KRC Genk heeft heel wat spelers in de rangen die mogen dromen van een topcompetitie. Zo is er Matte Smets, die in januari nog naar VfL Wolfsburg kon. Wat brengt de toekomst voor hem?
LEES OOK: KRC Genk met luxeprobleem: "Thorup moet dat proberen"
Smets voelt zich goed bij KRC GenkSmets tekende nog niet al te lang geleden een nieuw contract bij Racing Genk. De centrale verdediger voelt zich goed in Genk. Dat vertelde de voormalige speler van STVV.
"Als jonge gast was het mijn droom om in de eerste ploeg van Genk te spelen. Ik heb nu 107 keer voor Genk gespeeld en dat is fantastisch. Op naar 400 duels zoals Bryan Heynen? Daar tekent elke jonge voetballer voor", aldus Smets.
In de zomer naar het buitenland?
In januari deed Wolfsburg nog een enorm bod op de Belgische verdediger, maar Genk en Smets hadden geen interesse. Een goede beslissing, want Wolfsburg degradeerde. Smets zal ook in januari wellicht niet vertrekken.
"Het buitenland? Dergelijke zaken zijn pas iets voor het einde van het seizoen. We zullen zien wat er gebeurt. Tijdens het seizoen ben ik daar totaal niet mee bezig”, vertelde hij aan TVL Sportcafé.
Jacky Mathijssen ziet Smets een mooie carrière maken. “Kijk, als Matte in een driemansdefensie kan spelen, dan is the sky the limit. Als het een defensief duo is in een viermansdefensie, dan moet hij nog sterker worden in de duels", aldus de analist van TV Limburg.
Claudio Reulens