'Monaco plukt sterkhouder weg bij Cercle Brugge'

door
'Monaco plukt sterkhouder weg bij Cercle Brugge'

Cercle Brugge wil zich komend seizoen zo snel mogelijk van het behoud verzekeren en indien mogelijk voor enkele mooie uitschieters tegen de topclubs zorgen. De Vereniging haalde dan ook al enkele gerichte aanwinsten in huis. Al lijkt Groen-Zwart nu ook een sterkhouder kwijt te spelen.


Cercle begon behoorlijk dramatisch aan het voorbije seizoen en dreigde opnieuw in een lange degradatiestrijd verwikkeld te raken. Maar toen coach Dominik Thalhammer het roer overnam werd de ommekeer ingezet. Cercle leek zelfs nog een tijdje te gaan meedoen voor de Play-Offs. Die lijn wil men in de komende jaargang dan ook doortrekken.

Het bestuur voorzag Thalhammer daarom ook al van enkele gerichte versterkingen. Ayase Ueda en Emilio Kehrer moeten bijvoorbeeld voor de doelpunten gaan zorgen, terwijl verdediger/back Senna Miangue definitief van Cagliari werd overgenomen. Maar mogelijk moet Cercle weldra ook op zoek naar een nieuwe doelman.

DEFINITIEVE TRANSFER
Zo meldt Het Nieuwsblad dat Thomas Didillon goed op weg is naar zusterclub AS Monaco. De Franse goalie trainde in de voorbereiding al een tijdje mee met de selectie van coach Philippe Clement. En nu zou het bedoeling zijn dat hij definitief aan de slag gaat in het Prinsdom. Bij Cercle wordt dan weer volop de kaart van Warleson getrokken, al zou Groen-Zwart ook nog de komst van een jonge buitenlandse (reserve-)doelman ambiëren.

LEES OOK: Ontslag? Pocognoli slaat snoeihard terug na kritiek

Wat verwacht u van Cercle in het komende seizoen?

Meest recent

Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Steven Defour heeft sinds zijn afscheid bij KV Mechelen, nu dik twee jaar geleden, gekozen voor de ...

23
23
Kompany na alle ophef: "Ik neem er afstand van"

Vincent Kompany krijgen ze niet snel gek. De trainer van Bayern München kreeg de nodige vragen ...

11
11
'Code rood bij KRC Genk: sterkhouder richting uitgang'

KRC Genk lijkt deze mercato een topspeler te verliezen. De Premier League lijkt steeds harder te ...

102
102
'Antwerp vindt akkoord: miljoenen voor sterkhouder'

Royal Antwerp FC blijft alles verkopen wat verkoopbaar is. De Great Old staat volgens Sky Sports ...

200
200
'Belgische topclub(s) zetten zinnen op goalgetter'

De Belgische topclubs zijn op zoek naar versterking. Eén speler geniet de nodige interesse, ...

126
126
'STVV slaat toe en laat JPL-topclub verweesd achter'

STVV wil alles op alles zetten om zijn plaats in de top zes te behouden én de toekomst voor ...

185
185
Stijnen zet puntjes op de i omtrent Nainggolan-soap

Er was de afgelopen dagen heel veel te doen over Radja Nainggolan. Patro Eisden wil hem dolgraag ...

52
52
Spectaculaire Courtois-uitspraken: "Het is officieel ..."

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

66
66
Vandenbempt laat in kaarten kijken: favorietenlijstje Gouden Schoen

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

119
119
Ruben Van Gucht breekt alle taboes: "Het is te klein"

Er is zelden een week dat Ruben Van Gucht niet in het nieuws verschijnt. De VRT-man kwam de ...

31
31
'Kompany lonkt naar JPL: smaakmaker hoog op lijstje'

Voor Bayern München zit de winterstop erop, zondag hervat de Duitse kampioen met een thuismatch ...

192
192
Gouden Schoen: Anderlecht staat voor einde horror-reeks

Zondagavond wordt voor de 72ste keer de Gouden Schoen uitgereikt. Recordkampioen RSC Anderlecht zal ...

263
263
Nainggolan-bom doet CPL daveren: "Wie Radja beetje kent ..."

Een week voor de tweede seizoenshelft van start gaat, is de Challenger Pro League in de ban van een ...

279
279
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenregen bij Club, transferbom Carrasco'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

390
390
Thorgan Hazard onthult verrassende ambities Anderlecht

De supporters van RSC Anderlecht snakken naar een prijs. Het is al acht jaar geleden wanneer ...

342
342
‘Furo gaat Thiago achterna: Club akkoord met straffe deal’

Club Brugge neemt afscheid van Kaye Furo. Eerder kwam het nieuws al naar buiten dat de jonge ...

321
321
‘Renard-magie: Anderlecht op zucht van transfer’

RSC Anderlecht wil deze winter de selectie versterken. Besnik Hasi hoopt dat Olivier Renard enkele ...

496
496
Schrijnend: Eto’o richt pijlen na uitschakeling op Brys

Marc Brys is officieel nog bondscoach van Kameroen, maar de Belg stond toch niet aan het roer ...

294
294
‘Zéér straf: Club Brugge gaat all-in voor oude bekende’

Club Brugge is deze winter nog op zoek naar versterkingen, vooral op de flanken moet er nog wat bij ...

545
545
Zulte Waregem pakt uit met stunt als eerste winteraanwinst

De Belgische clubs draaien warm op de wintermercato. Ook Zulte Waregem heeft op de officiële ...

138
138
De Cat zorgt voor nervositeit bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze in 2026 spelers voor grof geld gaan verkopen. De Brusselaars hebben een ...

470
470
Peter Bosz kapt transferpraat af bij PSV

Bij PSV blijft Joey Veerman dan toch en Ricardo Pepi mag ondanks een bod van 30 miljoen euro ...

47
47
‘Zulte Waregem roert zich op de markt’

Zulte Waregem en La Louvière promoveerden samen naar de Jupiler Pro League. De twee clubs ...

91
91
Ongeziene woede-uitbarsting Hasi: "Sprong een zekering"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

301
301
‘De Bruyne verbijsterd: Napoli duwt richting vertrek’

Kevin De Bruyne had zich dit anders voorgesteld. Wat een nieuw hoofdstuk moest worden, voelt plots ...

364
364

Meer sportnieuws