Manchester United ligt zwaar onder vuur. De club zit in een desastreuze reeks, maar toch zal Michael Carrick aanblijven als hoofdtrainer. De spelers van Man Utd worden vooral geviseerd. Ook Rode Duivels Youri Tielemans en Senne Lammens krijgen klappen.
LEES OOK: Tielemans hoort verbazingwekkend verdict bij Man Utd
Harde taal RooneyClubicoon Wayne Rooney hield zich niet in. “Ik was een speler die een doelpunt kon maken en over enige technische kwaliteiten beschikte, maar ik liep tenminste verdomme veel, werkte hard en zette me in voor de ploeg, zelfs wanneer het moeilijk ging. Deze spelers doen dat niet. Ik zou dolgraag die kleedkamer binnenstappen.”
“Ik zou ze allemaal willen neerzetten en zeggen: ‘Wat zijn jullie in godsnaam aan het doen? Wat voor prestatie denken jullie dat dit is? Vinden jullie dat jullie het verdienen om dat shirt te dragen?’ Ik zou ze verdomme een schop onder hun kont willen geven, want ze voeren geen kloten uit”, citeerde Het Nieuwsblad de Engelsman.
Egoïstische spelers
Rooney noemt de Man Utd-spelers onder meer egoïstisch. “Deze spelers hebben al met enkele absolute toptrainers gewerkt en ze hebben die telkens compleet voor de gek gehouden. Ze lopen niet, ze werken niet en ze zijn egoïstisch. Op dit moment zijn deze spelers het shirt niet waard. Het minste wat je kunt doen, is werken.”
“Toon dat het shirt iets voor je betekent. Laat zien dat het je iets kan schelen. Daarom keren de supporters zich tegen hen. Michael Carrick heeft vijf Premier League-titels en de Champions League gewonnen. Hij weet hoe je bij deze club moet winnen. Ook al deed hij dat als speler, hij weet welke normen er gelden. En toch lopen deze spelers gewoon over hem heen”, aldus Rooney.
Stephan Calander