AA Gent verloor zaterdag tegen Cercle Brugge verdediger Valéry Nahayo met een kuitblessure. De 28-jarige Burundees ondergaat dinsdag een controlescan om de ernst daarvan in te schatten, zo meldt de club op haar website. Daarnaast hebben de
Buffalo's nog te kampen met enkele geblesseerde spelers, al lijken de meesten terug te kunnen aanknopen met de groepstraining.
Nahayo weet dinsdag of het om een zware verrekking gaat of om een scheurtje. Naast de verdediger waren Juan Melli, die sukkelt met de quadriceps, en Christian Brüls (kuitblessure) afwezig op training. Voor de Nederlandse aanvaller Tom Boere is er een individueel programma om zijn enkelblessure te laten herstellen. Doelman Frank Boeckx mag na een probleem met de heupbuiger opnieuw aansluiten bij de keeperstraining, net als Kristof Maes.
Trainer Bob Peeters mag ook enkele spelers uit de lappenmand opvissen. De zieke Ibrahima Conte en Mohamed Messoudi (appendix) voegen zich weer bij de groep op training. Benito Raman (rug) en Wouter Corstjens (enkel) sluiten eveneens opnieuw aan bij de kern. AA Gent gaat zaterdag op verplaatsing bij Lierse.
LEES OOK:
Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend