Clement bevestigt: aanvaller uit tot na nieuwjaar

door
Clement bevestigt: aanvaller uit tot na nieuwjaar

Club Brugge haalde afgelopen zomer een hele lijst aan versterkingen in huis en een aantal aanwinsten bewezen inmiddels ook hun meerwaarde. Jack Hendry groeide bijvoorbeeld al snel uit tot een vaste steunpilaar in de defensie. Maar niet iedereen kon tot dusver zo'n succesvol parcours afleggen.


Wesley Moraes en José Izquierdo bijvoorbeeld, ondervonden de naweeën van een lange tijd zonder officiële wedstrijden. Faitout Maouassa, Kamal Sowah en Owen Otasowie hebben het dan weer lastig om zich fysiek (en mentaal) aan te passen. Tibo Persyn kende op zijn beurt een terugval. En Antonio Nusa moet nog een tijdje rijpen bij Club Nxt. De grootste pechvogel is evenwel Ruben Providence. De Franse flankaanvaller, die op huurbasis overkwam van AS Roma, viel enkele weken na zijn transfer immers zwaar geblesseerd uit en moest onder het mes.

Op zijn persbabbel van dinsdagmiddag werd coach Philippe Clement nog eens gepolst naar zijn toestand. De trainer bevestigde dat Providence dit kalenderjaar niet meer in actie zal komen. "Het is een moeilijke situatie", vertelde Clement. "Ruben is nog niet met de groep aan het trainen en zit nog in een individueel stadium. Hij is wel op de goede weg. Na de winterstop zal hij minuten kunnen pakken. Dat zal eerst wel bij Club Nxt zijn om een bepaald ritme op te bouwen want hij heeft heel lang niet meer gespeeld."

BUCHANAN
De kans dat Providence dit seizoen nog een grote impact zal maken op de eerste ploeg, lijkt dan ook klein. En dat is toch een streep door de rekening. Al hoeft Club zeker niet te wanhopen. Zo is er alweer versterking op de flanken onderweg. In januari maakt de veelbelovende Tajon Buchanan immers de overstap naar Jan Breydel. De Canadese international zal eerst nog het seizoen in de MLS afwerken. Dinsdagnacht speelt hij met New England Revolution alvast de halve finale van de Eastern Conference tegen New York City FC.

LEES OOK: Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

Is de zomerse mercato van Club een succes gebleken?

Meest recent

Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

39
39
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

68
68
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

14
14
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

272
272
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

260
260
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

840
840
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

277
277
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

270
270
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

278
278
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

248
248
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

378
378
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

191
191
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

303
303
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

232
232
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

329
329
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

2923
2923
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

645
645
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

432
432
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

330
330
Genk laat Fink vallen: opvallende zondebok geviseerd

Het doek is gevallen voor Thorsten Fink, die maandag door KRC Genk bedankt werd voor bewezen ...

224
224
'Dilemma voor Renard: Goto of Benteke naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht won zaterdag in eigen huis de topper tegen STVV. Op karakter, steeds meer het ...

475
475
Rechtbank velt ontluisterend vonnis na crash Sofian Kiyine

Meer dan twee jaar na een ongeval dat het land met verstomming sloeg, viel er opnieuw een ...

179
179
Meteen naar Genk? Hayen spreekt duidelijke taal

Opvallende statistiek in de Jupiler Pro League: van de veertien clubs die het hele kalenderjaar in ...

1362
1362
'Club wil uitpakken met Italiaans belofteninternational'

Club Brugge gaat in januari sowieso de transfermarkt op. De voorbije maanden werd duidelijk dat de ...

585
585
'Genk zoekt coach: eerste vier kandidaten al genoemd'

Er werd in de voorbije weken al druk gespeculeerd over een mogelijk ontslag van Thorsten Fink bij ...

1778
1778

Meer sportnieuws