeven over mijn ambities voor Club. Ik heb heel nadrukkelijk gezegd dat ik niet weg ga vooraleer we prijzen hebben gepakt. Bij wijze van boutade heb ik gezegd dat ik daarvoor desnoods nog tien jaar wil blijven. Da's toch duidelijk, neen", aldus Vazquez.
Hij zegt dat er een groot verschil is tussen Spanje en ons land. Spanje is immers zijn thuishaven. Het is volgens hem dan ook niet abnormaal dat je liever daar bent. Hij beseft echter dat dit het leven van een profvoetballer is. "Ik hou van de club, de stad en vooral de supporters. We willen hier absoluut niet weg. Ik ga nu een hele tijd geen interviews meer geven, ik zal mijn voeten laten spreken en proberen kampioen te worden. We zijn dat aan onze supporters verplicht."
LEES OOK:
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing