'Monaco plukt sterkhouder weg bij Cercle Brugge'

door
'Monaco plukt sterkhouder weg bij Cercle Brugge'

Cercle Brugge wil zich komend seizoen zo snel mogelijk van het behoud verzekeren en indien mogelijk voor enkele mooie uitschieters tegen de topclubs zorgen. De Vereniging haalde dan ook al enkele gerichte aanwinsten in huis. Al lijkt Groen-Zwart nu ook een sterkhouder kwijt te spelen.


Cercle begon behoorlijk dramatisch aan het voorbije seizoen en dreigde opnieuw in een lange degradatiestrijd verwikkeld te raken. Maar toen coach Dominik Thalhammer het roer overnam werd de ommekeer ingezet. Cercle leek zelfs nog een tijdje te gaan meedoen voor de Play-Offs. Die lijn wil men in de komende jaargang dan ook doortrekken.

Het bestuur voorzag Thalhammer daarom ook al van enkele gerichte versterkingen. Ayase Ueda en Emilio Kehrer moeten bijvoorbeeld voor de doelpunten gaan zorgen, terwijl verdediger/back Senna Miangue definitief van Cagliari werd overgenomen. Maar mogelijk moet Cercle weldra ook op zoek naar een nieuwe doelman.

DEFINITIEVE TRANSFER
Zo meldt Het Nieuwsblad dat Thomas Didillon goed op weg is naar zusterclub AS Monaco. De Franse goalie trainde in de voorbereiding al een tijdje mee met de selectie van coach Philippe Clement. En nu zou het bedoeling zijn dat hij definitief aan de slag gaat in het Prinsdom. Bij Cercle wordt dan weer volop de kaart van Warleson getrokken, al zou Groen-Zwart ook nog de komst van een jonge buitenlandse (reserve-)doelman ambiëren.

LEES OOK: Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Wat verwacht u van Cercle in het komende seizoen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

106
106
'Club keert kart volledig: play-offs plots weer op tafel'

Er is de voorbije maanden al heel wat discussie geweest over de competitiehervorming in de Jupiler ...

34
34
'Barça verbaast met komst voormalige JPL-smaakmaker'

FC Barcelona verzekerde zich zondagavond van een tweede titel op rij door in de Clasico af te ...

14
14
Vandenbempt waarschuwt Club Brugge: "Pas toch maar op"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Ze overklasten STVV en beginnen als leider ...

149
149
Degryse velt oordeel: moet Hazard spelen of niet?

RSC Anderlecht is vanaf vandaag voluit bezig met de bekerfinale. Thorgan Hazard startte op de bank ...

72
72
Vandenbempt snoeihard voor AA Gent en Anderlecht

AA Gent - Anderlecht eindigde op 1-1. Het was een wedstrijd met te weinig goed voetbal en toch wat ...

127
127
Vanderbiest over cruciale topper: "Dan doe je helemaal mee"

KV Mechelen verloor met 3-0 op het veld van Union SG. De Maneblussers zagen RSC Anderlecht zo een ...

73
73
Verschaeren reageert op opstootjes: “Dit hoort erbij”

Yari Verschaeren speelt zeker geen onaardige Play-Offs. De aanvallende middenvelder deed het goed ...

74
74
'De Roeck op weg naar comeback in JPL'

Gaat Club NXT weer op zoek moeten gaan naar een nieuwe trainer? De kans is zeker aanwezig, want ...

274
274
Diepe emoties: kampioen Flick vecht tegen tranen na overlijden vader

FC Barcelona kroonde zich zondagavond tot kampioen uitgerekend in de Clasico tegen aartsrivaal Real ...

58
58
'Miljoenentransfer Karetsas: kersvers kampioen meldt zich'

Kos Karetsas viel zondagavond geblesseerd uit bij KRC Genk. Het valt af te wachten hoe groot de ...

200
200
'Anderlecht vreest: zware consequenties na rood Cvetkovic'

Mihajlo Cvetkovic speelde zondag opnieuw een sterke eerste helft namens RSC Anderlecht op het veld ...

365
365
Club Brugge helemaal titelrijp? Analisten doen uitspraak

Nog drie speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs zitten erop. De titelstrijd staat dus voor ...

430
430
"Irritantste dat we al zagen" - Coosemans afgemaakt na fratsen

Na een sterke eerste helft en een volledige tweede met een man minder, behaalde RSC Anderlecht ...

556
556
Bayern in totale paniek: Kompany wil transferbom droppen

Bayern München dreigt in een stevige transferstorm te belanden. Vincent Kompany wil er graag ...

124
124
Barça kampioen in Clasico: Spaanse pers fileert Courtois

FC Barcelona heeft zich zondagavond tot Spaans kampioen gekroond, uitgerekend met een overwinning ...

422
422
Penalty-tragedie Antwerp: Janssen stevig op plaats gezet

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

276
276
'Vertrek Rigaux: Club contacteert 'directeur voetbal' Ajax'

Terwijl de titelstrijd voor zijn climax staat, begint er één en ander te bewegen ...

341
341
Ait El Hadj doet verrassende uitspraak over bekerfinale

Union heeft na de nederlaag op STVV geen nieuwe steek laten vallen. Het slaagde er zondag wel in om ...

281
281
Zure nasmaak voor Westerlo: "Er zat meer in"

Voor Westerlo lijkt het een moeilijke zaak te gaan worden om de Europe Play-Off nog te gaan winnen. ...

56
56
Champagne knalt: Barça verzekert zich in Clasico van titel

De Spaanse titelstrijd heeft zondagavond zijn ontknoping gekend. FC Barcelona trok immers aan het ...

79
79
Bidden voor Karetsas en Heymans: Hayen brengt nieuws

Voor Genk is het een tegenvallend seizoen geweest, maar dat kunnen ze wel nog altijd afsluiten met ...

210
210
'Princiepsakkoord bereikt: Union verliest smaakmaker'

Voor Union staat of valt het seizoen met de komende week. Donderdag strijden ze met Anderlecht om de ...

157
157
Rentree in mineur: Hairemans verklaart penaltymisser

Antwerp lijkt zondag definitief afgehaakt te zijn in de strijd om de Europe Play-Off te winnen. Door ...

59
59
'Genk waagt nieuwe poging en kent prijskaartje'

Bij KRC Genk staan ze wellicht voor een drukke transferzomer. Na een tegenvallend seizoen lijkt vers ...

156
156
Hubert komt met eerste update over Rodriguez

Union stond zondag onder grote druk doordat Club Brugge zaterdag al gewonnen had. De Brusselaars ...

203
203

Meer sportnieuws